"Razboiul Asilor (Drept-NG-miau-huns-dark vs. R.S.-HDC-Titani)"

  • Autor subiect DeletedUser15860
  • Data de început

DeletedUser35216

ai ratat cateva triburi... e mult prea mare diferenta de sate... trebuia sa iti dai seama ;)
 

DeletedUser

ai ratat cateva triburi... e mult prea mare diferenta de sate... trebuia sa iti dai seama ;)

ce triburi am ratat? ca nu ai precizat.



Note: Quote de la statistici, ca sa apara si pe pagina noua din topic :)

STATISTICI RAZBOIUL ASILOR


TW States
(cu toate acedmiile/aliante)​

Parte 1:
Triburi: Drept!, Drept?, drept*, DREPT#, Miau.., Miu..., Huns, HunsA, =NG-A=, =NG-B=, =NG=, TDN
Parte 2:
Triburi: R.S., A.R.S., Lost, ~HDC~, ~HDC~2, ~HDC~3, ~HDC~4, HD, HDC, KILL, KILL A, n-kill

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,451
Tabăra 2: 3,288
Diferență: 837

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20,090,503
Tabăra 2: 26,898,538
Diferență: 6,808,035

chart




Top 3 Jucatori
(sate cucerite)​

LocNumeTribCuceririPierderi
1FrenzyroDrept2441
2FurgonetaR.S.2312
3The Real CristoceaDrept220


Top 3 ODA

LocNumeTribODA
1Lord stefan99Drept2.938.590
2eXecuterR.S>2.736.497
3LupiiiiHD2.616.714

Top 3 ODD

LocNumeTribODD
1FrenzyroDrept33.952.413
2666-999HDC20.907.974
3benjiiiiMiau..18.777.661

Harta:



Note: Cred ca am adaugat fiecare trib, daca cumva am omis pe cineva postati pe forum si la urmatorul update le voi adauga.

Note 2: sa vad cat spam se face pe statistica asta, ca propaganda, certuri, abureli si povesti de adormit copiii am vazut destule in ultimele zile. :cool:

Bafta in continuare!



Note 3: Am corectat taberele. A fost adaugat si tribul Huns.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Razboiul este de acum 12 zile (asa sunt puse si statisticile Top 3 Jucatori; Top 3 ODA etc...) in schimb statistica generala este pusa dintotdeauna (cand erati aliati cu huns) si mai erau triburi/academii si de partea noastra si a voastra care nu mai sunt.

Statistica Dintotdeauna este complet nereala atata timp cat multe triburi nu mai sunt ,puteti sa ma contraziceti cat vreti ca stim cu toti ca asta este adevarul !
 

DeletedUser

Da acuma vad am uitat sa pun Huns, imi cer scuze pentru asta,am pus doar academia. Titani nu mai sunt ca au fuzionat cu hdc (noile academii). Voi face un update imediat si pun si tribul HUNS.

Nu va convine statistica? insistati la ultimele 12 zile de razboi? folositi tw stats! sunteti baieti/fete mari, aveti buletin, va descurati...nu asteptati cu gura cascata sa faca celalalt totul, mai depuneti si voi un efort. :)
 

DeletedUser

Da acuma vad am uitat sa pun Huns, imi cer scuze pentru asta,am pus doar academia. Titani nu mai sunt ca au fuzionat cu hdc (noile academii). Voi face un update imediat si pun si tribul HUNS.

Nu va convine statistica? insistati la ultimele 12 zile de razboi? folositi tw stats! sunteti baieti/fete mari, aveti buletin, va descurati...nu asteptati cu gura cascata sa faca celalalt totul, mai depuneti si voi un efort. :)

Sa inteleg ca faci statisticile astea fara a sti nimic din ce se intampla pe harta...ca vad ca asta insinuezi (nu doar tu si cei care cer huns la statistica dintotdeauna)
Drept are diplomatie cu Huns de doar 2-3 saptamani inainte erau dusmani deci n-ai cum sa-i pui in aceas tabara :|
Multe triburi nu mai sunt nu doar titani in special cele care nu au facut fata pierzand prea multe sate si au ales metoda fuziuni...deci cum poti spune ca statistica este ok daca o faci dintotdeauna din moment ce satele pierdute de triburile care sau desfiintat nu apar acolo ?

Vorbesti de lene ,corectitudine...propaganda etc...dar nici macar politica nu stii sa faci dar incerci sa minti si sa furi ca in politica :)))
 

DeletedUser

Am editat postul anterior cu statisticile, am adaugat si Huns. Imi cer icna odata scuze pentru eroare :) oricum nu e mare diferanta 40 de sate :p in fine asa este mai corect :)

STATISTICI RAZBOIUL ASILOR
[/B]


TW States
(cu toate acedmiile/aliante)​

Parte 1:
Triburi: Drept!, Drept?, drept*, DREPT#, Miau.., Miu..., Huns, HunsA, =NG-A=, =NG-B=, =NG=, TDN
Parte 2:
Triburi: R.S., A.R.S., Lost, ~HDC~, ~HDC~2, ~HDC~3, ~HDC~4, HD, HDC, KILL, KILL A, n-kill

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,451
Tabăra 2: 3,288
Diferență: 837

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20,090,503
Tabăra 2: 26,898,538
Diferență: 6,808,035

chart




Top 3 Jucatori
(sate cucerite)​

LocNumeTribCuceririPierderi
1FrenzyroDrept2441
2FurgonetaR.S.2312
3The Real CristoceaDrept220


