Razboi BF - RR

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1563

Am si eu o intrebare cati spioni mai trimite M~K la noi in trib?
Evident numarul destul de mare de spioni pe care l-a trimis la noi in trib ma face sa cred ca ne considera extrem de periculosi. Sunt mirat ca M~K un trib cu 362 se teme de tribul nostru care are 52 de membri (putem sa scadem spionii lor din numarul asta).

Zicea cineva ca o sa posteze rapoarte astazi. Eu nu vad nici un raport si mai sunt mai putin de 11 ore din ziua de astazi...
 

DeletedUser1647

Am si eu o intrebare cati spioni mai trimite M~K la noi in trib?
Evident numarul destul de mare de spioni pe care l-a trimis la noi in trib ma face sa cred ca ne considera extrem de periculosi. Sunt mirat ca M~K un trib cu 362 se teme de tribul nostru care are 52 de membri (putem sa scadem spionii lor din numarul asta).

Zicea cineva ca o sa posteze rapoarte astazi. Eu nu vad nici un raport si mai sunt mai putin de 11 ore din ziua de astazi...

Mda, dupa cum ziceam am numai n00bi in trib asta e.... N00bi care spioneaza tot timpul inainte sa atace, dar in fine.
Tu crezi k dak cineva inainte de atac de spioneaza te considera periculos? Eu niciodata nu atac fara sa spionez.
 

DeletedUser

usor cu nubismele...Duke cred ca se referea la spionii din trib nu la unitatea "spion".
=)))
de fapt nu cred...sunt sigura!
 

DeletedUser

Am si eu o intrebare cati spioni mai trimite M~K la noi in trib?
Evident numarul destul de mare de spioni pe care l-a trimis la noi in trib ma face sa cred ca ne considera extrem de periculosi. Sunt mirat ca M~K un trib cu 362 se teme de tribul nostru care are 52 de membri (putem sa scadem spionii lor din numarul asta).

Inseamna ca nu stii sa citesti. sau ala nu stie sa scrie. ;)

hmmm...nu stiu sa zic exact cine are nevoie de o consultatie la oftalmolog....;)
daca am gresit,ma duc singura fara mama promit...
 

DeletedUser1563

Cati spioni mai trimite M~K la noi in trib?

Eu cred ca e evident ca ma refer la membri M~K trimisi in KFE ca sa spioneze ce facem noi pe acolo.

Pai va spun eu ce facem. Nu facem nimic. Nu ne facem trupe pentru ca noi suntem noobi. Nici cladiri nu mai facem pentru ca nu avem resurse. Ne pregatim sa dam inceput nou pentru ca recunoastem suprematia BF. Asta cred ca vrea BF sa auda, din pacate nu o sa se intample asta.

Individul care ma ataca cu spioni o sa confirme ca nu am nici un soldat in sat si ca am numai cladiri. I-am scris aseara ca nu am decat cladiri si nu ma crede. O sa se convinga singur ca am numai cladiri. Stiu si eu ca acum spionii vad tot, deci si sa vreau nu pot sa fentez atacul cu spioni. Avand in vedere ca sunt un jucator cu onoare o sa postez eu raportul si o sa recunosc ca sunt un noob. Dar mai intai sa vedem ce se intampla. Poate imi teleporteaza vreun coleg din RR niste High Elite Spy.

Later Edit:
Raportul cu care ramasesem dator:

Titlu droopyxx atacã Fire Drake Village
Expediat 18.09.07 15:03
Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-10.3% Ghinion

Noroc
Moral: 100%

Agresor: droopyxx
Sat: Gradina cu 3 Nuci (496|524) K54

Numãr: 0 0 0 0 51 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 51 0 0 0 0 0 0 0

Multumesc pe aceasta cale unui membru M~K care mi-a trimis sprijin spioni. Altfel s-ar fi vazut ca sunt un noob. Din pacate functia de teleportare nu a functionat cum trebuie si liderul RR a teleportat High Elite Spy in alta parte.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

m'am plictisit sa tot astept am avut atacuri pana acum de la jucatori cu 500 pcte si numai cu lancieri :D oare sunt eu de vina??:confused:
Din cauza ca satul meu se numeste N-am aparare! Ataca-ma! asta o fi :confused:
 

DeletedUser1563

ma eu nu inteleg un lucru...de ce ma ataca doar cu lancieri ?:D

Iti raspund eu la intrebarea asta. Au primit ordine sa ne atace cu lancieri. De altfel daca ne uitam la ce atac are un lancier este evident ca este o trupa cat se poate de eficienta in atac.
 

algernon

member
Scor reacție
0
raport

hai ca va pun eu un raport.cineva s-a gandit sa atace pe cineva de la mine din trib.nota bene,pe lumea1,tribul meu avea un defence care a fost remarcatla vremea respectiva ,ci de darxyde
:)

deci..feriti-va..vin atacurile primejdioase...



Numãr: 101 37 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 101 37 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0

(pacat ca nu a trimis si cativa arcasi...)
 

DeletedUser

hai ca va pun eu un raport.cineva s-a gandit sa atace pe cineva de la mine din trib.nota bene,pe lumea1,tribul meu avea un defence care a fost remarcatla vremea respectiva ,ci de darxyde
:)

deci..feriti-va..vin atacurile primejdioase...



Numãr: 101 37 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 101 37 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0

(pacat ca nu a trimis si cativa arcasi...)

poate mergea la farmat omul
 

DeletedUser1563

hai ca va pun eu un raport.cineva s-a gandit sa atace pe cineva de la mine din trib.nota bene,pe lumea1,tribul meu avea un defence care a fost remarcatla vremea respectiva ,ci de darxyde
:)

deci..feriti-va..vin atacurile primejdioase...



Numãr: 101 37 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 101 37 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0

(pacat ca nu a trimis si cativa arcasi...)

Probabil ca nu avea arcasi pentru ca sigur ataca si cu ei.

Lancieri si spadele sunt "adevarate" trupe de atacat. Sunt intrecute doar de o armata formata exclusiv din nobili. Nici o aparare nu poate face fata lancilor si spadelor. :D

Nici mie nu imi vine sa cred ca am putut sa scriu chestiile de mai sus.
 

DeletedUser

In primele zile... alea de protectie... cum decurgea atacul?

PS: Eu cred ca se atacau intre ei cu mesaje :)
 

DeletedUser

E da... bun raspuns... la asta nu m-am gandit :)

Se pare ca w3 are mai multe posibilitati decat ma asteptam :)

PS: Si ca sa fie ontopic... nu cred ca un razboi in acest stadiu era necesar, dar na fiecare trib alege ce cale vrea el :)

Cu respect,
Himmler
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus