Razboi : Monroe & =NG= vs ASEDIU, Back! & KK

DeletedUser

Hai sa vin si eu cu o parere :)
Back pana acum nu au demonstrat nimic pe harta! Au razboi doar cu noi (NG), un razboi care pentru noi este imens daca stam sa ne raportam la numarul de academii Back + Asediu, dar nu asta e problema. Back are alianta si cu Menthor si cu KZFS, care sunt in razboi :)) Cam de rasul curcilor strategia lor, Asediu o sa piarda din interior in curand, iar cei care visati la un razboi KZFS vs Monroe, nu mai visati, iar eu unul, astept un razboi KZFS + Monroe vs Asediu + Back! :) Nu am mai bagat NG`ul ca oricum nu ne baga lumea in seama dar ne tinem bine tinand cont la raportul fortelor si la dimensiunea granitelor. Spor la Razboi Monroe!!! Hai Pandev!!!
 

DeletedUser

Sa termine cu Internele si cu recrutările:) si sa joace:)
Crezi ca sunt capabili de altceva ? :))) Fac acatiste rugaciuni si plecaciuni sa nu rupa KZFS alianta cu ei dar nu mai e mult pana departe si incepe distractia si pe partea de vest :)))
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Haterilor ! :D

Nu stiu cum arata statisticile la voi dar la noi toate razboaiele sunt pe + . =NG= inca nu a demonstrat ca vor sa ramana pe harta.
Noi ne facem treaba usor,usor..
 

DeletedUser

Nu stiu cum arata statisticile la voi dar la noi toate razboaiele sunt pe +
daca te lupti cu triburi mici mereu esti pe + .
SP@RT@ - rang 34
cls - rang 92
.a - rang 256
~h~ - rang 102
rip - rang 22
f@me - rang 362
rbk - rang 361
org - rang33

10% din cuceriri le aveti de la una dintre academii ( !back , 74-7 ) . pe cand cu ng-ul ... asta nu e razboi , e turca .
Parte 1:
Triburi: Back!
Parte 2:
Triburi: =NG=

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 10
Diferență: 1
mi-e lene sa pun toate academiile , puneti-le voi .
 
Ultima editare de un moderator:

Zone

member
Scor reacție
15
006.-triplux- (492|480) K44 7106 L S D [=NG=] Cilnic Squad [Back!] 23.03 23:01

mar 24
01:18 L S D a părăsit tribul.

Cam asta stie back-ul, ii pune sa cedeze cate un sat maretului internist cilnic ca sa le ofere ulterior o invitatie:)) De-a lungul timpului a avut NG-ul harta mult mai rosie decat acum, asa ca puteti doar spera ca cedam.
 

DeletedUser42606

nu e vina mea k nu va puteti tine jucatorii daca le-ati dovedi k puteti face ceva pe lumea asta sigur nu ar pleca de la voi,cat despre interne nu am luat niciun sat cu japca doar am luat de la cei care au renuntat la joc,nu am concediat parsiv si inobilat,am luat doar ce mi sa oferit niciodata nu am cerut.
 

Zone

member
Scor reacție
15
cilnic, nu esti nici primul si nici ultimul care e cu nasul pe sus si ne subestimeaza:) cei care ma cunosc stiu despre ce vorbesc.
mie imi place razboiul, voua va plac invitatiile, iar rezultatul se va vedea la finalul razboiului.
 

DeletedUser5596

nu e vina mea k nu va puteti tine jucatorii daca le-ati dovedi k puteti face ceva pe lumea asta sigur nu ar pleca de la voi,cat despre interne nu am luat niciun sat cu japca doar am luat de la cei care au renuntat la joc,nu am concediat parsiv si inobilat,am luat doar ce mi sa oferit niciodata nu am cerut.

pai da nici nu ai refuzat puteai sa mai lasi cateva interne si la colegi tai sa creasca si ei mari si frumosi ca tine :)
 

DeletedUser42606

vad k nu ai inteles nimic din ce am spus mai sus,nu eu ii recrutez ei cer sa vina,banuiesc k din cauza k ceva la voi ceva nu mergesau poate frica si eu nu sunt cu nasul pe sus oar am raspuns celor care m-au bagat in discutiilor lor,nu cred k am venit vreodata pe forum sa ma laud cat de zeu sunt eu asa cum fac altii.

pai da nici nu ai refuzat puteai sa mai lasi cateva interne si la colegi tai sa creasca si ei mari si frumosi ca tine :)

Stai cu calm k nu am acaparat eu internele,daca era asa paraseau de mult tribul jucatorii,nu crezi??
 

DeletedUser

pai da nici nu ai refuzat puteai sa mai lasi cateva interne si la colegi tai sa creasca si ei mari si frumosi ca tine :)
Da tu crezi ca toti jucatori au access la interne in Back si Asediu ? Doar aia din conducere si lingaii de pe langa ei :))) Am cateva exemplare si in Asediu de astfel de jucatori :))
 

DeletedUser42606

Da tu crezi ca toti jucatori au access la interne in Back si Asediu ? Doar aia din conducere si lingaii de pe langa ei :))) Am cateva exemplare si in Asediu de astfel de jucatori :))

Sa inteleg k tu sti mai multe despre ce sa intampla in trib decat mine??
Eu zic sa iti vezi de jocul tau in continuare si sa te abti de la comentarii fara rost doar de dragul de a aparea si tu pe extern,daca pe joc nu apari macar aici sa iti arati si tu fata nu???



sa-ti mai arat odata mesaje cand backu incerca sa ma recruteze pe 10 martie:) si cand le-am explicat ca voi sunteti in k44 si eu in k55 primesc raspunsu ca mai iau jucatori pana la mine ca sa nu fiu singur?

Daca ai primit mesaj din conducerea Back chiar te rog sa il arati,daca alti membri vorbesc de capul lor e doar treaba lor.
 
Sus