"Razboiul Asilor (Drept-NG-miau-huns-dark vs. R.S.-HDC-Titani)"

  • Autor subiect DeletedUser15860
  • Data de început

DeletedUser42954

Nu poti sa zici ca o statistica e reala din moment ce nu mai sunt anumite triburi...

Exemplu:

http://ro.twstats.com/ro32/index.php?page=tribe&mode=conquers&id=7124&type=lose&oldtribe=-1&newtribe=650&min=&max=&timerange=

Sau concedieri nu e prima si nici ultima...
http://ro.twstats.com/ro32/index.php?page=player&mode=conquers&id=139468

Pe langa faptul ca sau omis si tribul OFF. si sa nu ma mai repet ca ati trecut triburile Huns la statistica dintotdeauna iar diplomatia cu ei este deabia facuta.
De asta exista "razboaiele triburilor"priviti si remarcati,sunteti tribul de pe locul doi,dar cum sunt doua triburi sunteti ultimii:))
Loc Numele tribului Puncte Sate câştigate Sate pierdute Proporţie sate Inamici învinşi (atac) Inamici învinşi (apărare)
1 HDC 26.688.672 3.158 1.482 2.1 279.203.234 507.107.641
2 Drept! 26.213.563 3.036 1.610 1.9 345.015.604 585.269.290
 

DeletedUser

Au mai fost si alti care erau pe locul 1 pe lume au cazut au incercat sa revina prin asa zisa coalitie "fuziunea tuturor triburilor contra drept" (slab dreptul asta din moment ce sunteti gata sa renuntati la tot ce tine de emblema/faima a triburilor voastre) ,ce sa faci harta se dezvolta mereu si dupa cum se vede dreptul creste dusmani scad...voi uitativa pe statistici ca noi ne uitam si cucerim pe harta :)


Mesagerul vad ca este atat de iritat si needucat incat mai are un pic si intra si pe celelalte lumi sa faca alianta contra drept ,multumim pentru aceasta publicitate gratuita :)
 

DeletedUser42954

Au mai fost si alti care erau pe locul 1 pe lume au cazut au incercat sa revina prin asa zisa coalitie "fuziunea tuturor triburilor contra drept" (slab dreptul asta din moment ce sunteti gata sa renuntati la tot ce tine de emblema/faima a triburilor voastre) ,ce sa faci harta se dezvolta mereu si dupa cum se vede dreptul creste dusmani scad...voi uitativa pe statistici ca noi ne uitam si cucerim pe harta :)


Mesagerul vad ca este atat de iritat si needucat incat mai are un pic si intra si pe celelalte lumi sa faca alianta contra drept ,multumim pentru aceasta publicitate gratuita :)
:))Vorbeste de tine daca vrei sa vorbesti de educatie,eu nu ti-am spus ca esti .....Acum faceam comparatia intre noi si voi ca trib,dar educatia voastra nu va permite sa recunoasteti nici macar clasamentele de pe sever,daca va raspund aici o fac doar ca aberati.In rest cum primesc un mesaj pe joc,cum va blochez,asa de importanti sunteti voi pentru mine.Sa te lamuresc cata publicitate o sa va fac:))va repet nu ma interesati nici ca oameni,nici jucatori :))asa ca nu iti pune sperante in publicitate.
Ce nu stiu aliati vostri e ca sunt academiile voastre,iar daca voi veti castiga razboiul prin absurd,ii veti innobila?Sau va veti innobila propii jucatori?!:))veti avea o dilema mare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38706

:))Vorbeste de tine daca vrei sa vorbesti de educatie,eu nu ti-am spus ca esti .....Acum faceam comparatia intre noi si voi ca trib,dar educatia voastra nu va permite sa recunoasteti nici macar clasamentele de pe sever,daca va raspund aici o fac doar ca aberati.In rest cum primesc un mesaj pe joc,cum va blochez,asa de importanti sunteti voi pentru mine.Sa te lamuresc cata publicitate o sa va fac:))va repet nu ma interesati nici ca oameni,nici jucatori :))asa ca nu iti pune sperante in publicitate.
Ce nu stiu aliati vostri e ca sunt academiile voastre,iar daca voi veti castiga razboiul prin absurd,ii veti innobila?Sau va veti innobila propii jucatori?!:))veti avea o dilema mare

Iar esti suparat Mesagerule?Tu vorbesti de educatie?Privitor la razboi si asa zisa mea plimbare...Uiti ca am spus ca imi trebuie o pauza pe L 32,iar drept raspuns mi-ati luat satele de sprijin din spate cand inca mai dadeam la recuperare pe Drept.Ati uitat de razboi,ati uitat de tot si,in ziua atacului organizat, voi innobilati tocmai jucatorul atacat.
Cu privire la discutia noastra privata astept scuzele
 

DeletedUser42954

Iar esti suparat Mesagerule?Tu vorbesti de educatie?Privitor la razboi si asa zisa mea plimbare...Uiti ca am spus ca imi trebuie o pauza pe L 32,iar drept raspuns mi-ati luat satele de sprijin din spate cand inca mai dadeam la recuperare pe Drept.Ati uitat de razboi,ati uitat de tot si,in ziua atacului organizat, voi innobilati tocmai jucatorul atacat.
Cu privire la discutia noastra privata astept scuzele
Ia uitate pe skype ce ai scris in ziua respectiva.Ca te lasi de 32 si ai dat siter la nick,adica la drept.In plus ai primit sprijin de la noi cu toate ca nu erai in trib cu noi.Eu nu discut cu voi pe privat,tu chiar nu intelegi ca nu am ce discuta pe privat,cand zic ceva ramane zis si asa si fac,nu am ce vorbi pe privat cu voi.
Joaca,relaxeazate si daca vrei sa vorbesti pe privat cauta pe alti.Nici macar cand ne vom plictisi de lume sau o vom termina si ne vom intalni pe alta lume nu voi avea ce discuta cu voi.Personal voi fi in tabara cealalta tot timpul si credema ca foarte multi ar opta spre supriza sefului vostru sa dea stergere cont mai bine decat sa joace cu voi in echipa.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42954

mesagerule noi te-am trimis in zeci de locuri ... printre care si cel de unde ai venit .

cine te-a chemat inapoi ?
In fine am rabdare sa raspund la tot dreptul,tu ce vrei sa spui,ca nu te inteleg?Fi mai clar asa sa inteleaga toata lumea.Se pare ca sunteti tristi,ca v-am blocat la mesaje:)) si simtiti nevoia sa-mi comunicati tot timpul ceva :)) Eu nu am decat sa va comunic un lucru,vedeti ce scrie la "razboaiele triburilor"si bafta sa ajungeti la fel de buni ca noi:))
Loc Numele tribului Puncte Sate câştigate Sate pierdute Proporţie sate Inamici învinşi (atac) Inamici învinşi (apărare)
1 HDC 26.688.672 3.158 1.482 2.1 279.203.234 507.107.641
2 Drept! 26.213.563 3.036 1.610 1.9 345.015.604 585.269.290
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

adenauer mai trimite si tu din ei in vacanta ... deja aici e telenovela ... vreau sa distruga recordul mondial la Tanar si Nelinistit ...
Cel putin 50% din postari sunt pe langa subiect , aceiasi 3-4 jucatori spameaza in continu ... in loc sa vezi statistici sau ceva frumos vezi cum se alinta pokemoni ...
 

DeletedUser44075

Parte 1:
Triburi: Drept!
Parte 2:
Triburi: R.S.

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 111
Tabăra 2: 75
Diferență: 36

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 33
Tabăra 2: 3
Diferență: 30

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 958,057
Tabăra 2: 465,143
Diferență: 492,914

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 309,241
Tabăra 2: 29,104
Diferență: 280,137

chart
 

DeletedUser

5akq.png

asa se ataca ?
+replica
sdrf.png

doar o parte din zecile de rapoarte in care intemeietorul tribului miau este demolat de un cont de 100.000 ..rusineeee (pacat de cativa din trib)
 

DeletedUser44302

)hai ca ii buna,ti-a marcat tie poate evolutia in triburi,dar cati mai joaca din tribul respectiv triburile acum?

am observat ca acolo a fost inchis...deci iti raspund aici.

suntem destul de multi numai ca nu stii tu.
 

DeletedUser38706

1.Ca te lasi de 32 si ai dat siter la nick,adica la drept.
-Nick era pe sitter nu puteam lasa
2.In plus ai primit sprijin de la noi cu toate ca nu erai in trib cu noi
-Si nu uita ca in dimineata organizatului aveam un siter atacat din HDC si inca vreo 3 cu fake-uri


3.Eu nu discut cu voi pe privat,tu chiar nu intelegi ca nu am ce discuta pe privat,cand zic ceva ramane zis si asa si fac,nu am ce vorbi pe privat cu voi.
Mesagerul. sep 05,2013 12:54
Rau ai ajuns sa fi siterul dreptului,dar mai rau va fi de acum incolo pentru tine personal

Mesagerul. sep 05,2013 12:56
ai intrat intr-un razboi prietene care nu se va sfarsi niciodata si pe nici pe o lume

Redempti0n. sep 05,2013 14:18
Exista o granita intre realitate si fictiune,serviciu si hobby etc.Sunt 2 lucruri complementare.Este ca un conflict dintre eu si supraeu care genereaza anumite efecte...(vezi conceptiile dezvoltate de Sigmund Freud)

Mesagerul. sep 05,2013 16:41
interesanta filozofie costi

Redempti0n. sep 05,2013 17:21
Nu-i filozofie,e psihanaliza

Mesagerul. sep 05,2013 17:23
ce e mai interesant,e ca nici tu nu sti de ce stai siter celor din drept

Redempti0n. sep 05,2013 17:25
Ca imi place jocul.

Mesagerul. sep 05,2013 17:28
da,dar e o tabara care reprezinta totusi raul,plecand de la tot ce fac ei,de exemplu o discutie trucata intre mine si eucristian in care apare faptul ca noi am cerut pna ca sa ne putem bate cu kilul
Presupun ca kilul cedea minciuna si s alia cu dreptul.Tu ti-ai dori astfel de aliati?

Mesagerul. sep 05,2013 17:35
acum ai un motiv

Mesagerul. sep 05,2013 17:36
Bafta la joc

Redempti0n. sep 05,2013 17:38
Multumesc la fel!

Mesagerul. sep 05,2013 17:42
:)va fi credema un meci fara castigator si indiferent cine castiga sau pierde va fi un mare pierzator in ambele variante
:)timpul o va demonstra

Mesagerul. sep 05,2013 17:52
Placerea mea a fost si sa joc alaturi de oameni, in compania carora m-am simtit om in egala masura cu ei, chiar daca numarul satelor noastre era diferit. Iar in final, va aduc aminte ca totul e virtual, de fapt nu ati castigat nimic daca nu v-ati facut nici un prieten. Amara concluzia, nu?e de pe motto-ul tau,cred ca ai reusit sa faci mai mult decat ti-ai propus

Redempti0n. sep 05,2013 17:57
A fost placere,atata timp cat am jucat pe csty.Acum este din inertie.Eu nu am resentimente ca altii,discut constant despre noi ,despre viata ,despre orice excede triburile.Astea raman pe locul 3 acolo unde ar trebui sa fie.
Bucurate de joc,de viata si in primul rand de tot ce este real si te inconjoara.

Multumirea

hdc.jpg
 

DeletedUser

De asta exista "razboaiele triburilor"priviti si remarcati,sunteti tribul de pe locul doi,dar cum sunt doua triburi sunteti ultimii:))
Loc Numele tribului Puncte Sate câştigate Sate pierdute Proporţie sate Inamici învinşi (atac) Inamici învinşi (apărare)
1 HDC 26.688.672 3.158 1.482 2.1 279.203.234 507.107.641
2 Drept! 26.213.563 3.036 1.610 1.9 345.015.604 585.269.290

Eu ti-am zis ca locul vostru e sub noi ;)

Loc Numele tribului Puncte Sate câştigate Sate pierdute Proporţie sate Inamici învinşi (atac) Inamici învinşi (apărare)
1 Drept! 26.714.029 3.092 1.615 1.9 365.855.025 609.461.636
2 HDC 26.707.343 3.160 1.491 2.1 284.609.846 516.735.941
 

DeletedUser42954

1.Ca te lasi de 32 si ai dat siter la nick,adica la drept.
-Nick era pe sitter nu puteam lasa
2.In plus ai primit sprijin de la noi cu toate ca nu erai in trib cu noi
-Si nu uita ca in dimineata organizatului aveam un siter atacat din HDC si inca vreo 3 cu fake-uri


3.Eu nu discut cu voi pe privat,tu chiar nu intelegi ca nu am ce discuta pe privat,cand zic ceva ramane zis si asa si fac,nu am ce vorbi pe privat cu voi.

Multumirea

Vezi atașament 1464
:))a fost un caz singular,vezi ca esti de mult blocat la mesaje si era o verificare sa vad daca joci tu.Cu voi trebuie sa fie omul mai ortodox ca papa si tot necredincios e.Vorba unui cititor de aici,forumul l-ati transformat in spam,ce e drept si eu gresesc ca va raspund,nu are legatura cu razboiul.
Cred ca alta ar trebui sa fie menirea acestui forum.
 

DeletedUser42954

Eu ti-am zis ca locul vostru e sub noi ;)

Loc Numele tribului Puncte Sate câştigate Sate pierdute Proporţie sate Inamici învinşi (atac) Inamici învinşi (apărare)
1 Drept! 26.714.029 3.092 1.615 1.9 365.855.025 609.461.636
2 HDC 26.707.343 3.160 1.491 2.1 284.609.846 516.735.941
Bravo:)) acum ar trebui sa strig si eu trei luni ca minte clasamentul de pe server si sa fac alta statistica:))
Asta e diferenta dintre noi si voi,avem puterea sa recunoastem ca ati trecut inainte si sa nu gasim scuze.
 

DeletedUser20431

salutare tuturor , sunt doar un incepator , ultimul dintre noobi , nu vreau decat pe aenima sa mi-o puna harta cu ultima actualizare , cu cele 2 tabere , cu toate academiile si aliatii , in paralel si harta de acum 2 luni , pt comparatie , asa vom sti adevarul , desi eu stiu ca in vino veritas.Daca hartile vor fi corecte vei avea si dedicatii , aenima.

Cand posteaza Aenima
Simt ca-mi bate inima ,
In statistici cea mai tare ,
Ca fularul din parcare....

continuarea dupa aparitia hartilor
 

DeletedUser44651

5akq.png

asa se ataca ?
+replica
sdrf.png

doar o parte din zecile de rapoarte in care intemeietorul tribului miau este demolat de un cont de 100.000 ..rusineeee (pacat de cativa din trib)

Prietene avand in vedere ca ai stat 2 luni cu mine in trib stiai foarte bine ca in zona nu am aparare deloc
In al doi-lea rand care zecile de raporte ca sunt 9-10 raporte care si alea ca ai atacat de la 2 ore distanta
In al trei-lea rand primul raport este sat in refacere de trupe si nu trebuie sa iti explic de ce fac 10k topoare pe un sat si ca berbeci si catapultele nu le-am mai trimis si stii bine de ce
Si daca tot te dai tu razboinicul lui peste de ce nu pui rapoartele cand te-am prins cu nobili si fuluri pe sate? Asa si nu mai suferi pe forum si incerca sa te dai bun ca sti si tu ca nu erai in stare sa dai un trenulet la secunda. Si daca vrei sa intru in joc nui problema postez si eu raportele ca la mine chiar sunt cu zecile nu ca la tine 9 raporte. In concluzie te rog sa nu mai suferi ca ti-au fost luate drepturile de conducere ca nu erai capabil sa te descurci si incerci sa te razbuni ca nu tine
 

DeletedUser42954

salutare tuturor , sunt doar un incepator , ultimul dintre noobi , nu vreau decat pe aenima sa mi-o puna harta cu ultima actualizare , cu cele 2 tabere , cu toate academiile si aliatii , in paralel si harta de acum 2 luni , pt comparatie , asa vom sti adevarul , desi eu stiu ca in vino veritas.Daca hartile vor fi corecte vei avea si dedicatii , aenima.

Cand posteaza Aenima
Simt ca-mi bate inima ,
In statistici cea mai tare ,
Ca fularul din parcare....

continuarea dupa aparitia hartilor
:))are rost sa iti posteze,daca nu iesiti pe locul 1 toti mint,voi nu aveti aliati aveti academi:))asta nu o stiu asa zisi aliati ai vostri
Vor avea soarta predecesorilor lor de pe alte lumi care credeau ca is aliati cu pep adica domnul divin de aici:)),in cazul in care voi castigati razboiul,nici o luna nu va vor sta dusmani de atunci adica aliati de azi in fata,adica huns si miau.
 

Tyvokka

member
Scor reacție
3
nimeni nu are vreo soarta cum crezi tu, nimeni nu e tras pe sfoara, asta garantez eu!:)

ai incercat sa-i convingi ca doar conducerea primeste sprijin si de 4 luni unul nu te-a bagat in seama, tot uniti suntem, acum le zici aliatilor ca vor fi furati, avem arbitri aici, nu au cum!:D
 
Sus