Razboaiele micilor nebuni

DeletedUser

ch3llo0 sa lasam faptele sa vorbeasca totul in timp...
sa te vad de ce esti in stare in zona ca de mult vrei sa ma ataci in zona si nu reusesti.
 

DeletedUser

ohoooo... ce onoare! marele razboinic danimaxx in persoana. ce mica e lumea pana la urma :D

stai sa caut.. stai sa caut... amenintarile pe care te trimiteai acum un an cand eram mici si tu aveai un trib grozav pe care din cea mai pura intamplare si maxim noroc l-am inmormantat. ciudat dar parca sunau la fel...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

danimaxxx nu stiam ca esti pe aici imi va face mare placere sa-ti ciugulesc din sate "just like old times" ... cred ca e ultima data cand vei mai da in nord-vest din pacate pentru tine ...:(
 

DeletedUser

T.R.G.X nu imi amintes sa imi fii ciugulit din sate cel mai bun trib sa castige
si se va vedea pe parcurs cine ramane in picioare
On Topic despre "Razboaiele micilor nebuni"
 

DeletedUser

@danimaxxx ai vrea tu sa stii cine sunt dar na , n-ai sanse :)


On topic: Succes ambelor triburi ma astept sa fie un razboi curat fara manarii manevre demne de oameni de 2 lei:)
 

DeletedUser

Crazy, de doua zile incoace va laudati intr-una, nu este nici un bai, nici o problema, ok.
Tragem linie la sfarsit peste ceva vreme, daca eram cunoscuti in viata reala pe undeva v-as fi batut obrazul, pe romaneste, pana una alta..ne vedem pe harta si doar acolo....toate discutiile astea cand va ridicati atata in slavi si atata propaganda nu isi are rostul (opinia mea), oricum a-ti rupt singuri alianta, voi ati ales termen desi .. incorect dupa parerea mea, indiferent de start exista un singur deznodamant.

P.S. Tribul WANTED si cei ce ma cunosc, stiu ca nu vrem sa cucerim L5 sau locurile 2,1 sau altele, vrem doar sa infrangem dusmani..
 

DeletedUser

astept faza cu batutul obrazului. daca am zis ca nu cred ca mai merita discutia am zis-o fiindca mi se pare inutila acum, nu fiindca ma tem de ea, o purtam oricand vrei tu. cat despre laude... de fapt ne e frica :eek: vorbim aici atatde mult deoarece ne temem atat de tare incat nu ne mai putem opri din povesti.
 

DeletedUser

:mad: Cum oare tocmai wanted vorbeste de corectitudine? Asta este o dovada de mult, prea mult, tupeu. La cate "intelegeri" ati calcat in picioare mai aveti curaj sa scrieti asa ceva?
 

DeletedUser

:eek: Nu ma vei astepta foarte mult. Sunt foarte sigur de asta. Nicio problema ca nu vreau sa obosesti si voi ajunge eu la tine.
Chiar brusc ai uitat de toate prostiile facute de "bravii" tai colegi ce stiu sa ia numai pomeni?
 

DeletedUser

Lasa caterinca spune fapte clare de la a la z ce vrei sa stii sau ce acuzatii aduci, nu esti la limba si literatura romana ( expre cu litere mici ) sa faci eseuri aici ... zi pe bune, sau si tu te repeti ca si predecesori tai, mai schimbati placa sau gura mica, sau acum s-a inventat formul extern pentru voi si faceti gen nelutu de posteaza zilnic sa ajunga si el senior member, a ajuns asa ca terminati cu zeflemismele astea, ce tot va laudati atata, v-au murit laudatori, nu e nici o problema, am zis foarte clar, ma bucura acest razboi, nu pentru ca se intampla cu anumite persoane ce am incercat intotdeauna sa-i ajut ci faptul ca vreau sa vad implicarea oamenilor mei din zona, vreau sa vad cum se descurca.
 

DeletedUser

Astea fiind spuse maine dimineata incepe razbelul..
Asteptam un razboi curat fara jocuri de culise si fie ca cel mai bun sa castige!
 

DeletedUser

Tu asa ai ajuns senior member?
Sunt sigur ca vei avea parte de o mare dezamagire in ceea ce priveste OAMENII tai
 

DeletedUser

sefule, asta cu senior memberul e o gluma veche si rasuflata care sincer nu cred ca poate face onoare unui jucator demn pana la urma de tot respectul cum esti cu adevarat tu. daca e cu batutul obrazului astept, in dispute personale cu altii nu ma bag. trag la somn ca maine am treaba plus ca trebuie intr-adevar sa postez peste tot, tra sa fiu si eu bagat in seama cu ceva :D (oare ce o sa ma fac cand o sa fiu si eu senior sau cum ai zis?! dincolo de marginea hartii care clar ma asteapta)
 

DeletedUser

bafta din nou rko :) si tot respectul din nou pentru jucatorii adevarati din tribul vostru, nu am negat si nu voi nega niciodata ca exista. pana la urma de asta jucam acest joc. cel mai bun castiga de cele mai multe ori!
 

DeletedUser

Probabil ca da, vreau sa vad, nu pot sa nu fiu inconstient, o zi de pregatiri nu se compara cu 2 saptamani ale voastre. Cand am zis ca vin acolo chiar voi veni, poate nu cu contul meu da cu un sitter sigur vin, nu ca nu as putea ci pentru ca nu am suficienti nobilii sa va innobilezi pe voi astia cu gura mare de pe aici, am vazut multi zmei si am trait destule, nu ma impresionati cu nimic.
 

DeletedUser

Doua saptamani? Parca era o saptamana. Te-ai gandit mai bine intre timp?
 

DeletedUser

Prietene imi plac cei la care am moral mic, imi plac provocarile sunt ca si un magnet pentru mine, adrenalina este viata mea, cred ca o sa fi printre primii innobilati. Mai stiu eu o fata tare tare in gura, rau de tot, nu ii ajungeai la nasuc, la primul atac pe ea nu stia de unde sa mai faca rost de defensive si striga din toti plamanii dupa ajutor...
 

DeletedUser

mccon tata, nu uita sa strigi tare ca stii ca stam prost cu auzul :) plus ca probabil o sa fim atacati toti asa ca ... la covrigi, baiatul meu. pana la urma am senzatia ca ma antrenez si eu intr-un gen de discutie copilareasca care nu isi are totusi rostul. imi cer scuze daca am jignit pe cineva prin postarile mele, bafta multa tuturor din nou si noapte frumoasa.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

"Prietene"....din atacuri am renascut si asta numai aici in Crazy se putea. Ma bucur ca ai magnet pe noi astia cu "moral" mic dar minte peste nivelul altora. Eu te astept cu paine si sare ca asa e pe la noi.
 
Sus