Razboi: R.S vs Mod

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40047

si mai are tupeu cracis sa deschida gura in legatura cu cine e praf :))

din nou iese la iveala priceperea si maestria regelui karate =))
 

DeletedUser17004

este pur si simplu incredibil...ce pana mea cauta 29000 de spioni in acelasi sat? :))))

Gabitza draga, eu de cand cu FeaR mereu m-am intrebat mereu ce cauta 100 de idioti in acelasi trib, dar la fel n-am gasit raspuns.
Dupa ce s-or dus intr-un trib cu mai putini idioti se pare ca nu mai mere treaba.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Mai ce rai sunteti.

syryus, logica mea imi spune ca te referi la MoD cand spui "un trib cu mai putini idioti". nu zic ca nu ai dreptate, cu totii fiind idioti in felul nostru, dar nu cred ca trebuie sa generalizam astfel, degenerand discutiile in jigniri ieftine de genul asta.
 

DeletedUser17004

Mai ce rai sunteti.

syryus, logica mea imi spune ca te referi la MoD cand spui "un trib cu mai putini idioti". nu zic ca nu ai dreptate, cu totii fiind idioti in felul nostru, dar nu cred ca trebuie sa generalizam astfel, degenerand discutiile in jigniri ieftine de genul asta.

Departe de jignire intentia mea. Doar voiam sa zic ca idiotii nu se simt bine cand nu-s incojurati de cei asemenea lor.
 

DeletedUser17004

Departe de tine si nu prea =))

Ia mai zi tu niste vorbe de-astea de duh.

Cand oi incepe sa iau sate de la voi mai zic si vorbe de-alea pline de duh cum le zici tu sau care duhnesc cum le zic eu.
Daca n-o sa ma descurc la luat poi tac.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Gicu ... macar de ar avea 10 % din useri inteligenta lui ...

syryus, a lua sate de la cineva nu iti permite sa il numesti idiot. punct, nu vreau sa polemizez cu tine, nu are rost.
 

DeletedUser40047

Gicu ... macar de ar avea 10 % din useri inteligenta lui ...

syryus, a lua sate de la cineva nu iti permite sa il numesti idiot. punct, nu vreau sa polemizez cu tine, nu are rost.

daca ai avea si tu macar 1% ar fi ceva :))

si pana nu-l vezi pe h@lo in actiune iti recomand calduros sa-ti ti parerile astea deplasate pt tine, iar cat despre idioti prin recrutarea fostului fear!? tu ti-ai luat idioti in trib, mai bine zis tu nu poti sta departe de ei, vorba aia "ciocolata la ciocolata trage" =))
 

DeletedUser17004

Uite unde se afla melteanu,bai mexicane,daca ma pun acum sa caut mesajele tale de pe lumea 10 mictioneaza toti pe tine.Dupa ce ca mai erai principalul subiect al bancurilor acolo,acum ai impresia ca,inconjurat de imbecilii colegi ai tai,esti superior? Joc de glezne rapid

Deocamdata vorbim de razboiul RS-MoD, in care RS are dublu decat MoD la cuceriri. Ce s-o intamplat pe lumea X nu ma intereseaza, dupa cum nu ma intereseaza nici mirobolanta ta persoana care face imbecili pe cine are ea chef.
Vezi ca mai ai de pierdut cateva sate acolo :)
Spor.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Ma eu observ un fenomen ciudat pe lumea asta 24...toate triburile ureaza inamicilor "spor"... sa inteleg ca le urati spor la joc , sau le urati SPOR la inamici? :))))
 

DeletedUser40316

Uite unde se afla melteanu,bai mexicane,daca ma pun acum sa caut mesajele tale de pe lumea 10 mictioneaza toti pe tine.Dupa ce ca mai erai principalul subiect al bancurilor acolo,acum ai impresia ca,inconjurat de imbecilii colegi ai tai,esti superior? Joc de glezne rapid

pot sa te dezamagesc si sa iti spun ca God Hades nu a jucat pe L10 ? ;))
 

DeletedUser40316

O statistica ?

Parte 1:
Triburi: R.S, .R.S.
Parte 2:
Triburi: MoD

Timeframe: Dintotdeauna



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 97
Tabăra 2: 56
Diferență: 41

chart


....

Parte 1:
Triburi: R.S, .R.S.
Parte 2:
Triburi: MoD

Timeframe: Săptămâna trecută



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35
Tabăra 2: 2
Diferență: 33

chart




....

Parte 1:
Triburi: R.S, .R.S.
Parte 2:
Triburi: MoD

Timeframe: Ultimele 48 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 1
Diferență: 17

chart



.....

Parte 1:
Triburi: R.S, .R.S.
Parte 2:
Triburi: MoD

Timeframe: Ultimele 24 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 0
Diferență: 11

chart


....

http://www.youtube.com/watch?v=sq5_vjs3OcY
 

DeletedUser35749

Acum am sters ce nu era in regula, data viitoare trec la sanctiuni !
 

DeletedUser

marshalls astea nu.s statistici de razboi sunt riti-pitiuri ...sunt cateva sate nici macar de ordinul sutelor
mai incolo cand avanseaza razboi va fi interesant:rolleyes:
mai alesc ca cei din mod se mai razboiesc si cu altii


peseu:sa va urez si eu succese?:cool:
 

DeletedUser

marshalls astea nu.s statistici de razboi sunt riti-pitiuri ...sunt cateva sate nici macar de ordinul sutelor
mai incolo cand avanseaza razboi va fi interesant:rolleyes:
mai alesc ca cei din mod se mai razboiesc si cu altii


peseu:sa va urez si eu succese?:cool:

la nivelu asta al jocului vrei sute de sate? vezi cati da cu minus la un test anume...

P.S. nu ne intereseaza diplomatia Mod e problema fiecaruia... nu suntem aici sa evaluam forta tribului R.S sau al Mod-ului ci evolutia acestui razboi
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus