Razboi: R.S vs Mod

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pai alceva nu mai ai ce face decat sa te lasi....acuma ori cum ai cam patat imagina tribului mod care nu pot castiga un razboi fara sa faca ceva...si jucatori ca tine care nu dau 2 bani pe ei...

sa stii ca eu sunt foarte mandru de mine , si atat timp cat imi pot folosi inteligenta impotriva inamicului sa ii fac cat mai mult rau , why not ? :D vocabularul hazliu care il ai pe forum , in comparatie cu mesajele tuturor incompetetilor din joc , imi da doar un rezultat 100% match. Sigur esti asta de la care am atacuri acum :)))

sper ca nu ma ataci si cu berbeci , ca m-am saturat sa tot construiesc :)))
 

DeletedUser

In razboi si in dragoste orice este permis =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

?????

dar forumul celor din R.s l-au sters?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29146

Cu asta au aratat mai mult cat ii duce capusoru ala al lor.La nervosu stiam deja dar despre flex nu stiam ,macar stim cu cine avem de-a face.
 

DeletedUser17004

Urat. Doar atat, ca nu merita altceva.

Nu favorizez niciunul din triburi dar am vazut chestia asta facandu-se de vreo doua ori pe .ro si tre' sa recunosc ca suntem romani frate...
Succes
 

DeletedUser

Frumos razboi , pacat ca s-a terminat asa repede . Finalul e super bine regizat:eek::eek::eek: .
Imi doream sa citesc mult mai multe replici tampite scrise de jucatori din tribul R.S:p:p:p .
Felicitari castigatorilor:):) !
 

DeletedUser30856

yupartyzan mama treci pe 22 si arata ce stii ca inca nu ai aratat nimic...100 de interne si cam atat:eek:
 

DeletedUser

sa stii ca eu sunt foarte mandru de mine , si atat timp cat imi pot folosi inteligenta impotriva inamicului sa ii fac cat mai mult rau , why not ?

foarte corecta faza cu "in dragoste si in razboi totul este permis". dar totusi sa judecam punct cu punct.

1. Esti mandru? Daca da, atunci imi pare rau... Ceea ce ai facut tu a fost sa demonstrezi ca esti doar un copil care si-a pierdut jucariile.
2. In acelasi timp s-a dat si o palma undeva sus in RS. Asta se intampla dragi colegi cand recrutati fara sa ganditi putin inainte ;)
3. Tribul RS va exista in continuare chiar si dupa aceasta sa ii spunem gluma... a fost ceva penibil.
4. Nu cred ca MoD, si cand zic MoD ma refer la jucatorii buni de acolo aveau nevoie sa recurga la asa ceva. Sunt sigur ca puteti duce un razboi asa cum trebuie el dus, fara sa se recurga la fapte de genul... De aceea vreau sa cred ca ceea ce s-a intamplat nu MoD este de vina, ci doar un copil care nu isi mancase cerealele. Deci a nu se generaliza. KingFlex nu inseamna MoD. KingFlex este doar un jucator ca si noi...
5. Concluziile le trag cei care gandesc !

PS: flexule azi cum o sa mai devii un VIP ?
Bafta

EDITAT !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu aveau de ce sa se sperie ca doar ne jucam,dar atat ii duce capsoru pe ei.

Sincer sa fiu: II DUCE BINE CEREBELU . Toata stima in partea mea pt lovitura . E razboi tati, nu partida de amor . Un razboi se castiga prin viclesuguri . Si daca ti-o da fara avarii grave inseamna ca ii duce cerebelu . Nu stiu de ce am eu parerea ca voi vedeti razboiul ca pe o lupta din K1? Fata in fata si dupa regulile concursului . Razboiul n-are reguli . Tine minte ca MINTEA BATE PUTEREA .

ca doar ne jucam
Va jucati cu ce vreti voi dar cu armele nu e de gluma . Eu propun ca spadele sa fie de lemn,lanciile sa fie bontite , topoarele sa nu fie ascutite ,arcasii sa traga de arc , catapultele sa arunce cu bani ,berbecii sa se odihneasca la protap si nu pe ziduri, calutii usurei sa pasca pe imas , arcasii din spatele calutilor sa faca tir cu arcul, calutii negrii sa joace sah ,paladinul sa mearga la Editat TT si nobilii sa joace barbut sau poker pe sate ,intre ei . Nu-i asa ca v-am descris cel mai frumos joc ?

Ai grija la limbaj te rog
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

Sa vad daca am inteles eu bine: cineva din RS, cine?!!?, i-a invitat pe dj si pe nervosu in RS si le-a dat drept de conducator??!! si ei au profitat de situatie, au concediat toti membrii si au declarat razboi aliatilor?! Am inteles bine?
 

DeletedUser

Sa vad daca am inteles eu bine: cineva din RS, cine?!!?, i-a invitat pe dj si pe nervosu in RS si le-a dat drept de conducator??!! si ei au profitat de situatie, au concediat toti membrii si au declarat razboi aliatilor?! Am inteles bine?

Nume: Requiem for Light - dar el nu are nici o vina. el si-a facut "datoria".

Cei care l-au invitat sunt vinovati... Hai acum poate ma concediati si ma inobilati intern ca am deschis gura :))
 

DeletedUser523

Ar fi interesant sa puna povestea toata de la inceput, ca sunt tare curios cum de au fost invitati si au primit dr. de conducere :), nu doar finalul, ca e cam sec asa... ;)
 

DeletedUser

Ar fi interesant sa puna povestea toata de la inceput, ca sunt tare curios cum de au fost invitati si au primit dr. de conducere :), nu doar finalul, ca e cam sec asa... ;)

ma in mare ce stiu eu asa.. nu sunt conducator in RS sunt doar un jucator... Noi aveam razboi cu Te Vad, dupa ceva timp de atacuri cand eram bine din punct de vedere logistic:)) am primit minunata veste ca razboiul va inceta si anumiti jucatori de acolo vor intra in RS... asta s-a si intamplat doar ca unii nu au venit cu ganduri pasnice cum ma asteptam de altfel... mai departe s-a intamplat ceea ce citesti acum...

Ps: nu stiu cine a dat dreptui, cum si in ce fel... Sa scrie cine a dat, sa isi asume responsabilitatea

LATER EDIT: Am inteles ca se vorbeste de spargere de cont a lui Requiem for Light !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30856

Hai sa nu mai facem atat de mult Spam pe aceast incident...o parola furata (sau asa se zice:eek:), 2-3 concedieri (sau 129, tot un drac) , 2 declaratii de razboi (sau 5-6 nu conteaza, avem aliati intelegatori), trupe trimise aiurea (2 sate cucerite intern-no problema)...pe general, ce s-a intamplat a fost un lucru bun.

Multumim Mod-ului ca ne-a deschis ochii si ne-a aratat calea catre victorie...triburile mare, de rang 1 asa procedeaza...furi parola, si faci dezastru...pacat ca nu ai avut intemeietor (si vii aici si te lauzi, doamne, cat de penibil esti):eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus