Rapoarte.... Un bug..

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am o problema... :D nu pot sa-mi vad rapoartele.... cred ca e un alt bug...
Nu pot sa vad ce scrie in ele...
Cand se va rezolva acest bug?
 

DeletedUser

rapoarte

nus de ce dar de o juma de ora nu mai pot sa deschid rapoartele are cineva idee de ce se intampla?
 

DeletedUser861

Tot ce este dupa ora 21, ora Romaniei nu mai apar. Tot ce este inainte, se poate vedea.
 

DeletedUser861

Parca vad ca o sa apara iar o lunga discutie cu cine a fost avantajat si cine nu dupa problema asta. Si daca este asa, cam naspa...
 

DeletedUser

nu se va rezolva si asa va ramane. jucam la neveu si nu ne mai intereseaza spionii. in joc va apare o noua trupa, care se va numi mama omida care va incerca sa ghiceasca ce are adversarul.
partea buna a lucrurilor e ca ase vom deveni mai buni la matematica, deoarece vom avea nevoie de adunari, scaderi, inmultiri, impartiri repetate pentru a determina prada adusa, necesarul de transport, puterea de atac etc.
 

DeletedUser

Imit inteligentii de pe forum

Da
21.gif
acuma trebuie ajutat GD-ul exact asa cum a fost ajutat TLD-ul in trecut... Adminii creeaza un bug pe tot serverul ca sa ajute o anumita "fractiune"
21.gif
21.gif
21.gif
Da... putem spune de data aceasta ca GD e ajutat(stiti am trimis neste spioni pe unul din GD si nu pot sa vad raportul
21.gif
)
Baaaa sunt suparat, si o s-o tin asa toata viata..... amintindu-mi de acest moment.....
 

DeletedUser

:((((((((((((((((
dar macar se va rezolva pana la urma? tocmai am atacat, e important sa stiu ce-am facut acolo, vreau sa-mi vad rapoarteleeeeeeee :((((((
 

DeletedUser

inca nu, asteptam ora de toamna

joke :D

www.bugurile.ro sa-i schimbam si numele, poate asa o sa jucam triburile nu bugurile:p

Si se pare ca nu e singurul bug, mesajele ba imi apar ca citite ba ca necitite si nu doar odata.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

problema rapoarte

rapoartele noi ... dupa ce le deschid ramane pagina goala ... nu vad nimic, problema de unde sa fie?
 

DeletedUser

Aceeasi problema si la mine! ultimul raport OK este primit la 11.07.07 20:24.
De atunci am mai primit 4 rapoarte, toate goale :( Asta se intampla doar pe Lumea1!
Sa fie din cauza furtunii? :D
 

DeletedUser892

bug la rapoarte

knd skpat si de acest bug? k asa nu se poate juk fratilor...
 

DeletedUser787

Ba frate nu se poate asha ceva ... ma chinui sa cuceresc un sat shi acuma nu vad raportu x-( ... asha ceva nu pot sa cred ...
 

DeletedUser

si a trimis cineva tichet?
ca poate nu vegheaza nici un moderator,dar un admin de servici trebuie sa fie

oricum,deja putem incepe sa calculam la cat timp sa ne asteptam la un bug...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus