Quit vs S.L+M.E

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25287

@mythra1 de fapt cred ca intereseaza pe multi sa afle ca tribul Quit ( cu exceptia lui Jason ) este condus de incompetenta, egoism si lasitate, nimeni nu preia initiativa, fiecare face cum il taie capul si ceilalti sunt prea lasi si/sau delasatori ca sa il infrunte, akafreo e unul poate din cei mai incapatanati jucatori, se crede atotstiutor si cu toate asazisele lui reguli sunt de fapt niste aberatii voi ceilalti sunteti prea lasi ca sa il atentionati, nu aveti curajul sa-l infruntati, doar jason a incercat asa cum se poate vedea in printuri insa de unul singur nu poate face nimic, am ajuns practic sa ma rog de voi sa ma lasati sa ma dezvolt, e de-a dreptul ridicol, niciunul nu v-ati obosit sa incercati macar sa analizati situatia mea, cu totii admiteti ca acafreo are mari probleme in zona lui, dar v-ati intrebat voi de ce are el acele probleme? v-ati intrebat de ce grupa lui este de departe cea mai mica si slaba? pai normal ca nu devreme ce nu va pasa decat de conturile proprii, ei bine insasi incapatanarea lui acafreo a indepartat multi jucatori buni din zona lui si in acest ritm va ramane singur acolo sa-si conduca grupa compusa doar din el si eventual ceva sittere. Sinaeraser pe de alta parte a reusit de unul singur sa naruiasca ceea ce jon si tampitus au creeat in alianta cu manuta, si pentru ce? pentru un cont cel putin indoielnic, a tratat colegii din manuta mizerabil acest stimat mare conducaret, ce-ati facut voi ceilalti? nimic, de ce? pentru ca sunteti prea lasi sa infruntati pe cei care gresesc, nu pot sa cred ca ati lasat un joc psihologic sa va strice relatiile cu niste aliati vechi.

In fine e problema voastra ce faceti, din punctul meu de vedere Quit nu va fi rapus de dusmani, nu este nevoie devreme ce voi singuri va invingeti prin egoism si incapatanare, in timp ce membrilor le impuneti cate 2-3 sate la interne voi asimilati conturi intregi in numwele asaziselor amicitii iar pe restul ii lasati in plata domnului, ba mai mult ii siliti sa se sacrifice tocmai pentru voi si lacomia voastra, ei bine asta-i un comportament de-a dreptul rusinos!

PS: Jason in ciuda a ceea ce probabil crezi despre mine te asigur ca nu este in nici un caz intentia mea sa te acuz direct de ceva, ba dimpotriva subliniez faptul ca deesi intentiile tale sunt onorabile singur n-ai sanse de reusita parerea mea este ca ar trebui sa faci ceea ce trebuie acum cat nu este prea tarziu.

PS2: Nu va obositi sa raspundeti cu jigniri critici sau ofense la adresa mea, am zis ce aveam de zis si ma voi retrage de pe forumul asta.
 

DeletedUser523

Merlin, nu intereseaza pe nimeni ceea ce ai postat tu. Sunt aspecte interne lipsite de importanta pentru altii.

Rog membrii Quit sa lase externul. Mai bine mai putine polemici/certuri pe aici si mai multa activitate pe joc.

Seara buna,

Deci din cauza TA forumul acestei lumi si in special acest topic care mai tinea in viata cat de cat forumul, este MORT:confused::eek:!
Cu fiecare lume care trece observ ca tot mai mult se promoveaza cenzura iar noua generatie de lideri tribali sunt tot mai, nu stiu cum sa-i caracterizez ca sa nu se simta jigniti si sa nu intru in conflict cu ei desi de putina animatie ar avea nevoie acest forum, si atunci va mirati ca se plange lumea ca forumul este mort ;) si mai da-ti vina si pe moderatori....:rolleyes:cand cauza problemei este chiar in curtile triburilor din care faceti parte si unde proprii conducatori va interzic sa postati pe forumul extern la politica si propaganda, care este o componenta aditionala dar binevenita si care poate aduce un alt fel de relaxare fata de cea oferita de actiunile la care iei parte pe harta...Ma opresc aici ca deja am inceput sa scriu si eu un roman care sigur va plictisi lumea care nu mai este obisnuita sa CITEASCA nimic darmite un roman:eek::cool:
 

DeletedUser19202

NU tzepes...ca forumul pe 25 e mort e si vina mea
si eu am recomandat dar n-am impus membrilor nostri sa numai raspunda deloc pe extern.
am motivele mele

cei care m-ai postau pe aici...doar se dadeau membrii dar nu au jucat niciodata la noi
 

DeletedUser523

Dar nu intelegeti ca, pe harta nu afecteaza cu nimic postarile membrilor unor triburi, mai ales, aflate deja in conflict?
Forumul este pt distractie, ca si jocul de pe harta de altfel, si diplomatiile, strategiile etc se fac numai de catre conducatori intre conducatori si nu sunt deloc influentate de catre mesajele postate de catre membrii lor pe forumul extern.Cel putin asa ar fi normal.Cine nu gandeste asa nici nu ai ce discuta cu el...
 

DeletedUser3192

Dar nu intelegeti ca, pe harta nu afecteaza cu nimic postarile membrilor unor triburi, mai ales, aflate deja in conflict?

Si totusi afecteaza ...dar cred ca afecteaza in bine acest lucru: un jucator normal cand vede ca pe forum se vorbeste despre tribul lui ( de bine sau de rau nu conteaza foarte mult) ar trebui sa se ambitioneze si mai mult sa dovedeasca ca acel trib e bun.
Un exemplu:
- sa zicem ca pe extern este criticat Skin - jucatorii din Skin ar trebui sa fie motivati pentru a dovedi ca toti cei care le critica tribul se inseala.
- sau sa luam Quit: - sa zicem ca e laudat/criticat -jucatorii din Quit vor fi motivati sa isi faca mai bine treaba pentru a dovedii ca sunt cei mai buni.


Sau poate fi si invers: jucatorii unui trib atunci cand vad ca acel trib este criticat din toate partile sa isi piarda motivatia sau increderea in liderii lor
 

DeletedUser40272

E rusinos daca postati pe extern doar cand sunteti "pe val"...pai jocul asta se joaca si sa pierzi, nu doar sa castigi...poti fi bun si cand pierzi, daca stii sa pierzi...

pfff....eu acum vad, manuta s-a refacut, ce s-a intamplat? si ce diplomatie e intre quit si manuta?
mai puneti-ne si pe noi, spectatorii, la curent cu ceea ce se intampla pe l25:))

bafta celor din Quit, celor care joaca pentru trib, nu ati vrut sa eliminam bisericutele din trib...acum culegeti roadele:p

P.S. Merline, unde-s multi, daca vrei sa faci treaba trebuie sa fii dur (pentru trib, nu pt tine) altfel te mai asculta care vrea...si nu poti trata diferit pe x sau y ca se ajunge la altele
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

E rusinos daca postati pe extern doar cand sunteti "pe val"...pai jocul asta se joaca si sa pierzi, nu doar sa castigi...poti fi bun si cand pierzi, daca stii sa pierzi...

pfff....eu acum vad, manuta s-a refacut, ce s-a intamplat? si ce diplomatie e intre quit si manuta?
mai puneti-ne si pe noi, spectatorii, la curent cu ceea ce se intampla pe l25:))

de acord cu tine!
+1
:D
Jos Cenzura!:cool:
 

DeletedUser33163

E rusinos daca postati pe extern doar cand sunteti "pe val"...pai jocul asta se joaca si sa pierzi, nu doar sa castigi...poti fi bun si cand pierzi, daca stii sa pierzi...

pfff....eu acum vad, manuta s-a refacut, ce s-a intamplat? si ce diplomatie e intre quit si manuta?
mai puneti-ne si pe noi, spectatorii, la curent cu ceea ce se intampla pe l25:))

bafta celor din Quit, celor care joaca pentru trib, nu ati vrut sa eliminam bisericutele din trib...acum culegeti roadele:p

P.S. Merline, unde-s multi, daca vrei sa faci treaba trebuie sa fii dur (pentru trib, nu pt tine) altfel te mai asculta care vrea...si nu poti trata diferit pe x sau y ca se ajunge la altele

si eu sunt curios ce s-a intamplat cu manuta si quit
 

DeletedUser35749

Merlin curajosule, meriti o diploma ca ai reusit sa te iei in gura cu akarafeo, ti-ai aratat curajul tau extraordinar si nemaivazut...tu ai facut bine nu?Mereu faceai cum te taia capu', nu ascultai de nimeni si acum vii sa zici aici ca noi suntem nu stiu cum, mai bine uitate la tine...poate din cauza celor ca tine se poate destrama un trib care se cred atotsiitori si nu accepta ordine de la nimeni.Eu cred ca aka isi face treaba destul de bine acolo...tu nu ai stiut decat sa te plangi si sa plictisesti pe toata lumea cu romanele tale de calitate.
Nu astept raspuns de la tine, ah am uitat te-ai retras :)
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
...

PS: Jason in ciuda a ceea ce probabil crezi despre mine te asigur ca nu este in nici un caz intentia mea sa te acuz direct de ceva, ba dimpotriva subliniez faptul ca deesi intentiile tale sunt onorabile singur n-ai sanse de reusita parerea mea este ca ar trebui sa faci ceea ce trebuie acum cat nu este prea tarziu.

PS2: Nu va obositi sa raspundeti cu jigniri critici sau ofense la adresa mea, am zis ce aveam de zis si ma voi retrage de pe forumul asta.


Mi-am batut obrazul pentru tine, am incercat marea cu degetul desi eram constient ca voi 2 sunteti total opusi, iar acum postarea respectiva m-a dezamagit crunt.
Era nevoie de asa ceva? Chiar tre sa afle toata lumea probleme interne si etc ... Te-ai simtit mai bine ca ai pus aia pe extern?
Lumea asta a fost cea ma urata experienta din cate am trait, mai am CP vreo 2-3 saptamani si aia e si pt mine, se termina. E urat ceea ce ai facut si lipsit de logica. Treaba ta.
Bafta tuturor.
 

DeletedUser25287

Jason imi pare sincer rau daca te-ai simtit vizat sau atins de protestul meu, crede-ma sunt cat se poate de serios cand spun ca departe de mine gandul asta, ceea ce se intampla acolo nu-i din vina ta bineinteles, asa cum am zis ai incercat, insa singur nu poti face nimic, pe de alta parte regret ca a trebuit sa fie asa insa am dorit sa lansez un semnal de alarma asupra unor lucruri ce se intampla in conducerea Quit care pe mine ma dezgusta, pacat de munca lui tampitus si John.

Asadar jason, imi cer scuze catre tine personal pentru orice ofensa ai extras la adresa ta din spusele mele te asigur ca nimic rau intentionat nu ti s-a adresat.
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: Quit, Mânuţa
Parte 2:
Triburi: S.L.

Timeframe: 19/09/2011 13:24:46la16/11/2011 15:56:54

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 13,438
Tabăra 2: 8,371
Diferență: 5,067

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 589
Tabăra 2: 429
Diferență: 160

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 80,966,035
Tabăra 2: 40,441,298
Diferență: 40,524,737

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,151,332
Tabăra 2: 3,586,856
Diferență: 1,564,476

chart
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
Jason imi pare sincer rau daca te-ai simtit vizat sau atins de protestul meu, crede-ma sunt cat se poate de serios cand spun ca departe de mine gandul asta, ceea ce se intampla acolo nu-i din vina ta bineinteles, asa cum am zis ai incercat, insa singur nu poti face nimic, pe de alta parte regret ca a trebuit sa fie asa insa am dorit sa lansez un semnal de alarma asupra unor lucruri ce se intampla in conducerea Quit care pe mine ma dezgusta, pacat de munca lui tampitus si John.

Asadar jason, imi cer scuze catre tine personal pentru orice ofensa ai extras la adresa ta din spusele mele te asigur ca nimic rau intentionat nu ti s-a adresat.


Nu m-am simtit ofensat in vreun fel, nu mi se pare fair-play ... In fine. Nu mai are importanta acum.

Toate bune,
Jason.
 

DeletedUser38860

Parte 1:
Triburi: Quit, Mânuţa
Parte 2:
Triburi: S.L.

Timeframe: Săptămâna trecută



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 32
Tabăra 2: 92
Diferență: 60

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 260,712
Tabăra 2: 851,920
Diferență: 591,208

chart


:) . Interesant !
 

DeletedUser30628

Parte 1:
Triburi: Mânuţa
Parte 2:
Triburi: S.L.

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 153
Tabăra 2: 1,160
Diferență: 1,007

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 2
Diferență: 16

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,265,274
Tabăra 2: 5,243,124
Diferență: 3,977,850

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 157,344
Tabăra 2: 11,121
Diferență: 146,223

chart


foarte interesant :)
 

DeletedUser12439

merline dupa ce ai plecat din a team(la dusmani cica) ai tot ponegrit tribul a team. acum faci la fel cu quit.

felicitari continua asa
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus