Razboiul din Nord-Est

DeletedUser

:)) Cel care a fost pe buzele tuturor celor din M-Goth in ultimele luni.
 

DeletedUser29282

mama ce soc ash avea, ai fost alaturi de coalitie sau cu liga corupta ? :)))
 

DeletedUser29282

adika tradator !!! ciupacione parca e un robot stricat, cred ca daca vin pe la pitesti ciupizaure te invit la o bere
 

DeletedUser

:) uite-l ma ca m-a prins.. Daca vii pe la pitesti pe la Valjan poate imi faci si mie o vizita ca stau la vreo 2 strazi de el.
 

DeletedUser4833

te-ai mutat pana la urma la mine in cartier?


domnule moderator John Milton
iarta-ne noua Spamul din acest topic, nu vorbim tocmai despre razboi...dar suntem o mare familie fericita,nu ne muta la SPAM pentru ca ne place sa ne luptam in cuvinte!

Multumiri din partea familiei!
 

DeletedUser29282

ehehehe joh...e tradator mic, imi zise stelea .... ciupacione ala nu bea, nu fumeaza, nu mananca, nu respira nu traieste el doar la satele de pe L6 se gandeste... laso balta, pana akum e 1-0 pt mine


Side 1:
Tribes:
Players: sovietiku

Side 2:
Tribes:
Players: VALJAN

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 0
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10,016
Tabăra 2: 0
Diferență: 10,016

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4833

la cine e satul a aaa
l-a dat de frica ca i-l iau inapoi ,la un player de 40 K!!!!!!!



Asta e sovietiku.....a venit langa mine si-a bagat cate 60K din fiecare de frica ca ii dau ceaiul
!

fricosule uaHA uHA

Side 1:
Tribes:
Players: DeadZone

Side 2:
Tribes:
Players: sovietiku

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 0
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,439
Tabăra 2: 0
Diferență: 9,439

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29282

il luai inapoi? viteazule i-ai pus pe toti din zona sa atace pe el cu alea 5-7 fulluri ale tele pe care le-ai dat tu in prima zi nu luai nici roata de la bicicleta satului dar mite satul :))) cum se face stapan omu pe si pe munca altora, ala de la luat deazone era deabea luat de la inobilare interna si a reusit sa ii doboare zidul pana sa ajunga sprijinul tot in el si am renuntzat la el, ca avea 5 fulluri de le-ati dat vi le rupeam dar mai imi ramaneau gunoaie in sat pana la venirea grosului de trupe si am zis ca nu se merita, si trebe sa subliniez ca acolo e aproape in inima voastra
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Da valjan m-am mutat.

Vai dar cine ti-a zis sovietikule :). Cand l-am intrebat daca lupta contra goth a zis ca da cum sa nu :). Si cand a revenit a inceput sa ma vorbeasca pe la spate . Foarte elegant din partea lui.. :D:D
 
Sus