Top 3 ODA

LocNumeTribODA
1Lord stefan99Drept2.938.590
2eXecuterR.S>2.736.497
3LupiiiiHD2.616.714

Top 3 ODD

LocNumeTribODD
1FrenzyroDrept33.952.413
2666-999HDC20.907.974
3benjiiiiMiau..18.777.661

Harta:

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41602

Pai unde este legenda hartii?
Ca asa pot sa ma uit la orice cerc colorat. :D
 

Tyvokka

member
Scor reacție
3
cum sa puneti statistica dintotdeauna ma?:))

ca fostul qoq, actualul ars innobila intern din huns cand erau aliati sau alte de-astea...ce nu au legatura cu noi!


va spun eu pe scurt statistica...noi suntem peste ei! cu mult, cu putin...nu e important! ;))
 

DeletedUser

@airborne - Nu mint si nu fur, am pus a statistica pe forum, cunoscand diplomatia actuala a celor 2 tabere. Nu iti convine rezultatul? intra pe joc si fa ceva sa schimbi scorul. Vrei statistica pe ultimele 12 zile? intra pe tw stats si fa-ti alta!
Tot ce ai postat pana acuma in acest topic este legat de critica, propaganda, jigniri si alte atacuri la adresa taberei opuse, incercand astfel sa-ti promovezi tribul. Eu inteleg ca vrei sa "realizezi" si tu ceva atat pe extern cat si pe joc, dar nu ma lua tu cu abureli de genu "nu stii nimic ce se intampla"; " minti si furi ca in politica" ; etc. ca nu este nimeni curios de crizele tale. Am pus o statistica obiectiva simpla folosind tw stats, daca iti convine o accepti daca nu iti convine tot trebuie sa o accepti ca nu ai ce face, nu ai drepturi de moderator sa-mi stergi postarile.

Spun asta sa inteleaga toti! Daca am facut o greseala o recunosc fara probleme si accept orice critica, atata timp cat tine strict de subiect si este constructiva.

o seara placuta.
 

Tyvokka

member
Scor reacție
3
au fost triburi ce s-au desfiintat! mod, schock, off...

nu vorbesc prostii, suntem putin peste, asta va asigur, nu ai cum pune o statistica dintotdeaua ca s-au schimbat diplomatii, e mai complicata treaba....
 
Ultima editare:

DeletedUser44302

R.S. plus alianta/
246 sate
2.000.498
59.300.369
115.910.438
Drept plus alianta/
425 sate
3.725.672
56.477.653
131.864.519
= = = =
Diferenţă
-179 sate
-1.725.174
2.822.716
-15.954.081


Durata războiului
12 zile 8:59:16
 

DeletedUser

TW Stats (only Razboiul asilor)

Perioada: 31:08:13-13.09.13

Parte 1:
Triburi: Drept!, Drept?, drept*, DREPT#, Miau.., Miu..., Huns, HunsA, =NG=, =NG-A=, =NG-B=, TDN
Parte 2:
Triburi: R.S., A.R.S., Lost, ~HDC~, ~HDC~2, ~HDC~3, ~HDC~4, HD, HDC, KILL, KILL A, n-kill

Timeframe: 31/08/2013 00:00:00la13/09/2013 00:05:29

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 484
Tabăra 2: 687
Diferență: 203

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,227,545
Tabăra 2: 5,625,894
Diferență: 1,398,349

chart

sa se vada calumea...degeaba puneti copy paste din razboiul in game ca nu are lizibilitate + ca nu include toate academiile.
 

DeletedUser

TW Stats (only Razboiul asilor)

Perioada: 31:08:13-13.09.13

Parte 1:
Triburi: Drept!, Drept?, drept*, DREPT#, Miau.., Miu..., Huns, HunsA, =NG=, =NG-A=, =NG-B=, TDN
Parte 2:
Triburi: R.S., A.R.S., Lost, ~HDC~, ~HDC~2, ~HDC~3, ~HDC~4, HD, HDC, KILL, KILL A, n-kill

Timeframe: 31/08/2013 00:00:00la13/09/2013 00:05:29

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 484
Tabăra 2: 687
Diferență: 203

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,227,545
Tabăra 2: 5,625,894
Diferență: 1,398,349

chart

sa se vada calumea...degeaba puneti copy paste din razboiul in game ca nu are lizibilitate + ca nu include toate academiile.
Si ... ce academie crezi ca nu include?
 

DeletedUser

m-am referit la postarea lui dalmayr. A dat copy paste din statisticile in game, dar pe joc nu participa fiecare acadamie. Ce am postat eu, am inclus pe toate.
 

DeletedUser39940

poi daca "in game" nu sunt in razboi cum iti permiti tu sa ii pui,poate sunt independente de acestrazboi:))
or fi "extreme ascunse":))
 

Tyvokka

member
Scor reacție
3
nu conteaza, statistica pe forum va iesi cum se vrea!:)


Va uitati pe harta acum 3 luni si o comparati cu harta de azi, drept a avansat, iar dusmanii s-au mancat intre ei, cam asta e povestea lumii 32!:)

Deci nu ma prea intereseaza statistica dusmanilor cu fostii lor aliati!:) s-a avansat pe harta cateva casute bune?! s-a avansat, s-a facut linie!
Acum sa continuam pana la bingo!

Salut Lamar! :)
 
Sus