razboaiele lumii 10

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

atunci....de unde pana unde concluzia exprimata chiar foarte clar...de mai sus?:confused:
 

DeletedUser

jon salbaticul dute frate si beati lapticul ptr ca iti cam trebuie vitamine sa gandesti cn e bou si cn nu
 

DeletedUser

vrea sa se bage in seama si nare ce face......daca atata il duce mintea sa se odihneasca in pace
 

DeletedUser

neaaa...inca o data...se da o mare dovada de romanisme....exemplele din spate...avem putine valori(nu stiu unde draq sunt ca nici pana acum nu le-am gasit)..de ce sa nu le fructificam?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

@ marian e frumos pe extern nu ?? dute mai ** pe joc si poate mai iei si u 1-2 sate de baba sau intern si lasa externu ca nu e de tine
 

DeletedUser

mai ** taci si veziti de satele tale.....si in ultima saptamana am luat 14 sate de la dusmani asa ca no coment.
 

DeletedUser

@ marian e frumos pe extern nu ?? dute mai ** pe joc si poate mai iei si u 1-2 sate de baba sau intern si lasa externu ca nu e de tine

Pe langa ca iti faci alt cont pe extern te mai si legi de oamenii nevinovati.Foarte frumos , ce sa mai zic ...
 

DeletedUser

ti se pare tie ca am alt cont butule ??

Ti se pare ca am spus ca , cred ? Am exprimat un fapt , draga mea.
Edit:Imi cer scuze eterya , nu stiu daca ai fost tu sau nu , nu am cum sa stiu.Cred ca am reactionat umpic mai dur cand am vazut faza asta de doi bani.Sa faci alt cont ca sa-ti bati joc de cineva , dezamagitor , indiferent cine este pot spune ca e un zero , care se ascunde dupa un cont pe care nu joaca.Si ca un sfat , daca-mi permiteti.Nu mai utilizati trucuri din astea ieftine , va stricati imaginea degeaba , parerea mea ....
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus