Radeti si voi putin:)))

  • Autor subiect liquidflorin
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cica sa mi ia satul:))) =))))

Agresor: jeli
Sat: veverita nucleara (591|292) K25

Numãr: 0 0 2387 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 2387 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Apãrãtor: liquidflorin
xxxxx

Numãr: 9344 12288 0 11722 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 33 44 0 42
 

DeletedUser

Agresor: jeli
Sat: veverita tampita (574|277) K25

Numãr: 0 0 0 0 0 2022 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 2022 0 0 0 0 0 0


Apãrãtor: liquidflorin
x

Numãr: 4239 6173 0 5581 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 233 340 0 307 0 0
 

DeletedUser

sincer ... nu vad care e partea funny...
imi spune si mie cineva ce este funny? :)
 

DeletedUser

intr-adevar, MEDICAMENTEEEEE :)) (afirmatie generala, fara a face referire la o persoana anume)
 

DeletedUser3643

ce e amuzant nu inteleg....un atac normal de la un noob,e plin jocu de ei
 

DeletedUser

ce e amuzant nu inteleg....

ce nu intelegi?
omul a devenit vedeta peste noapte :D, daca nu-l ataca ala nu mai avea ce posta pe forum, daca el nu posta, noi nu ne ingramadeam sa ne dam cu parerea despre asta, si ramanea un mare anonim.

pe cand acum.....sta si se amuza cati fraieri a gasit (printre care si eu), care si-au pierdut timpul sa-i citeasca mesajul, ba mai mult, i-au si raspus :p

Aveti grija ca baiatul promite, sa nu ne trezim cumva cu madalin reloaded :D.
 

DeletedUser523

Recunsc k si eu sunt "fraier" ca am pierdut 1 min din pretziosul meu timp:)citind un asemenea topic si am mai si postat si eu aici k sa-mi recunosc public greseala:D
Totusi, acum serios, omul este n00b poate, lui i sa parut amuzant sa fie atacat asa de slab mai ales ca si era plecat si s-a gandit sa ne impartaseasca si noua aceasta experienta comico-tragica, in opinia lui, si fiecare avem dreptul la o parere si s-o mai si exprimam pe forum extern, corect:confused:;)daca chiar nu va placea trebuia pur si simplu sa nu o bagati in seama, ignorati, sa nu fi scris nimik si se pierdea in anonimat!si nu mai judecat pe cineva ca fiind "anonim" sau "vedeta" dupa nr. de postari pe f. ext.!Eu am avut onoarea si placerea sa cunosc cativa jucatori excelenti, care garantez ca ar putea trimite, la marginea harti orice "vedeta" de pe f. ext.; si care nu au intrat deloc pe f ext pur si simplu pt k isi vedeau de joc acolo unde conteaza cu adevarat sa fi vedeta, adik pe harta...
 

DeletedUser

numi vine sa cred, dragul nostru liguid , momentan aliat, daca iti permiti sa faci un topic pe un astfel de subiect inseamna ca esti la fel de amuzant in actiunile pe care le inteprinzi , noob sau nu
om fi noi noobi dar suntem mancati de probleme de alt gen incat sa ne mai intereseze si aceste atacuri primite de tine :)) ,pielea nostra se va vinde greu celor din hell dragul meu adorator de triburi gigant, dualist si mai stiu eu ce , daca esti asa de fericit intreabate de ce nu ai fost atacat in adevaratul sens al cuvantului , poate pt ca ascuns in umbra hell reusesti sati refaci armata si sa stai frumos in pozitia ta de aliat al nostru
presupun ca aceasta intrare va fi considerata de multi disputa intre noobi , probabil ca asa si este tot respectul celora care poate inteleg mici jucatori asemeni noua care tinem hell-ul la portile noastre nepermitand astfel o deschidere de amploare a unui front in nord est impotriva altor triburi care in drumul lor spre ascensiune uita ca alti trag mult sasi apere pielea pe care ei o vand asa ieftin

cu asta am incheiat:(
 

DeletedUser

Trebuya sa postezi la Atacuri ji defensive amuzante, nu sa faci un nou topik :mad:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus