"Razboiul Asilor (Drept-NG-miau-huns-dark vs. R.S.-HDC-Titani)"

  • Autor subiect DeletedUser15860
  • Data de început

DeletedUser42954

deci numai cei care pleaca din HDC sunt dezertori,cei care vin in HDC sunt doar jucatori buni.asta nu intelegeam:D
Nu cred ca cineva din drept se poate mandri ca a fost contactat de mine sa vina la noi din momentul in care s-au stabilit taberele clar.Nici sa ii spun: hai draga nu vii te rog la noi, noi avem echipa, scapi de stres sau alte prostii de genul acesta. Tradator sau dezertor se numeste si cel care pleaca din drept in hdc sau invers. Numai voi sunteti lingusitori si faceti asemenea declaratii. Vi se pare normal ca cel care te-a ajutat azi, maine sa fie atacat? Tu personal dormeai bine de la ora 22, cand Nina iti statea siter, "tu erai familist convins si om insurat,nu iti puteai permite sa stai pe triburi,parca ea nu e maritata, ti-am mai zis eu incearca sa stai 24 de ore fara sa faci nimic si vei vedea cum e. Drept multumire ai lasa-o fara sate:)) mare caracter ,mare domn.,...
.
Numai ca noi nu suntem lingusitori si sa ne facem frate si cu dracul sa castigam razboiul.Ne batem pe harta si atata tot
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42954

da ptr ca l-ai rugat pe exe si pe nebunu999 sa- si ia asupra lor vina,ca tu sa scapi basma curata
Ba nene tu ai probleme mari,cum pot eu sa rog pe cineva sa ia vina asupra lui,nu te supara ce varsta ai?
Hai sa-ti spun eu o poveste pe care trafurica n-o stie. Trafurica, baiat bun, a pus o vorba buna ca cineva sa se angajeze la mare. Baiatul respectiv a spus ca-i lasa contul lui. Ce ai facut tu? Ai licitat deoarece fiecare are pretul lui si l-ai facut pe baiatul acela sa-ti vanda contul. Acum , dupa ce l-ai pacalit pe trafurica joci cu el in acelasi trib fara nici o remuscare. Asta spune destule despre caracterul celui care joaca acum pe nick581.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44277

am inteles deci cel care pleaca din TDN in HDC inaintea de a le declara razboi miseleste ala nu este tradator sau dezertor.aia sunt jucatori da.si inca o data iti spun eu nu am facut meserie din joc,tu ma rugai sa las sitter peste noapte sa noteze atacurile,si acum vi ca un t.....si imi scoti ochii.ti-am dat cu forta contul in sitter? in ziua organizatului tot tu m-ai sunat si m-ai intrebat cum e si ti-am spus ca am ramas fara net,oricui i se poate intimpla
 

DeletedUser44277

Ba nene tu ai probleme mari,cum pot eu sa rog pe cineva sa ia vina asupra lui,nu te supara ce varsta ai?
Hai sa-ti spun eu o poveste pe care trafurica n-o stie. Trafurica, baiat bun, a pus o vorba buna ca cineva sa se angajeze la mare. Baiatul respectiv a spus ca-i lasa contul lui. Ce ai facut tu? Ai licitat deoarece fiecare are pretul lui si l-ai facut pe baiatul acela sa-ti vanda contul. Acum , dupa ce l-ai pacalit pe trafurica joci cu el in acelasi trib fara nici o remuscare. Asta spune destule despre caracterul celui care joaca acum pe nick581.

ai vreo dovada ca eu am cumparat contul ala Mesagerul,daca da eu accept pedeapsa dar daca nu ai tu iti accepti pedeapsa,tu nu vezi ca vorbesti din auzite.
 

DeletedUser42954

am inteles deci cel care pleaca din TDN in HDC inaintea de a le declara razboi miseleste ala nu este tradator sau dezertor.aia sunt jucatori da.si inca o data iti spun eu nu am facut meserie din joc,tu ma rugai sa las sitter peste noapte sa noteze atacurile,si acum vi ca un t.....si imi scoti ochii.ti-am dat cu forta contul in sitter? in ziua organizatului tot tu m-ai sunat si m-ai intrebat cum e si ti-am spus ca am ramas fara net,oricui i se poate intimpla

Cel mai misto e sa vorbesti de altii acum si sa transferi discutia in alta parte.Nu raspunzi la intrebari, deviezi discutia. Pai tu crezi ca eu sunt ca tine? Sa barfesc de alte triburi? Cand TDN ne va intreba ii raspundem. Dar acum e vorba de tine daca tot te-ai bagat in seama. Iar cu net-ul, las-o asa, mi-ai spus ca ai net bun, ca te descurci, ca ai ajuns la munca. Deoarece se oferisera multi voluntari, scama, tao, pomy sa-ti apere contul, parca au intuit nepriceperea ta in joc. Nepricepere ce e compensata cei drept cu o sfidare a celor care au mai putini bani si nu-si pot permite sa ridice un zid de la 0 pe 20 in 3-4 minute. :) Nu ca ar fii ilegal. Dar ei se mira deoarece nu stiu ca e singura ta modalitate de a ramane in joc.
Pentru cultura ta generala, nu noi am declarat razboi TDN-ului, TDN si-a declarat singur razboi cu noi in momentul in care au atacat un aliat. :)) Nu-i asa ca n-ai consultat DEX-ul?

ai vreo dovada ca eu am cumparat contul ala Mesagerul,daca da eu accept pedeapsa dar daca nu ai tu iti accepti pedeapsa,tu nu vezi ca vorbesti din auzite.
Referitor la cont, ii voi scrie lui trafurica un mesaj sa-l sune pe baiat si sa se informeze. Cred ca povestea asta il intereseaza mai mult pe el decat pe mine.
 

DeletedUser44277

DEZERTÓR, dezertori, =. Militar care dezertează. doar militari pot dezerta asa ca eu nu ma consider militar
 

DeletedUser43735

TW Stats (only Razboiul asilor)

Perioada: 31:08:13-13.09.13

Parte 1:
Triburi: Drept!, Drept?, drept*, DREPT#, Miau.., Miu..., Huns, HunsA, =NG=, =NG-A=, =NG-B=, TDN
Parte 2:
Triburi: R.S., A.R.S., Lost, ~HDC~, ~HDC~2, ~HDC~3, ~HDC~4, HD, HDC, KILL, KILL A, n-kill

Timeframe: 31/08/2013 00:00:00la13/09/2013 00:05:29

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 484
Tabăra 2: 687
Diferență: 203

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,227,545
Tabăra 2: 5,625,894
Diferență: 1,398,349

chart

sa se vada calumea...degeaba puneti copy paste din razboiul in game ca nu are lizibilitate + ca nu include toate academiile.

bai fatito de unde scoti tu statisticile astea ca eu nu le gasesc indiferent ce as face!!!cum poti scrie atatea magarii???cand noi de cand a inceput noul razboi avem 102 sate peste voi si tot voi sunteti peste?de unde le scoti sa mor de pot intelege pot sa iau ban dar sper ca cineva se autosolicita sa faca adevarate statistici....daca voi sunteti innaintea noastra desfiintand 2 triburi mari si facand unu singur...cum s-a ajuns la asa ceva????doamne ma doare capu de voi!!!!
 

DeletedUser

@spaga*sin; statisticile sunt facute pe TW Stats si sunt statistici "adevarate" (asa cum ai cerut tu); daca tu nu ai habar cum se poate utiliza site-ul nu-s eu devina. Nu scriu "magarii" pe forum, poate te-ai referit aici la altcineva! Citat : "cand noi de cand a inceput noul razboi avem 102 sate peste voi " - cum adica peste voi? de ce ma asociezi cu tabara inamicilor tai? eu sunt doar un observator, postez statistici, nu tin partea nici unuia dintre tabere, dar am mai zis asta de cateva ori. Deci te rog frumos nu ma jigni si nu ma lua cu injuraturi ca nu are nici un rost, orice problema poate fi rezolvata cu vorba buna, nu e nevoie de cearta.
 

Tyvokka

member
Scor reacție
3
spaga, e simpla treaba, v-am zis!suntem 3-4 triburi drept!...scoatem o academie si declaram razboi, dar una care e incoltita fara sanse, cum au facut cu tdn...si o punem in dreptul lor, ca vezi Doamne, sunt dusmani, deci ii punem in statistica lor!:))

cam asa se fac statisticile astea!=)))
v-am dat exemplul cu razboiul, il mai scriu o data?!:))


noi, romanii, mergem la razboi cu turcii! pe la Costanta, ne gandim sa omoram 200 mii de romani, ca ne e foame si-s la mijloc! apoi facem statistica cu turcii si le atribuim lor pierderile, deci suntem peste ei!:))
cand colo, noi ne-am imputinat si ei tot smecheri!

e acelasi lucru, nu mai baga in seama forumul asta, ca nu ai cum s-o scoti la capat, pana si cei din fostul qop ne dau oarecum dreptate, dar degeaba, o tin pe a lor, de cand a inceput razboiul acum 3 luni au avansat, asta e in mintea lor!D
 
Ultima editare:

DeletedUser

e simpla treaba, te uiti in iunie-iulie la harta si te uiti acum! restul sunt baliverne!

Repet, nu am spus ca suntem mult mai buni sau ca am realizat mare lucru, departe de mine acest gand, dar fiti realisti, lasati tupeul unde nu-si are rostul!

Tyvoka fii atent!
Ma ataci si imi iei toate satele mai putin 1 si apoi ma bagi pe mine in tabara lor sa egalam statistica. Facem asa da?
 

DeletedUser44302

bai fatito de unde scoti tu statisticile astea ca eu nu le gasesc indiferent ce as face!!!cum poti scrie atatea magarii???cand noi de cand a inceput noul razboi avem 102 sate peste voi si tot voi sunteti peste?de unde le scoti sa mor de pot intelege pot sa iau ban dar sper ca cineva se autosolicita sa faca adevarate statistici....daca voi sunteti innaintea noastra desfiintand 2 triburi mari si facand unu singur...cum s-a ajuns la asa ceva????doamne ma doare capu de voi!!!!

a pus TDN care a pierdut o caruta de sate..desi ei numai exista..acela este motivul statistica este reala
 

DeletedUser

a pus TDN care a pierdut o caruta de sate..desi ei numai exista..acela este motivul statistica este reala

Note: TDN mai exista din cate am vazut pe joc, iata copy paste din clasament:
27 TDN 269.664 269.664 13 20.743 43 6.271

Dalmayr degeaba ii explici la domnisorii din drept 1000 de ori ca statistica e reala, cat timp statistica e in favoarea inamicului ei nu o vor lua la cunostinta si vor face propaganda pe extern spunand ca satisticile mele sunt fictive si inventate de mos craciun :)) Nu ai cu cine discuta pe forum :)) dar lasa ca data viitoare daca mai postez statistici o sa bag in tabara 1 (drept-miau-tdn-huns-ng) doar jucatorii din centrul dreptului si pe cristocea, pe frenzyro, lordstefan si pe d1vin care mai inobileaza sate sa fie o statistica "reala" sa evitem nemultimirea domnisorilor din drept!
 

DeletedUser

Nu poti sa zici ca o statistica e reala din moment ce nu mai sunt anumite triburi...

Exemplu:

http://ro.twstats.com/ro32/index.php?page=tribe&mode=conquers&id=7124&type=lose&oldtribe=-1&newtribe=650&min=&max=&timerange=

Sau concedieri nu e prima si nici ultima...
http://ro.twstats.com/ro32/index.php?page=player&mode=conquers&id=139468

Pe langa faptul ca sau omis si tribul OFF. si sa nu ma mai repet ca ati trecut triburile Huns la statistica dintotdeauna iar diplomatia cu ei este deabia facuta.
 
Sus