Raspunde sincer !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser431

Planeta Soarelui: Imi place sa creez, dar nu sunt prea priceput in creatia unui obiect. Ma descurc mai bine cu creionul si hartia. Imi place si sa fiu criticat, totusi, nu inteleg de ce :)

Cate citate te-au facut sa citesti cartea respectiva?

LE: dfa1: mi-ar fi placut sa fiu actor dar timiditatea nu ma prea lasa, ca sa raspund la o alta intrebare pusa mai devreme, si anume, intrebarea lui miss piggy: nici pe scena nu as putea urca. :(
 

DeletedUser

Scuzati off topicul,dar vreau sa rog moderatorul care a schimbat titlul jocului sa il puna inapoi,nu e frumos sa il schimbe fara ca macar sa imi spuna!

spedi, trebuie sa intelegi ca titlul original nu avea legatura cu subiectul propus de tine. Si nici continutul care se referea la propuneri indecente. Aceasta este forma in care am aprobat aceasta tema, nu trebuie sa te superi, am intervenit putin in ajutorul tau. Multumesc de intelegere, daca vrei continuam pe privat.
PS : Voi sterge aici dupa ce primesc mesajul tau
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cate citate te-au facut sa citesti cartea respectiva?


Sunt atat de multe incat mi-ar fi imposibil sa le numar, pentru ca urmaresc multe bloguri pe care se fac recenzii de carte asa ca inevitabil ajung sa citesc ce se recomanda pe acolo...

ultimul citat care m-a facut sa citesc o carte e acesta:
“Când o întreagă naţiune este săracă, restul lumii crede că toţi sunt proşti, leneşi şi murdari”

si cartea este "Zăpada" de Orhan Pamuk :)


Ai mai merge la scoala/servici daca ai crede cu tarie ca peste un an vine sfarsitul lumii?? :D
 

DeletedUser7039

Sunt atat de multe incat mi-ar fi imposibil sa le numar, pentru ca urmaresc multe bloguri pe care se fac recenzii de carte asa ca inevitabil ajung sa citesc ce se recomanda pe acolo...

ultimul citat care m-a facut sa citesc o carte e acesta:
“Când o întreagă naţiune este săracă, restul lumii crede că toţi sunt proşti, leneşi şi murdari”

si cartea este "Zăpada" de Orhan Pamuk :)


Ai mai merge la scoala/servici daca ai crede cu tarie ca peste un an vine sfarsitul lumii?? :D

As merge la scoala sa imi lichidez fostii profesori si la facultate sa ii lichidez pe cei actuali .. :)
Pentru ca daca ar veni sfarsitul lumii ar avea parte de o moarte blanda si colectiva :)

Serios acum, care a fost cel mai umilitor lucru din viata ta? :(
 

DeletedUser15142

Mi-am luat o palma-n fata in timpul orei de mate , cand aveam ora in clasa`mare` cand facem cu mai multe clase , open hour de la o fata ca am fost `porc` =)) aveam ora de prezentare
 

DeletedUser

Eu te cred ca asta a fost cel mai umilitor lucru,.si as si raspunde sincer...daca ai fi intrebat ceva ...mai apoi...:eek:

Te-ai indragostit vreodata pana peste urechi?
 

DeletedUser23722

hmmm...nu!sa spun din pacate sau din fericire?:)...stiu ca am fost indragostita de persoana nepotrivita:)

ai vrea sa intalnesti ceea ce cauti?
 

DeletedUser7708

Nu ştiu dacă un Terminator conectat la Matrix m-ar plăcea.

Te-ai simţit vreodată ceva de genul 'cel mai prost din curtea şcolii?'
 

DeletedUser23722

au fost momente in care as fi vrut sa imi tin gura:D

crezi ca toti baietii sunt la fel?
 

DeletedUser15142

Normal ca nu ..



asa scuze ca am uitat sa mai pun o intrebare :

iti place vre-o profesoara/profesor , Sef / sef (in cazul in care munciti)
 

DeletedUser7708

Clar nu, e ca şi cum ai spune că toţi norii sunt la fel, când unii sunt pufoşi, alţii plumburii şamd.

Crezi că va fi un nou război mondial?

Normal ca nu ..



asa scuze ca am uitat sa mai pun o intrebare :

iti place vre-o profesoara/profesor , Sef / sef (in cazul in care munciti)

Mi-a plăcut întra 10a de profa de biologie(blondă, ochii albaştri :eek: )
 

DeletedUser23722

cred ca deja a si inceput!daca nu avem probleme,se pare ca le facem cu mana noastra

ai vrea sa fii din nou copil?
 

DeletedUser7708

Mă simt copil acum, prea liber, prea rebel.

Crezi că poluarea va distruge planeta?
 

DeletedUser

Cred ca trebuie sa ne gandim mai bine...si ca da...si ca asta e o problema care din pacate nu tine numai de noi, mult prea complexa.
care este lucrul cel mai "interzis" pe care ti l-ai dorit vreodata. (interzis de societate, de morala, de reguli...)
 

DeletedUser7708

Încă vreau să am vârsta pe care mi-o doresc la un moment dat(yeah, immortal too).

Ai făcut vreodată ceva ce putea să atenteze la viaţa cuiva? Dacă da, ce?
 

DeletedUser

in fiecare zi :D cu alte cuvinte, conduc....

v-ar placea sa stiti ce gandesc femeile ?
 

DeletedUser23722

eu stiu ce gandesc...unele!si daca va chinuiti si voi putin o sa stiti si voi:)

crezi ca e bine sa te razbuni?
 

DeletedUser7708

Sunt peştişor, intuiesc destul de mult, nu cred că aş afla prea multe chestii noi(ce să aflu, farduri, poşete şi carduri goale? :D)

Crezi că vom fi aselenizaţi?

later edit: A ASELENIZ//Á pers. 3 ~eáză intranz. (despre nave cosmice) A coborî pe suprafața Lunii; a lua contact cu Luna; a aluniza. /Din Selene n. pr.
Sursa: NODEX | Trimisă de siveco, 21 Aug 2004 | Greșeală de tipar

În acest caz, vin Extratereştrii pe la noi?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser431

Mai bine raspundeti cu intrebarea citata. Asa va veti incurca.. Scuze pentru off
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus