Razboi: MoD vs T.L.S.

  • Autor subiect DeletedUser29985
  • Data de început

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Ursule, nu e tema ta aici ... altul e subiectul :)

Oricum, chestia cu recrutatul vad ca framanta pe multi. Parca sunteti niste rapidisti amarati si fara bani care acuzati realul sau chelsea ca transfera jucatorii cei mai buni din lume. E globalizare oameni buni, treziti-va.
 

DeletedUser40316

tu chiar ai impresia mai ursache jerpelit ca ne intereseaza persoana ta? ia vezi de satele alea ce le pierzi pe banda rulanta... in ritmu asta intro sapt ramai fara sate

Parte 1:
Jucători: GoD HaDeS
Parte 2:
Triburi: MoD

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 7
Diferență: 2

chart




inca odata imi arati cat de inapt poti sa fi :) stai calm frumoaso ca nu am pierdut nimic interesant ... mai bine cere rapoarte sa vezi cum au cazut vreo 20 ferme deff doar din atacurile mele .. iar cate sate sunt demolate si vor ajunge la 50 pct .. asta ca nu sunt curios sa fiu pe + in statistica... mai bine invatal pe lord pit sa faca split ca mai mult de 1 noapte alba nu rezista :))

Ursule, nu e tema ta aici ... altul e subiectul :)

Oricum, chestia cu recrutatul vad ca framanta pe multi. Parca sunteti niste rapidisti amarati si fara bani care acuzati realul sau chelsea ca transfera jucatorii cei mai buni din lume. E globalizare oameni buni, treziti-va.


vrei sa ma vezi la profilu TLS trecut ca intemeietor ? atunci poate sa fie si tema mea ?
 

DeletedUser

nu se termina aici razboiul...daca puteam sa fim experti ca voi a va milogi la jucatorii inamicilor ca sa vina la voi , poate stateam altfel :D

cum ar fi exemplul asta:

pocni columbeanu astăzi la ora 15:35
Nu vrei sa vii la noi cu echipa cu tot?

nebunaticu din porumb se vede bagat in seama:))
dupa ce tribul lui a ramas fara 75% din aparare
nobule!
degeaba ai famile pe lumea asta
o sa-ti tocam tribul doar de distractie:)))))))))
 

DeletedUser

tWooHH : "pai daca ataca What , tls , r.s si pici toate odata nu prea au ce sa faca ... mai sunt si RIP parca care se bat cu ei .. trebe sa vedem sa punem toata harta pe faq si mod sa fie macelariti .. dar asta depinde si de celelalte diplomatii ... avem diplomatie doar cu cine ataca pe mod..e singurul lucru care ne intereseaza"

Nici nu e de mirare ca nu ai primit mesaj :)

minciuna sfruntata maria ta

deci chiar e minciuna..nu am scris eu aia..doar am raspuns cu citat la ce a scris altul...asta nu ca nu as scrie acelasi lucru si eu,,pur si simplu nu e adevarat
 

DeletedUser

T.L.S. - tWooHH astăzi la ora 00:36Citat Prelucrare Şterge
autor1 a scris:
autor2 a scris:
dar nici voi nu sunteti wwizz ca sa stati tinta.


pai daca ataca What , tls , r.s si pici toate odata nu prea au ce sa faca ... mai sunt si RIP parca care se bat cu ei .. trebe sa vedem sa punem toata harta pe faq si mod sa fie macelariti .. dar asta depinde si de celelalte diplomatii


avem diplomatie doar cu cine ataca pe mod..e singurul lucru care ne intereseaza






2 citate chiar..nu mai rastalmaciti lucrurile....nu c anu ma astept la asta de la mod dar nah...
 

DeletedUser

bai
R.S ciq ne bat cu Pici
asa se lauda laba de urs asta
marshall sau cum pana mea il cheama


e ceva de genul
ba il vezi pe asta mare?
te bat de te omor cu el;)


astia tot nu inteleg ca un trib pe setarile acestei lumi este cam singurel
de dezvolta cu muschiii proprii

e cineva dragut sa le faca o schema?:D

Parte 1:
Triburi: T.L.S.
Parte 2:
Triburi: MoD

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,495
Tabăra 2: 2,235
Diferență: 740

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 74
Tabăra 2: 118
Diferență: 44

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 7,990,242
Tabăra 2: 16,534,182
Diferență: 8,543,940

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 692,452
Tabăra 2: 1,040,591
Diferență: 348,139

chart
 

DeletedUser

ca veni vorba ursache... am uitat sati spun ca pute informatia din tine... cam a putred totusi... mai spalate pe dinti ca ne oripilezi deja... se plang vecinii ce drq... iar confundasi frigideru cu tomberonu?
 

DeletedUser40316

dragutza .. nu stiu ce sa zic dar spre deosebire de tine ma spal de 3 ori pe zi si nu am cimitir cum ai tu ;) iar frigideru si tomberonu sunt 2 chestii care le fregventez foarte des , asta pentru ca jocurilor cu septari sunt denumite si tomberoane :D o sa te invat si pe tine deastea cand mai cresti
 

DeletedUser

vai de tine..daca tu nu stii sa iti recuperezi satele care le pierzi e pb ta flacau..ma astept ca altii sa stie

=)) sincer, am ras cu lacrimi !
spre informarea ta: n-ai zile de joc pe triburile cati jucatori a scolit "flacaul" !
 

DeletedUser38145

Iete incepu razboiul si asta dupa cum ma si asteptam din cauza unor specimene... deh si deh...
 

DeletedUser

se pare ca pest tot trebuie sa fie cativa care pe extern se dau mari zeii dar pe joc sunt 0 :) deci va rog mai putine vorbe si mai multe fapte
 

DeletedUser

Iete incepu razboiul si asta dupa cum ma si asteptam din cauza unor specimene... deh si deh...

specimenele denumite de tine sunt alea obsesive si propagandiste... unii care fac propaganda din perioada comunista a tarii noastre sa para o joaca de copii... iar in ce priveste specimenul de tine avem un lucru sati comunicam eu si andrei : dute bateti coasa ... ca nuti mai taie iarba de pe sant ; si o sati mai promit un lucru : dupa comentariul asta atata timp cat tu o sa mai intri pe il duce iti promit ca nu vei primi pna din partea tribului mod :) lucian va trebui sa aleaga o tabara o data pentru totdeauna... nu mai merge ca in trecut
 
Sus