"Razboiul Asilor (Drept-NG-miau-huns-dark vs. R.S.-HDC-Titani)"

  • Autor subiect DeletedUser15860
  • Data de început

DeletedUser39940

de ce vorbesti daca nu esti informat?
intreabati priteni din h.v,daca am demostrat nimic,in special pe nosugarbaby
 

DeletedUser43550

Triburi-inamici invinsi

12 Totul Din Nimic 42,17 Mil.


6 Heroic Virtue 68,31 Mil.


A trecut o luna de cand HV-ul nu mai e si nici acuma nu ati ajuns la inamicii lor.Probabil o sa mai treaca inca una,ca sa fiti peste ei la capitolul asta.

Repet,demonstreaza ceva,inainte sa vorbesti,poate o sa fi luat in seama atunci.
 

DeletedUser

apoi tu esti planta viticola..."tdn si organizatul":)):-j
bre a-ti zis ca bagati tot pe kataman si ca nu pierdeti sate,am vrut sa va aratam ca nu sunteti zmei,si sa va sprijine 3 sferturi de harta tot nu sunteti asa de zmei sa nu pierdeti sate.
si sa nu uitam ca am jucat cu cartile pe fata;)
la urmatoru? tot kataman o incaseaza,iar tu razi pana mai e kataman pe harta ca dupa ce dispare pe tine o sa te luam la suturi in fund:))

Da astept berbecii aia de la 80 de ore de la tribuletul ala micut al tau...:))
 

DeletedUser39940

Triburi-inamici invinsi

12 Totul Din Nimic 42,17 Mil.


6 Heroic Virtue 68,31 Mil.


A trecut o luna de cand HV-ul nu mai e si nici acuma nu ati ajuns la inamicii lor.Probabil o sa mai treaca inca una,ca sa fiti peste ei la capitolul asta.

Repet,demonstreaza ceva,inainte sa vorbesti,poate o sa fi luat in seama atunci.


daca a rupe trupe ptr tine inseamna ceva atunci e clar;)
important este sa castigi sate in jocul asta din cate stiu eu si sa incerci sa ramai pe harta,noi suntem inca aici h.v-ul ne-au luat-o inainte is pe L34;)

Parte 1:
Triburi: TDN
Parte 2:
Triburi: H.V, H.V +, CRD, =CRD=

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 198
Tabăra 2: 95
Diferență: 103

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,643,851
Tabăra 2: 686,201
Diferență: 957,650

chart
 

DeletedUser43550

HV-ul e aici deocamdata,va da voua in barba.
Cum spunea si Cristi,sunteti nesemnificativi deocamdata.Vi s-ar potrivi mai bine numele "Nimic din nimic".

Bafta in continuare viteazule.
 

DeletedUser43735

bai d1vin lasa mai frate omu in pace in treaba lui ca nu are legatura cu jocul asta este atat de paralel cu acest joc cum sunt eu cu jocul de polo...si cu asta chiar nu mai are rost sa discutam...de ce nu pui o statistica cu organizatul vostru impotriva noastra...si inca ceva...nu stiu de unde ai tu informatii ca noi avem sprijin din 3 sferturi din harta ca eu nu imi dau seama...poti sa fii mai explicit??chiar sunt curios...
 

DeletedUser

de astia din Drept si DARK.W am auzit dar nu prea multe .. pana la urma cine e mai tare?
 

DeletedUser

D1vin cum iti permiti sa iei sprijin din satele de barbari cand alti se bat cu ele pe rupte si ii cuceresc barbarele ... asta e pur si simplu egoism ...
 

DeletedUser43550

Bai,trebuie sa le spui tuturor de unde fac eu rost de atata aparare??
Puteai sa-mi reprosezi asta pe privat.
 

DeletedUser39940

Iata cum sta treaba la mai putin de o luna,dupa inceperea razboiului:


Detalii
Alianţă Totul Din Nimic
Only For Friends.
Sa o facemmm...Zeilor!
only for friends!
Haiduci

Inamic
Cardinals
Judecatorii
-Judecatorii-
JUDECATORII !!

Titlu VA INDEPLINIM DORINTA !!!!
Start în data de 14.05. la ora 00:23:04
Sfârşit ---
Durată 21 zile 23:42:19
Subiect de discuţii forum
Explicaţie Daca nonius7,decide pentru tot Tribul...asta e !!! Hai la razboi.

Toate Triburi Jucători
Loc Nume Sate cucerite Sate pierdute Duşmani învinşi ca agresor Duşmani învinşi ca apărător

1 Judecatorii 183 86 12.875.151 31.415.700 = +97 (sate)

2 Totul Din Nimic 129 9 5.734.512 3.229.214 = +120 (sate)

3 Sa o facemmm...Zeilor! 100 181 10.710.787 21.076.711 = -81 (sate)

4 Only For Friends. 92 80 9.131.473 8.490.178 = +12 (sate)

5 Cardinals 86 282 6.711.540 22.441.628 = -196 (sate)

6 Haiduci 69 13 7.186.419 3.680.322 = +56 (sate)

7 JUDECATORII !! 20 14 2.309.716 2.389.352 = +6 (sate)

8 -Judecatorii- 19 9 2.169.902 450.939 = +10 (sate)

9 only for friends! 1 25 209.456 1.434.626 = -24 (sate)

» Sumar


Iar la total:

Loc Nume Sate cucerite Sate pierdute Duşmani învinşi ca agresor Duşmani învinşi ca apărător
1 Alianţă 391 308 32.972.647 37.911.051
2 Inamic 308 391 24.066.309 56.697.625
 

DeletedUser37000

Vad ca voi faceti statisti si ca va dati tari ca luati sate de la cardinals.Cardinals inca rezista pe harta.Pai de e sa ajungeti voi la mana noastrava aratam noi statisci
 

DeletedUser43735

neamtule...chill tata ca ii vedem cat de curand....sa vedem cum scot camasa dupa...asa a facut si mihnea cu find...a fost la fel si cu ibidem...la fel si cu zei...urmeaza si restul...pe rand ca nu se poate cu toti odata...de hdc voi avea grija personal...si reginuta...nu uit eu si nici de mesageru...pe rand este timp pentru toti....curand vor renunta la statistici de rusine...!garantat vom arata forta noastra a tribului...sa vedem cine rade dupa!
 

DeletedUser39940

eu nu am zis nimic,nu te simti atacat,eu doar am spus cum sta treaba:):cool:
 

vladmihai2010

member
Scor reacție
1
Comunist / nu pune la suflet spusele colegilor mei, de fapt ei sunt speriati de avantul ce l-ati luat voi :)...daca tot nu suntem in stare sa luam mai mult de 100 de sate la un organizat, e normal sa bravam aici pe forum...doar gura (scrisul) de ei, te asigur!

Spaga / daca vrei sa inveti sa joci polo, te invat cu placere, dar numai ala in apa pe care l-am practicat cu multi ani in urma..la ala pe cai, nu ma bag :)..aici vorbesti cu Printul Charles, tot esti aproape de el, ca loc!

Mihnea8888 / tot incerc sa-mi aduc aminte de unde stiu numele asta???...oare ai jucat pe lumea asta?...oricum si daca ai facut-o, clar nu a fost nimic interesant!!!
 

DeletedUser42954

neamtule...chill tata ca ii vedem cat de curand....sa vedem cum scot camasa dupa...asa a facut si mihnea cu find...a fost la fel si cu ibidem...la fel si cu zei...urmeaza si restul...pe rand ca nu se poate cu toti odata...de hdc voi avea grija personal...si reginuta...nu uit eu si nici de mesageru...pe rand este timp pentru toti....curand vor renunta la statistici de rusine...!garantat vom arata forta noastra a tribului...sa vedem cine rade dupa!
Parte 1:
Triburi: HDC
Parte 2:
Triburi: Drept!

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 6
Diferență: 9

http://chart.apis.google.com/chart?chs=190x135&cht=bvs&chco=BB173E|1EBA24&
Scurt si la obiect,restul sunt povesti.Mai remarc o data ca tu personal te-ai remarcat prin innobilari interne in mod deosebit.Sper, ca nu confuzi culorile pe harta,dar daca nu stii,albastru sunt satele propriului trib,iar rosu sunt satele partenerilor de intrecere.
Statistica e doar dintre triburile mama, daca mai adaug la ea si cele 5-6 academii cate aveti, e dezastru.
Incerc sa fiu temperat si modest, sa arat ca exista un echilibru in acest razboi.:))Sper sa nu imi povestesti amintiri din copilarie cum ati atacat voi, nu stiu pe cine.Prezentul conteaza.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43779

neamtule...chill tata ca ii vedem cat de curand....sa vedem cum scot camasa dupa...asa a facut si mihnea cu find...a fost la fel si cu ibidem...la fel si cu zei...urmeaza si restul...pe rand ca nu se poate cu toti odata...de hdc voi avea grija personal...si reginuta...nu uit eu si nici de mesageru...pe rand este timp pentru toti....curand vor renunta la statistici de rusine...!garantat vom arata forta noastra a tribului...sa vedem cine rade dupa!

wow nici prin cap nu mi-a trecut ca luand un amarat de sat te voi impresiona asa tare :)) promit sa incerc sa te impresionez mult mai tare:))) nu ma provoca te rog:p
 
Sus