Razboi Diablo vs IP-AL

  • Autor subiect DeletedUser19081
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18409

sa stii ca la noi chiar e dragoste mare...:))
i-as lipsii mult coditzei daca nu ar avea cu cine sa se ciondaneasca
ea saraca a fost prinsa la mijloc in toata afacerea asta
 

DeletedUser19081

numai eu nu zic nimic :))))
Dar vad ca mai e un post de asistent si unu de arbitru de rezerva .. ma gandesc si candidez si eu la un post :))
Trecind la lucruri serioase OVIDIU NU O SA ITI PERMIT sa faci asta .
 

DeletedUser

Opa :)) Ce de doritori ... sa trecem la lucruri serioase :D
sa-i spuneti lui PIM ca ma bucur cand vad rapoartele cu satele lui facute varza :p Am asa o satisfactie foarte mare :D

cat despre posturile de arbitru asistent etc etc nu va mai certati ca nu ne da profu acceptul .. ii e frica de mine :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20252

Trebuie sa imi caut alta meserie,cea de arbitru nu mai e cautata,hai DIABLO :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18063

daca pierdeai prea multa vreme in joc trebuia sa joci si acum...deci daca vrei sa vezi statistici stai cuminte si asteapta....se vor pune si ale de catre cei care vor.
O zi placuta acolo unde esti.
 

DeletedUser24940

Side 1:
Tribes: =D-B= DIABLO
Players:

Side 2:
Tribes: FIRE FLAME
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 49
Tabăra 2: 23
Diferență: 26

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 521,904
Tabăra 2: 214,439
Diferență: 307,465

image.php
 

DeletedUser24940

:) ce sate??aia au luat sate de la pimenergy...care a fost singur impotriva a 2 triburi...:))te faci de ras cu asemenea afirmatii...la fel cum te laudai ca lai dat la margine pe cavaleru...el a fost unu singur impotriva unui trib intreg...pimenergy a fost singur impotriva a 2 triburi...deci...:)te las pe u sa tragy concluziile
 

DeletedUser

:) ce sate??aia au luat sate de la pimenergy...care a fost singur impotriva a 2 triburi...:))te faci de ras cu asemenea afirmatii...la fel cum te laudai ca lai dat la margine pe cavaleru...el a fost unu singur impotriva unui trib intreg...pimenergy a fost singur impotriva a 2 triburi...deci...:)te las pe u sa tragy concluziile

Spre deosebire de voi noi nu ne dam afara jucatorii ca sa dea bine la statistica ( desi stiu ca nu asta a fost motivul excluderii lui PIM ) ... cate sate n-au luat Diablo de la un singur jucator de atatea si atatea ori ( gen tores , bogdan .. si nu ne-am mai gasit scuze .. mereu gasim scuze pt tot asa-i? E mai simplu)
cat despre cavaleru eu nu m-am laudat ca l-am dus personal la margine , daca esti capabil sa intelegi anumite posturi poate intelegeai , eu nici macar nu l-am atacat ... dar asa ... cam greu . Singur s-a dus la margine , prin incapatanarea lui ... Tribul l-a dus la margine , asa cum l-a dus si pe PIM ... ce conteaza cine ataca? Nu-mi spune ca tu ataci singur si duci jucatori la margine SINGUR ?? Si n-au fost doua triburi , au fost maxim 15 jucatori care au atacat adunati si de colo si de colo ... Sa-ti amintesc ca Diablo ataca cu peste 15 jucatori? E tot Dz-ul ala

Hai sa nu mai gasim scuze , fiecare trib pierde , castiga .. depinde
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24940

:) cum ai zis...pim nu a fost dat afara ca sa dea bine la statistica...si nu au fost 15 jucatori credema ;) au fost 550 atacuri de la 2 triburi...stiu pentru ca am fost sitter...daca ne punem noi sa ne descarcam satele in flame te asigur ca scoatem mai mult de 550 ;)inca un lucru de adaugat despre acest razboi.Diablo poarta 3 razboaie,flame are la inamici doar diablo...:))si totusi la statistica noi conducem in toate razboaiele...deci...mai ** shh...ca ati fost 2 triburi pe un singur jucator izolat...
 

DeletedUser

:) cum ai zis...pim nu a fost dat afara ca sa dea bine la statistica...si nu au fost 15 jucatori credema ;) au fost 550 atacuri de la 2 triburi...stiu pentru ca am fost sitter...daca ne punem noi sa ne descarcam satele in flame te asigur ca scoatem mai mult de 550 ;)inca un lucru de adaugat despre acest razboi.Diablo poarta 3 razboaie,flame are la inamici doar diablo...:))si totusi la statistica noi conducem in toate razboaiele...deci...mai ** shh...ca ati fost 2 triburi pe un singur jucator izolat...

De unde stii tu ce diplomatie are Flame? Cat despre atacuri au fost mult mai multe de 550 si nu multi jucatori .. si 50 sate lipsa intr-o zi .... se vede ca "fusesi" sitter ;) ( pe limba oltenilor :p pupici profu :p , ca o paranteza)
Nu stiu daca esti aceeasi persoana care jucai inainte sau esti Cosmin sau care oi fii , dar mai bine ai tacea din gura si nu te-ai mai lauda ca ai fost sitter
 

DeletedUser24940

:) am fost sitter cam o ora...ca avea profu treaba ;)stiu diplomatia flame pentru ca e simplu de ghicit...:))cu dw stiu sigur ca avety alianta,cu jar la fel...ramane doar hk...care au granita mica cu voi...
 

DeletedUser

Vezi ca faci dublu post si s-ar putea sa iei un ban frumusel :p
Poate in momentul cand ai fost u sitter au fost 550 .. per total au fost mult mai multe pt ca 150 aproape au fost date de mine DOAR .. si daca zici ca au atacat atat de multttttttttttttiiiiiiiiiiiiii jucatori .. te contrazici singur acum cu numarul 550

Dar hai sa nu mai discutam depsre PIM ca oricum nu mai exista , nu stiu de ce l-ati primit pe acest MARE jucator care acum da vina pe voi ca a pierdut sate:) ... ca daca era el cica nu pierdea nimic.... asa va rasplateste J*godia:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus