Quit vs. A Team

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: Quit
Parte 2:
Triburi: A Team

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 40
Tabăra 2: 15
Diferență: 25

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 241,119
Tabăra 2: 79,485
Diferență: 161,634

chart




**************************************************



Parte 1:
Triburi: Quit
Parte 2:
Triburi: A Team

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 4
Diferență: 16

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 142,884
Tabăra 2: 30,613
Diferență: 112,271

chart



************************************************


Parte 1:
Triburi: Quit
Parte 2:
Triburi: A Team

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 1
Diferență: 16

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 128,367
Tabăra 2: 9,780
Diferență: 118,587

chart




Enjoy ;)
 

DeletedUser

bravo lor :) greu de luptat pe 7 fronturi , numai asa ne pot invinge doar daca se aliaza cu totii , pff :))
 

DeletedUser35749

Fiecare isi face diplomatia dupa cum doreste, v-a impiedicat cineva sa faceti la fel?
 

DeletedUser

gata , gata , mi-am zis parerea ,nu trebuie sa imi dai in cap :))
 

DeletedUser40580

Cum am mai zis , la asa conducere si politica de recrutare , e greu pentru avengeri sa razbata.Ar trebui acum sa faca ceva gen cum a facut motisor la inceputul lumii,cand din 2000 de playeri, si-a luat maxim pe cei mai buni si si-a facut trib..Sa trieze maxim 100-150 jucatori maxim.Si pe restul kick.Poate asa sa reuseasca.La cati membri au acum e greu sa se coordoneze si sa faca fata.
 

DeletedUser

ar fi lipta de respect pentru ceilalti jucatori ... ori murim cu totii ori supravietuim, daca nu avem onoare intr-un joc ce rost mai are sa traim?
 

DeletedUser

in ceea ce priveste faptul ca s-au aliat impotriva lor x triburi, e cu dus si intors afirmatia. noua, celor din manuta , A-team ne-au declarat razboi. aveau deja un razboi cu quit, la care nu faceau fata, si conducerea lor inteleapta a crezut de cuviinta ca trebuie sa revigoreze situatia cu inca un razboi. asa ca de vreo doua saptamani ne-a declarat si nou razboi... parca nu le era de ajuns un calau
 

DeletedUser

Felicitari celor din Quit (si Manuta) pentru cele intamplate astazi pe harta. Au dat dovada ca sunt jucatori exceptionali si bine coordonati.

Sper doar sa nu inceapa jignirile intre cele 2 tabere si in acest topic... Hai sa ne respectam:)
 

DeletedUser30910

bravo lor :) greu de luptat pe 7 fronturi , numai asa ne pot invinge doar daca se aliaza cu totii , pff :))

voi nu aveti aliati?
care-s alea 7 fronturi?
bat pariu ca aveti mai multi aliati decat noi, la fel si la pna
la inceput nu dadeati nici o sansa, acum avem vreo sansa?
oricum...razboiul e lung, nu putem spune de acum cine va castiga, parerea mea...


daca nu recrutati in masa in zonele noastre inca mai dura pana cand incepeau luptele intre triburile noastre...voi ati ales asta, nu noi, nu v-am pus noi sa recrutati tot ce prindeti, rebuturi ale altor triburi
 

DeletedUser

nu trebuie sa ne jignim , bravo lor stim ca sunt jucatori exceptionali , dar uneori is prea increzuti ..
 

DeletedUser17308

bravo lor :) greu de luptat pe 7 fronturi , numai asa ne pot invinge doar daca se aliaza cu totii , pff :))

diplomatia a fost facuta cu cap ,si a fost facuta o greseala la inceput cand am declarat razboi fara sa ne luam masuri de precautie
Oricum bafta tuturor triburilor implicate in acest razboi
 

DeletedUser12439

ne rupeti la toate capitolele. chiar mai trebuia un topic ca sa ne spuneti ca sinteti mai buni.

sinteti mai buni ,mai organizati si gata, ce atita tevatura,hai acuma faceti unul si cu minuta.ca nu era de ajuns.

sintem jos la pamint si mai da-ti si cu piciorul in noi.off
 

DeletedUser17308

ne rupeti la toate capitolele. chiar mai trebuia un topic ca sa ne spuneti ca sinteti mai buni.

sinteti mai buni ,mai organizati si gata, ce atita tevatura,hai acuma faceti unul si cu minuta.ca nu era de ajuns.

sintem jos la pamint si mai da-ti si cu piciorul in noi.off

hai bre nu fi asa pesimist:)
 

DeletedUser40052

Felicitări , eh luna viitoare poate o să fie mai mult verde la noi şi mai puţin la voi !

Mesaj fair-play !
 

DeletedUser30628

felicitari de atacul organizat ieri Quit... :)

dar mai mult as vrea sa fie pe harta razboiul decat pe extern cu intepaturi etc :)

un joc placut in continuare sa aveti
 

DeletedUser

O prima batalie castigata de "Tripla Alianta" :)...Razboiul mai tine 2,3luni maxim :))
 

DeletedUser30910

felicitari de atacul organizat ieri Quit... :)

dar mai mult as vrea sa fie pe harta razboiul decat pe extern cu intepaturi etc :)

un joc placut in continuare sa aveti

de unde schimbarea asta?
ai uitat ce faceai pe 21 pe extern? (asta bineinteles cand tribul din care faceai parte o ducea bine) iti poate aduce aminte Robert, colegul tau de aici

si sa nu uitam cum ne priveati in startul acestei lumi, nu noi am inceput cu intepaturile, asta nu inseamna ca cer ca noi sa continuam, doar ma mira atitudinea ta:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus