Razboi--->>>T-com & »MaSoN Vs TDW

DeletedUser

In mod oficial alianta triburilor T-com & »MaSoN a intrat in razboi cu kinderul mamut, mai exact TDW. Un singur amanunt: in razboi se vor alatura si alte triburi de partea aliantei, cel tarziu maine seara.

Nimic mai mult de spus. Distractie placuta tuturor.
 

DeletedUser7711

Ba frate esti "Rupt" de realitate ? ... Stii macar ce inseamna mamut ? ---> OVER 300-400 membri . Un trib cu 200 de membri e mamut ? OMFG .
 

DeletedUser

Ba frate esti "Rupt" de realitate ? ... Stii macar ce inseamna mamut ? ---> OVER 300-400 membri . Un trib cu 200 de membri e mamut ? OMFG .

in comparatie cu T-com sau »MaSoN pot zice ca TDW este mamut(din 200 de membrii 170 cred ca sunt noobi)

cand vor aparea nobilii la modul serios probabil T-com si »MaSoN vor termina repede cu maimutii
 

DeletedUser11365

;)

din pacate un trib cu 200 de membrii ii mamut toata ziua...ar trebui limita la 80 ca pe L2..azi am vazut pe clasica un trib de 1000...sa ma ierte dumnezo:eek:
la prima vedere TDW nu are nici o sansa..acuma sa vedem:)
 

DeletedUser11051

Ba frate esti "Rupt" de realitate ? ... Stii macar ce inseamna mamut ? ---> OVER 300-400 membri . Un trib cu 200 de membri e mamut ? OMFG .

pai daca u crezi ca un trib care are 189 membri din 200 posibili nu e mamut ..
vad ca ii cam incurca limita asta de membri
trib Tdw 189 membri
academia TDW TDW-P 139 membri
acaedmia academiei TDW-PK 2membri (deocamdata ) :))
= 330
mama cati tr sa atacam ... cred ca jumate de k55 :))
 

DeletedUser

Din cate stiu eu, »MaSoN nu au declarat nici un razboi momentan.Ei sunt neutrii in acest conflict.
 

DeletedUser11852

"ba frate" cand lumea are limitare de membri la 200, un trib cu 190 este mamut.
"ba frate" OMFG nu e in DEX!
@cristian ciura octav: recordul il detine NOA, care pe LC a ajuns la un moment dat pana la aproape 2.000 membri :eek:

Spor la innobilat si curatzat masonilor si coalitiei ordinii morale.
 

DeletedUser

m..da si incepe "marele" razboi elita vs "noobi"

daca tot va credeti asa tari de ce nu va bateti intre voi "elita vs elita"
va luati de altii mai "slabi"(probabil,nu se stie insa niciodata) in loc sa va dovediti intre voi sa vedeti care sunteti mai buni,dar in fine fiecare cu strategia lui
 

DeletedUser11852

in momentul de fata nu are rost sa se bata elitele intre ele:)
mai intai inlatura umplutura si cand raman doar ei, se bat intre ei :D de ce sa dea ocazia unui trib de noobi (ipotetic vorbind) sa stea sus in clasament, nemeritat? de ce sa nu ramana doar cei mai buni in centrul hartii, iar cei slabi mai jos?
In momentul in care vor avea cate 5-6 sate de jucator, va fi mult mai interesant razboiul elita vs elita. Acum ar fi doar un razboi de uzura ;)
 

DeletedUser

m..da si incepe "marele" razboi elita vs "noobi"

daca tot va credeti asa tari de ce nu va bateti intre voi "elita vs elita"
va luati de altii mai "slabi"(probabil,nu se stie insa niciodata) in loc sa va dovediti intre voi sa vedeti care sunteti mai buni,dar in fine fiecare cu strategia lui

TDW ne-a declarat razboi, n-avem cum sa stam si sa ne uitam la ei ;)
 

DeletedUser

in momentul de fata nu are rost sa se bata elitele intre ele:)
mai intai inlatura umplutura si cand raman doar ei, se bat intre ei :D de ce sa dea ocazia unui trib de noobi (ipotetic vorbind) sa stea sus in clasament, nemeritat? de ce sa nu ramana doar cei mai buni in centrul hartii, iar cei slabi mai jos?
In momentul in care vor avea cate 5-6 sate de jucator, va fi mult mai interesant razboiul elita vs elita. Acum ar fi doar un razboi de uzura ;)

doamne cand va vad cum vorbiti imi vine sa vomit,cine esti tu sa spui ca TDW e un trib de noobi?de unde ai dedus asta?daca 10 sunt mai noobi asta nu inseamna ca sunt toti asa
 

DeletedUser11852

nu spun ca TDW e un trib de noobi, tu ai spus asta ;) eu doar ti-am dat motivele pentru care e mai eficient un razboi al celor buni impotriva celor mai slabi la inceput, si nu fiecare pe categorii. Daca ne luptam cei slabi cu cei slabi si cei buni cu cei buni, atunci sa si stam pe harta asa, cei slabi jos, langa cei slabi, si cei buni toti in centru. Nu e fotbal sa imparti triburile pe Liga 1 si Liga a 2a, sa faci promovari sau retrogradari, etc. Unde ti-ai asternut, acolo dormi...cum poti :p
 

DeletedUser

o sa fie interesant,daca si-ar mai gasit cei din TDW,o alianta cu un trib de top...oricum nici un membru din TDW nu a auzit de acest forum:confused::eek:sa isi deie si eu cu parerea:D
 

DeletedUser

Hmmm...nush dc cei din TDW sunt considerati noobi...vad ca sunt pe locul 4 in clasamentul general...cu toate ca au 190 de membrii au o medie pe jucator mult mai buna decat cea a celor din MaSoN ( 1461 fata de 1280 a celor din MaSoN )...cel mai slab jucator din TDW are in jur de 500-600 pcte...iar al celor din MaSoN este de 195...+ am citit niste mesaje cam penale de la membrii din mason date unor playeri...

Phatbwoy "ba frate" cand lumea are limitare de membri la 200, un trib cu 190 este mamut.
"ba frate" OMFG nu e in DEX!
@cristian ciura octav: recordul il detine NOA, care pe LC a ajuns la un moment dat pana la aproape 2.000 membri


1."ba nene" dak era fara limita de membrii...atunci un trib de 300 pcte era normal nu...??? atunci dc un trib de 190 membrii nu ar fi normal...?? plus de asta ca e un trib cu o medie foarte buna/jucator...
2.recordul i-l detine un trib de pe L5...park...cu vreo 2300 membrii...ala de i-l conducea marele conducator...Minimax ala sau cum i-l mai chema , ca provoc aici dureri de stomac dak ii mai pronuntz numele lu EL MAGNIFICO...
3.singura chestie care nu sunt de acord sunt academiile alea de care faceati aici referire...atat...in rest liniste si pace...:)))
 

DeletedUser

Cine stabileste cine sunt nOObi si cine nu?

Se poate ca si de la marginea hartii sa se construiasca un trib puternic.Margine daca privim acuma.Centru poate peste 1 an.

Apropo acest idivid e noob sau nu?:

Text original Phatbwoy
in momentul de fata nu are rost sa se bata elitele intre ele
mai intai inlatura umplutura si cand raman doar ei, se bat intre ei de ce sa dea ocazia unui trib de noobi (ipotetic vorbind) sa stea sus in clasament, nemeritat? de ce sa nu ramana doar cei mai buni in centrul hartii, iar cei slabi mai jos?
In momentul in care vor avea cate 5-6 sate de jucator, va fi mult mai interesant razboiul elita vs elita. Acum ar fi doar un razboi de uzura



:confused::confused::confused:
 

DeletedUser

Cine stabileste cine sunt nOObi si cine nu?

Se poate ca si de la marginea hartii sa se construiasca un trib puternic.Margine daca privim acuma.Centru poate peste 1 an.

Apropo acest idivid e noob sau nu?:

Text original Phatbwoy
in momentul de fata nu are rost sa se bata elitele intre ele
mai intai inlatura umplutura si cand raman doar ei, se bat intre ei de ce sa dea ocazia unui trib de noobi (ipotetic vorbind) sa stea sus in clasament, nemeritat? de ce sa nu ramana doar cei mai buni in centrul hartii, iar cei slabi mai jos?
In momentul in care vor avea cate 5-6 sate de jucator, va fi mult mai interesant razboiul elita vs elita. Acum ar fi doar un razboi de uzura



:confused::confused::confused:

hmmm...eo ash raspunde...dar mai bn tac...
 

DeletedUser

2.recordul i-l detine un trib de pe L5...park...cu vreo 2300 membrii...ala de i-l conducea marele conducator...Minimax ala sau cum i-l mai chema , ca provoc aici dureri de stomac dak ii mai pronuntz numele lu EL MAGNIFICO...


WOW!"cu vreo 2300 membrii"jumate ferme,jumatate innobilati interni:Dsi asa se ramane cu vreo maxim 50 membri cu experienta:D
 

DeletedUser

Eu zic ca e primul exemplu de noob.

@Phatbwoy --prin cea ce scri demonstrezi ca esti pe dinafara cu jocul asta.Si nu esti in masura sa vorbesti despre noobi si elite.Cand tu nu ai vazut de nici unul.

Eu zic sa intrebi prima data si apoi sa iti dai cu parerea.
 

DeletedUser

2.recordul i-l detine un trib de pe L5...park...cu vreo 2300 membrii...ala de i-l conducea marele conducator...Minimax ala sau cum i-l mai chema , ca provoc aici dureri de stomac dak ii mai pronuntz numele lu EL MAGNIFICO...


WOW!"cu vreo 2300 membrii"jumate ferme,jumatate innobilati interni:Dsi asa se ramane cu vreo maxim 50 membri cu experienta:D

crede-ma ca nici macar 50 nu stiau sa joace...adik nu aveau experientza...
 
Sus