Razboiul Lumii 33 Window F vs Efu F

  • Autor subiect DoiCopiiNumaraUnMelc
  • Data de început

DeletedUser

Dupa cum bine stiti cu toti din data de 2 oct 2013, ora 12 dupa masa a inceput razboiul lumii 33 adica, Familia Window vs Familia EFU.


Statisticile ambelor familii in data de 5 oct sunt:

EFU - 287 membrii - 72,744,457 puncte - 8609 sate (efu 1, efu 2, efu 3, efu 4, efu 5, efu 6)
Window - 264 membrii - 78,099,051 Puncte - 8937 sate. (window, win, winn, pro?, jdt, jdta)



Aceasta statistica o sa fie actualizata luna de luna.

Acum sa vedem cum stam in razboi:D


Parte 1:
Triburi: window, win, winn, Pro?, JDT, JDTA
Parte 2:
Triburi: EFU 1, EFU 2, EFU 3, EFU 4, EFU 5, EFU 6

Timeframe: 02/10/2013 12:00:00la05/10/2013 18:02:47

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 30
Diferență: 15

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 92,271
Tabăra 2: 262,088
Diferență: 169,817

chart




Momentan efu sta bine in statistica avand in vedere ca deja au organizat pe noi. (nu stiu sigur, asa ca nu-mi sariti in cap)




Tin sa spun succes ambelor triburi, fie ca cel mai bun trib sa castige acest razboi.


Daca tot e razboi sa avem si o tema oficiala:D...
Va pupa Hubba Bubba.
 

DeletedUser30628

succes si voua...dar din cate stiu eu nu este in curs nici un organizat :D dar ii bine sa credeti chestia asta
 

DeletedUser30525

cred ca e cazul sa facem o precizare importanta
familia window si familia efu nu au un razboi declarat oficial
s-a incheiat pna-ul, probabil si intr-o parte si alta s-a pus culoarea rosie
dar deocamdata sunt tatonari
efu a plecat cu un mic avantaj avand in vedere ca au ramas cam acelasi grup cu cateva completari
window in schimb a deschis inca o granita de jumatate de lume cu jucatori pe care nu ii cunoaste (asta se schimba pe zi ce trece insa)
cred ca va fi un razboi interesant
 

DeletedUser

EFU sta bine la statistica de luna asta...daca ar fi sa luam statistica dintotdeauna, ca au mai fost confruntari intre cele doua triburi, atunci nu ar fi mare diferenta intre ele.Spor la sate fie ele de la inamici, barbare sau interne.
 

DeletedUser30628

Parte 1:
Triburi: EFU 2, EFU 3, EFU 4, EFU 5, EFU 6, EFU 1, EFU 7
Parte 2:
Triburi: window, win, winn, Pro?, JDT, JDTA

Timeframe: 02/10/2013 12:00:00la10/10/2013 12:31:49

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 788
Tabăra 2: 608
Diferență: 180

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 81
Tabăra 2: 47
Diferență: 34

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,004,953
Tabăra 2: 3,441,475
Diferență: 563,478

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 655,493
Tabăra 2: 322,739
Diferență: 332,754

chart



ca o mica paranteza :D
 

DeletedUser30525

ati ajuns la efu 7 deja?

pff mult mai avem de innobilat
:d
 

DeletedUser30525

puneti o statistica dupa nici o luna cu 34 de sate plus pe ditamai granita si va credeti deja castigatorii lumii
:)
o sa aveti probabil si mai multe
sau puteti pierde intr-o zi tot avantajul maret de 34 de sate
pe cine credeti ca sperie statistica si sarcasmul vostru de aici?
oricum se pare ca n-ati inteles aluzia din postarea mea
asta e se mai intampla
dar eu stiam ca s-a ieftinit laptele in ultima vreme
 

DeletedUser30628

stai flexy ca nu am nevoie de laptic ca sa ma prind...

dupa 8 zile stam asa...vor urma si zile mult mai bune sigur pentru ambele parti nu neg chestia asta...dar vedem pe parcurs ce si cum se mai intampla pe harta...

am doar actualizat statistica,atata tot :) nu am dat in cap nimanui
 

DeletedUser44410

te rog scuza-ma:
Parte 1:
Triburi: EFU 1, EFU 2, EFU 3, EFU 4, EFU 5, EFU 6, EFU 7
Parte 2:
Triburi: window, winn, win, Pro?, JDT, JDTA

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 184
Tabăra 2: 156
Diferență: 28

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 10
Diferență: 7

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 855,181
Tabăra 2: 1,037,447
Diferență: 182,266

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 143,938
Tabăra 2: 87,587
Diferență: 56,351

chart
 

DeletedUser30628

ribul este acum în război cu Da-te de la geam!!

Nume război: Sa fie oficial

Declaraţie:
Viziuni, viziuni
:)

Hai sa vedem si realitatea cruda!!!!


» Arată statistica războiului
» Anunţă declaraţia de război neadecvată

si incepe distractia...acum vom vedea ce si cum va decurge acest razboi :)

bafta ambelor parti
 

DeletedUser44330

tu crezi ca o sa mai existe un razboi mai mare decat WINDOW vs EFU pe lumea 33 ? Eu cred ca nu ,statisticile spun asta.
 

DeletedUser

Ma uimiti , lumea asta nu are nici macar un an dar se vorbea cam de la inceput de cine o sa o inchida , acum ca asta e cel mai mare razboi ... stii care e cel mai sigur lucru in jocul asta ? ca nimic nu e sigur , ajunge ca un jucator dominant sa renunte ori sa schimbe tabara , si se schimba o zona , antrenand astfel o multime de miscari , asta e doar un exemplu , sunt ele mai multe .

Cel mai mare razboi pe lumea asta e cu plictiseala , prea multi jucatori plictisiti ori de calitate slaba , de-asta exista doar doua tabere principale .
 

DeletedUser

Constantin mica problema este ca la acest nivel triburile deja au fost testate, intr-o masura mai mica sau mai mare, si de aceea o schimbare atat de radicala incat sa schimbe masiv evolutia actuala a hartii este de domeniul imposibilului.
 

DeletedUser

Nu sunt de acord , sa iti dau cel mai simplu exemplu , un jucator dominant ( se presupune ce este inteligent daca ajunge dominant ) paraseste un trib , nu o sa plece singur , antreneaza si alti jucatori , uite asa se destabilizeaza o zona , pac pac , la fel daca renunta fara sa lase sitter , apoi , ai uitat ca asta e o lume ciudata si cam aiurea cu multe conturi moarte si jucatori plictisiti , iar acest aspect poate fi speculat foarte usor daca se vrea .
 

DeletedUser

Nu sunt de acord , sa iti dau cel mai simplu exemplu , un jucator dominant ( se presupune ce este inteligent daca ajunge dominant ) paraseste un trib , nu o sa plece singur , antreneaza si alti jucatori , uite asa se destabilizeaza o zona , pac pac , la fel daca renunta fara sa lase sitter , apoi , ai uitat ca asta e o lume ciudata si cam aiurea cu multe conturi moarte si jucatori plictisiti , iar acest aspect poate fi speculat foarte usor daca se vrea .

Daca acel jucator dominant pleaca atunci tribul advers iese in avantaj si pe langa ca nu schimba mare lucru accelereaza sfarsitul acestei lumi.


In fine, intr-un fel ai dreptate, hai sa lasam harta sa decida cand se sfarseste lumea.
 
Sus