QIFSHA VS NBN

Alina T

member
Scor reacție
0
NoTry? a pus cupa sus balbaitule, de acum la fiecare runda o sa postam aici sa te aducem inapoi cu picioarele pe pamant.




Echipa QIFSHA iti ureaza mult succes ! O sa-ti pregatim surprize in fiecare saptamana. Saptamana aceasta surpirza a fost @Ins1deWTF


Pregateste-te pentru saptamana cealalta avem o surpiza mult mai mare!










Screenshot_17.png
Screenshot_19.png
 

Atașamente

  • Screenshot_17.png
    Screenshot_17.png
    126,6 KB · Vizualizări: 58
  • Screenshot_18.png
    Screenshot_18.png
    152,2 KB · Vizualizări: 54
Scor reacție
0
Acum sa trecem la lucrurii serioase Notry...
Aminteste-ti tu cand te lua Barecau in serii!
Vezi de treaba ta suntem in 2024 nu in 2017...am crescut!
 
Scor reacție
0
SI...
Sa sti, chiar nu ma intereseaza de QIFHSA sau de alte tampeni debitate de mintea ta.
Pentru mine e doar un joc pe internet!
Am crescut nu sunt copil sa ma intereseze ce zice lumea pe un joc, PE INTERNET!
Trebuie sa realizezi ca e important sa fi original deoarece e penibil sa-ti asumi ceva ce nu iti apartine.
Ma repet:
MULTI ATI FOST PRIN PREAJMA, NU SI IN BRIGADA!
si cu asta am zis tot!
 
Scor reacție
0
Captură de ecran 2024-04-01 131438.png


Nu ca vreau sa fiu rau cu maestrul dar uite cate cupe ai pus sus tu!


3.png


Cate cupe am pus eu sus!

In concluzie trebuie sa astepti sa revin adevarati lideri QIFSHA pana atunci ar fi cazul sa te retragi!

multi ati fost prin preajm, nu in brigada

Nu mai latra la dulai!
 
Scor reacție
1
SI...
Sa sti, chiar nu ma intereseaza de QIFHSA sau de alte tampeni debitate de mintea ta.
Pentru mine e doar un joc pe internet!
Am crescut nu sunt copil sa ma intereseze ce zice lumea pe un joc, PE INTERNET!
Trebuie sa realizezi ca e important sa fi original deoarece e penibil sa-ti asumi ceva ce nu iti apartine.
Ma repet:
MULTI ATI FOST PRIN PREAJMA, NU SI IN BRIGADA!
si cu asta am zis tot!
Bun, hai să te pun la respect puțin.


Noi ne-am lăsat în 2020 de jucat ( vezi statistici) . Am revenit la îndemnul unui jucător care nu o să-i dau numele aici sunt 2 săptămâni de atunci.

Repet să fii vezi de două ori ți-l pun și îngroșat 2020. Acum e 2024 calcul matematic 4 ani.




Ca tot te lăudai ca ai condus tu QIFSHA ai fost vai de tine, te țineam mai mult de “puppy” să radem ca nu știi să faci o conversație cu o fată și ca te omori pentru Iulia. Repet stai jos și latră acolo la nobii tăi și nu intră în vorbe cu mine ca o sa joci numai când nu o să intrăm noi.


O mică paranteză stai cuminte ca ți pun conversații aici de la Iulia și rade toată lumea la cat de inapt ești.



Stai jos și respectă pe cine ai de respectat.


Și referitor la cupe, nu mă fă să ți pun toate cupele mele ca te bați degeaba cu mine.


Îți las un print să îți aduci aminte ca nu ai condus niciodată QIFSHA și ai fost doar “puppet “



P.s: Azi am salvat 2 vieți, tu câte ai salvat?
IMG_9212.jpeg
 
Ultima editare:
Sus