Razboaie

DeletedUser4465

GT a facut de curand pna cu SAS pt . ca kimosabe sa nu piarda un sat innobilat de curand care era ferma unui jucator din SAS;)))...da, asta da dur razboi :)
 

DeletedUser

cel mai dur razboi va fi de departe...''Mohican - SHLD''......doar sa urmariti urmatoarele zile cum vor fugi puisori din SHLD din trib de frica ostenilor celur din Mohican.....doar sa vedeti ...
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Cel mai dur ~ZZ~ Vs ~SL~ :))

Side 1:
Tribes: ~ZZ~
Players:

Side 2:
Tribes: ~SL~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 76
Tabăra 2: 30
Diferență: 46

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 0
Diferență: 3

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 108,146
Tabăra 2: 25,901
Diferență: 82,245

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,575
Tabăra 2: 0
Diferență: 6,575

image.php


:D
 

DeletedUser7039

Side 1:
Tribes: IMMO
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: sat de barbari

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php



Cel mai echilibrat razboi.. Se pare ca pana acum ne-am aparat bine..:cool:
 

DeletedUser17308

re

looool:)) ia intreabal pe ALEXX el mia propus pna.. nu eu.. asa ca nu vorbi in plus..
 

DeletedUser4901

Side 1:
Tribes: IMMO
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: sat de barbari

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php



Cel mai echilibrat razboi.. Se pare ca pana acum ne-am aparat bine..:cool:

radule nu le mai zi cate pierderi am avut...pfoai nu stiam cum sa ne mai aparam...iar de atacat...am ramas surprinsi ca aveau zidul 20:O:O...sti era vorba aia din scrisoarea a 3-a...raul ramul mie prieten numai mie iar tie dusman iti este...cam asa si cu ele...se aparau cu natura:))
 

DeletedUser6077

poate par un pic tradator,dar eu m-am inteles bine cu satele de barbari pana acum...
 

DeletedUser

noua, celor din noobs, tribul PDT, predators adica, ne-a declarat razboi. de cand ei au inceput sa riposteze scorul a devenit 7 la 0 pentru noi. din pacate, doar vreo 6-7 oameni din noobs sunt in zona lor, asa ca pdt in acest moment se lupta doar cu cativa membri de la noi. lupta este cu adevarat inegala in favoarea noastra: cei din PDT sunt doar vreo 200 impotriva celor 6-7 din noobs. colegii mi-au promis ca in curand o sa-i incercuiasca pe cei din PDT.
 

DeletedUser21813

"Şoimul în ceruri neputincios este fără aripe; omul pe pământ neputincios este fără cal"; tot ce se petrece în lume are pricini bine hotărâte şi "începutul funiei trage după sine capătul ei";
să fim solidari întru onoare şi bunătate. salve! cel mai bun, să câstige!
 

DeletedUser

noua, celor din noobs, tribul PDT, predators adica, ne-a declarat razboi. de cand ei au inceput sa riposteze scorul a devenit 7 la 0 pentru noi. din pacate, doar vreo 6-7 oameni din noobs sunt in zona lor, asa ca pdt in acest moment se lupta doar cu cativa membri de la noi. lupta este cu adevarat inegala in favoarea noastra: cei din PDT sunt doar vreo 200 impotriva celor 6-7 din noobs. colegii mi-au promis ca in curand o sa-i incercuiasca pe cei din PDT.

Domnule Martzian va aduceti aminte poate cam cati membrii noobs au dat Fake-uri pe intemeietorul tribului PDT? Sau aveti un lapsus? Si tribul PDT nu v-a declarat razboi ci v-a asigurat ca isi va intari defensiva in jurul celor 6-7 membrii noobs la care faceti dumneavoastra referire si probabil va recurge si la masuri de contraatac asupra acelora care ataca membrii PDT. Apropo spionul din PDT a fost concediat. Va urez succes!
P.S. tribul PDT este format in proportie de 80% din jucatori incepatori, cu siguranta va pierde acest "razboi" dar macar o va face onorabil, luptand. Prin lupta toti jucatorii vor capata experienta iar cand vor ajunge la margine vor avea putin mai multa experienta. Asta este frumusetea acestui joc ca poti invata din greseli si poti deveni mai bun. Cu siguranta ca daca dumneavoastra nu ati fi un lider asa de bun noobs nu ar exista.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hmmm..xblaandy.. totusi.. asta a fost Oficial.. asa a fost marcat (sau declarat cum vrei sa spui) "razboiul".

Noi am dat fake-uri pe Intemeietor cu un anumit scop, care conteaza mai mult sau putin. Ce-a urmat dupa, este putin jenant.

Totusi, felicitarile mele ca doriti sa invatati incepatorii cum se joaca triburile, dar ar fi mai bine ca din Conducere sa faca parte doar jucatori cu experienta.. (parerea mea), pentru ca numai de la acei jucatori, incepatorii au ce invata, altminteri invata numai bazaconii.

Mult succes pe viitor.
 
Sus