Razboaie si starea lor

  • Autor subiect DeletedUser37
  • Data de început

DeletedUser

razboaie se pot duce si nedeclarate :rolleyes:

in dragoste (ce cauta asta aici) si in razboi totul e permis!

corect!...dar totusi onoarea nu mai conteaza?
:D
scuze adica,dar din vasta mea experienta de pe net,razboaiele se anunta...chiar si dupa atacuri si tot se anunta
in cazul .ro liderii te imbarliga prin mailuri si folosind vechiul limbaj de lemn incearca sa te induca in eroare folosind subterfugii
numai romanii sunt capabili de asa ceva
-_-
 

DeletedUser

noi nu va suntem dusmani mei baieti...pe bune va iubim:cu topoarele,cu sulite cu ce apucam
:D
 

DeletedUser

Eu nu sunt inamic cu T^A.
Am aliante personale cu toti membrii lor.


:p

T^A dar noi cu ce v-am gresit ?
 

DeletedUser6

Nu se poate suntem in razboi cu aztecii :( ... O sa murim cu totii ... Eu zic sa dam deacuma demolare la cladiri sa nu ia ei nimic de la noi... Ce ne facem oameni buni a venit Apocalipsa peste noi... Hei stai asa asta inseamna ca avem mai multe ferme.. mai multe tinte de nobil(mult mai multe...) I am so happy we now have a reason to attack... Multumesc baieti
 

DeletedUser

Nu stiu de ce dar toata lumea ii uraste pe azteci.
Cred ca se urasc si ei intre ei... Au ajuns la paroxism, forumurile lor gem, isi striga unul altuia ca nu primesc suport, sunt incoltiti si nici macar liderii lor care i-au dus cu zaharelul (cana cu zahar) nu pot acum sa-i ajute.

T^A = Haos, Dezorganizare, Dezordine.
Din razboiul T^A cu IM, TLD si WL, va iesi un singur pierzator ... Montezuma.
 

DeletedUser

daca la voi cateva atacuri inseamna razboi,atunci cred a nu stii ce vorbesti
:rolleyes: :D
 

DeletedUser

tu crezi ca pe asta ma bazam eu ? pe cateva atacuri primite .... ? e vorba de mai mult DarXyde stie el mai bine la ce ma refer .

mah nu ma lua pe mine cu vrajeli de-astea ieftine..nu tine
sau poate nu stii de ce s-a inceput "razboiul" mai bine zis conflictul dintre T^A si TLD
:D
:rolleyes:
 

DeletedUser

tu crezi ca pe asta ma bazam eu ? pe cateva atacuri primite .... ? e vorba de mai mult DarXyde stie el mai bine la ce ma refer .


Eu sunt mic, nu stiu nimic... poate va zice ceva ferma aia frumoasa ce ati pierdut`o... sau jucatorii care va parasesc din lipsa de suport...

V-as propune dizolvarea tribului, dar apoi pe cine mai facem ferme ?!
 

DeletedUser

esti sigur DarXyde ca asta doresti ??????
Dizolvarea tribului ????????
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

oameni buni va place sa va provocati unii pe altii
din cauza unui joc
nasol tare nasol
:) :) :) :)
 

DeletedUser177

ceva noutati cu privire la noi razboaie ce ne-ar putea interesa si pe noi???
 

DeletedUser

esti sigur DarXyde ca asta doresti ??????
Dizolvarea tribului ????????

Scuze ca nu ti-am raspuns mai devereme... dar puteai deduce singur ca nu`ti ceream asta... reciteste postul meu...

N-as vrea sa ironizez (ironie != jignire) pe seama nivelului tau de limba romana, sau poate m-am exprimat eu gresit si in cazul acesta imi cer scuze. doh...
 
Sus