Razboi Mondial !

  • Autor subiect Ak-Orochimaru-Ak
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23756

Mai cata,am zis eu ceva de statistica?
E logic ca nu a avut succes aciunea pe voi cand mai mult de jumatate din clasic stiau pe cine da organizat Mason,asta e meritul spionilor nu al vostru
apoi eu nu mint,cineva a intrat pe un cont din conducerea mason si a inceput concedierea conducatorilor apoi a jucatorilor de la mare la mic

Iar mana celor din R.S nu putea fi dupa ultima discutie cu ei...

Zau? D'asta nu am dormit noi ca e meritul spionului? Mai sa fie.Ce bun e spionul asta.Si voi aveti spioni la noi (cel putin asa se lauda Bric) dar sate tot pierdeti.

Vizavi de concediatul membrilor, pot baga mana in foc ca cineva de la noi nu s-ar injosi in felul asta.Iar daca au fost concediati membri, ii puteti primi inapoi, nu vad asta o chestiune grava.
Hai noroc si spor la sate!
 

DeletedUser

De ar fi fost la tine,ar fi fost una grava
De zici ca nu s-ar injosi,tu ce ai facut ieri???
Era o treaba foarte "corect"....zi vorba cu barna din ochiul tau?


tullio ai un grup de colegi veniti de pe lumea 8,care sunt vazuti "foarte bine" contu care a fost spart ieri e acelasi de pe l8
poate asta iti va spune ceva

Iar atunci nu se stia de proxy....contu fiind spart de doua ori intr-o luna,iar adm se faceau ca ploua
de stiut tribul a fost dizolvat tot de atatea ori...
 

DeletedUser23756

Ce am facut ieri? Voiam sa stiu daca vrei sa joci la noi, m-ai refuzat, jos palaria. Crezi ca m-am injosit? Hmmm, din cate imi aduc aminte, eu nu am cerut niciodata protectie din partea unui trib din tabara adversa, spre deosebire de altii ;)
 

DeletedUser

am cerut protectie?
am zis ca nu ma amestec si doresc acelasi lucru,odata ce razboiul la inceput conducerea nu eu!

Si stii prea bine cum a inceput tot..
 

DeletedUser

Ce am facut ieri? Voiam sa stiu daca vrei sa joci la noi, m-ai refuzat, jos palaria. Crezi ca m-am injosit? Hmmm, din cate imi aduc aminte, eu nu am cerut niciodata protectie din partea unui trib din tabara adversa, spre deosebire de altii ;)

Minti , minti ... doar pe L21 ai cerut la 2 triburi ... apropo .. te saluta ursu sexxy ..
 

DeletedUser

sau traumatizat ? ... poate gaseste si el o lume unde sa aibe viitor ca pana acum peste tot unde a fost el sau tribu lui iubit CIR au fost decapitati :( ... aici vad ca a schimbat tabara , si-a dat si el seama ca ala nu ii trib si trebuie sa joace in alta parte sa aibe o mica sansa sa treaba de 1 mil pct..
 

DeletedUser34110

Hotii nu sunt asa mere?!:p
Daca nu erau asa nu mai erau hoti:D
 

DeletedUser

eu zic sa mergem toti in ~mag~ ..rezervari 4 luni de zile..innobilari interne fara numar :)..ce noroc pe aliati sa vrei un sat si sa astepti 4 luni sa expire rezervarea :)))

Conducerea mag nu stie se pare ce inseamna sa iti vezi de zona ta, nu stie sa negocieze

eu ii cred pentru ca Aka e un trib mult prea mic pentru ei
 

DeletedUser18063

Lasa ca si noua ne-au dat ultimatum,pentru ca le-am atacat membrii care sau bagat in zona noastra,asta dupa ce playeri de la ei ii atacau pe cei de la noi...si cand le-am raspuns la fel sau suparat....
Cum ne permitem .....
 

DeletedUser

Quote:
Text original jwst Vezi discuţiile
eu zic sa mergem toti in ~mag~ ..rezervari 4 luni de zile..innobilari interne fara numar ..ce noroc pe aliati sa vrei un sat si sa astepti 4 luni sa expire rezervarea ))
Conducerea mag nu stie se pare ce inseamna sa iti vezi de zona ta, nu stie sa negocieze

eu ii cred pentru ca Aka e un trib mult prea mic pentru ei
Voi aka sunteti ca ienele:D
Asteptati ocaziile favorabile pentru a lovi:D
__________________
 

DeletedUser

ce sa lovim si pe cine daca eu ma rog de ei sa stabilim zonele de pe 27 decembrie

tot noi suntem de vina?
 

DeletedUser

Conducerea mag nu stie se pare ce inseamna sa iti vezi de zona ta, nu stie sa negocieze

eu ii cred pentru ca Aka e un trib mult prea mic pentru ei

ma bucur totusi ca va convine ca rezerva tot pe 4 luni de zile..e o placere pentru aka,united si mason acest lucru :))
 

DeletedUser12196

faceti ce faceti si tot la scandal ajungeti...:(
ce a fost, a fost. ce va fi, vom vedea.razboi, pace, iar razboi...asta-i jocul.uneori sunt folosite metode mai neortodoxe, sunt si oameni care inchid ochii...dar mergem mai departe si invatam ceva (daca invatam).inafara de timp, nu am pierdut nimic (poate ceva bani bagati in puncte premium dar pentru ele nimeni nu garanteaza un joc cinstit).la final lectia este aceeasi. cei ce joaca de mult au invatat-o. ceilalti inca se lupta...sa o invete.
spor la joc si razboi placut.:D;)
 

DeletedUser

ma bucur totusi ca va convine ca rezerva tot pe 4 luni de zile..e o placere pentru aka,united si mason acest lucru :))

Nu ne convine si nu respectam cum nici ei nu au respectat , dar mai asteptam sa vina cineva din conducerea mag si sa rezolve problemele diplomatic


da aka pe cate luni are?

noi le-am facut pe o luna si s-ar putea sa le prelungim, pentru ca e zona noastra pentru care ne-am batut si nu vrem sa intre niciun aliat in ea. Totusi nu mi se pare normal sa pierd nopti sa rup tot in zona si dupaia sa vina jucatori care au dormit bine mersi si sa ia barbarele de printre noi

Eu am discutat ceva cu bric cu zonele, noi nu ne bagam in K64 K54 K53 si voi nu va bagati in K65

Cel putin cu masonul am avut o discutie si s-a respectat, cu mag-ul nu am avut nicio discutie si nici nu cred ca voi avea pentru ca eu unu nu ii mai caut



Multumim Falcon Lady, pana la urma nu pierdem decat ceva timp si cativa banuti dar ne distram fiecare cum putem

Unii in joc, altii pe extern cu scandal, fara scandal si asa mai departe
 

DeletedUser

Nu ne convine si nu respectam cum nici ei nu au respectat , dar mai asteptam sa vina cineva din conducerea mag si sa rezolve problemele diplomatic

hai orochimaru ca am ajuns si eu intr-un final aici si sunt prin mag ... ma auto propun diplomat si facem sa fie totul bine ..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus