razboiul de nordest

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Probabil te referi la o alta lume speciala

Probabil daca o sa ii scoata talerii o sa vezi o echipa frumoasa :D

Nu am de gand sa mai joc pe lumi cu taleri
 

DeletedUser

oro nui nik tati ca ii tocam rand pe rand ori la bar ori la spital:))
 

DeletedUser42672

aceasta lume este un semi-speed.doar ca e mai incet,dar dureaza mai mult.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
inseamna ca lumea normala e un mini speed .doar ca e mai incet si dureaza mai mult

:))))

daca viteza 3 e un speed pentru tine ce spui de un speed de 400- 2000 sau mai mult ")
 

DeletedUser

inseamna ca lumea normala e un mini speed .doar ca e mai incet si dureaza mai mult

:))))

daca viteza 3 e un speed pentru tine ce spui de un speed de 400- 2000 sau mai mult ")

El nu stie decat 10,20..


Imi place postul lui: Semi-speed, doar ca este mai incet, dar dureaza mai mult.

Pai daca este mai incet, pardon, se spune inceata, doar n-o dura mai putin, nu !? Poti sa scoti dar-ul de acolo si sa ii dai un dar lu' varu'.
 

DeletedUser

Da,da...sunt si dastea...astia din Aka ma tot bat la cap sa-mi fac nobili mai repede ca vro sa-mi cedeze satele lor..i-am zis sa le creasca si ei pana la 3K macar si nu vor...chitrosi ce sa le zici :(
 

DeletedUser39591

Of,of...s-a gasit cine sa vorbeasca..copile..du-te sa citesti o carte...e mai educativ si mai productiv pentru tine si sociatate. :)

Bagatorul in seama "namber uan" ,
Imi recomanzi mie o carte ? dar tu singur citesti ? stai aici si "strici aerul" cu postarile tale in loc sa citesti o carte ...
 

DeletedUser

Da,da...sunt si dastea...astia din Aka ma tot bat la cap sa-mi fac nobili mai repede ca vro sa-mi cedeze satele lor..i-am zis sa le creasca si ei pana la 3K macar si nu vor...chitrosi ce sa le zici :(

Cu ce nume ziceai ca joci?:D

Rezumatul războaielor tribului
Războaie câştigate: 6 (100%) Războaie pierdute: 0 (0%) Egalitate: 0 (0%)
» Clasament războaie între triburi

Nu stiu cum sa iti zic da la mai toti care le-am declarat razboi s-au desfiintat :D
Nu stiu de ce am impresia ca se desfiinteaza si restul triburilor care au ramas in razboi cu noi :D

Cred ca mai aveti de mancat pana sa reusiti sa luati ceva de la noi
In primul rand ar trebui sa invatati sa va aparati colegii si sa atacati :D
 

DeletedUser42672

cand la inceput serverul romanesc se cacaia sa aiba o viteza cat de cat...ati uitat,cavalerilor?ati dat de tehnologie?nu scriu aici un tratat de gramatica a limbii romane,spun doar ca viteza ridicata si durata scurta fata de alte lumi,face o oarecare asemanare a conditiilor.va readuc aminte ca a fost un speed care a durat o saptamana.castigat de echipa condusa de mine.pe atunci multi dintre voi,jucati heroesIII.exagerez.dar sunteti acri.

in L speciala ma gasiti sub nick-ul Spartacvs.asta ca sa elimin orice speculatii.cred ca stiu si eu ceva strategie,si criticile voastre ma incanta,daca au suport logic,altfel,sunt excese de grandomanii aberant-malitioase.
 

DeletedUser

domnu spartacus ce runda de speed ai castigat uh ma ce nick?aa crek nu am fost eu pe speed:-?
 

DeletedUser

Cu ce nume ziceai ca joci?:D

Rezumatul războaielor tribului
Războaie câştigate: 6 (100%) Războaie pierdute: 0 (0%) Egalitate: 0 (0%)
» Clasament războaie între triburi

Nu stiu cum sa iti zic da la mai toti care le-am declarat razboi s-au desfiintat :D
Nu stiu de ce am impresia ca se desfiinteaza si restul triburilor care au ramas in razboi cu noi :D

Cred ca mai aveti de mancat pana sa reusiti sa luati ceva de la noi
In primul rand ar trebui sa invatati sa va aparati colegii si sa atacati :D

Stia ma linistit ca ii pun si eu pe astia de la mine sa infiinteze triburi si o sa am 100 de razboaie castigate nu 6 =)))
P.S. ARENA@ nu se va desfiinta atata timp cat voi fi eu pe aceasta lume...
P.S. Asa de uituc esti? Joc cu nick-ul Ghici cine sunt?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus