~RDT~ vs C.I.R.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8140

cineva mi-a sters postul dar in fine...ce am zis am zis si nu mai repet
 

DeletedUser

Nu-i nimic :) in zona voastra am avut jucatori daţi la inobilare interna...
In fine...nu am sa incerc sa dovedesc nimic prin statisticile astea...va respect cu toate că in trecut nu aţi inteles ce propunere am avut pentru voi :) in fine...ramaneţi voi cei viteji si noi cei slabi...şi totuşi daca m-aş gandi mai bine...Marele RDT aliat cu un mamut de OCT :)

hai sa fim sincer ca intre noi si voi e macel,la noi pierdeti sate zilnic nu zic ca sunteti un trib slab spun daor ca nou suntem prea bunipentru voi.

Da veam o alianta cu un trib "mamut" insa si asa va batem de aici tragi tu concluzia!
 

DeletedUser11852

@ jimmymacel: cred ca asta trebuia sa ii spui si la Tullio25 ceva mai devreme ;)

Bafta RDT
 

DeletedUser8140

da, oricum ce spun acum sper sa nu se mai stearga, e in topic si era la raspunsul lui tulio25
in fine nu e vuna noastra ca voi va ofensati prin statistica care are rol informativ
in fine n-am dormit o noapte ca ne-ati amestecat cu toate cuceririle voastre (walley las oct)
in fine noi vs cir e mult la putin
in fine daca u zici suntem aliati cu "mamuti" dar mai bine decat cu "colturi inactive"
in fine razboiul asta nu e chiar razboi
nu ca sa ma laud am pus statistica pentru ca eu nu am luat nici un sat de la cir si nici nu am organizat atacuri sau am ajutat cumva la acest razboi...
 

DeletedUser23756

Rebelde trupa de shoc:))

Tullio25 a spus:
spidery astăzi la ora 04:39
http://ro9x.triburile.ro/public_report/da46b83f2373e392068698883beb9224

http://ro9x.triburile.ro/public_report/b1ec03cf658a92e7ac789d806eadcbee

http://ro9x.triburile.ro/public_report/757ab0aecde0ff09dc76b26db54571e2

http://ro9x.triburile.ro/public_report/a4f44751fb4f4851e56e7e0a6d15605a

http://ro9x.triburile.ro/public_report/1decebc21fa806094ee565363ab65423

24.gif

Deci va rog eu mult de tot sa va uitati la orele de atack... mai robingo...rad ca prostu la ora 5 dimineatza si nu-mi vine sa cred pentru ce stau eu treaz noapte
Felicitari Re.Bel.De...stiti...formatia aia de canta in telenovele??
41.gif
sunteti nishte zei ma inclin in fatza voastra
77.gif


mrs01 si espn...nobuletzii lu tata
78.gif

deci ...sincronizare rebelde :eek: top:cool:
 

DeletedUser8140

de ce sa ne sincronizam atat daca tot ni le dati moca? :))


o da uite o recuperare interesanta, imi place :))
http://ro9x.triburile.ro/public_report/1f4a69880c1e22ca6cff71cdb134136a

si la cateva secunde dupa tentativa de recuperare vine si sprijinul :))

Titlu spidery sprijină ..!.. de la RBD modificarea numelui
Expediat 28.07.09 15:57
din: spidery
Sat: 004. micidiale.** (370|515) K53
Către: mrs01
Sat: ..!.. de la RBD (371|516) K53

Unităţi:

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Din pacate pentru voi, conteaza statistica. Vrei sa o mai pun o data? Sau nu poti sa dormi noaptea din cauza ei? :))
 

DeletedUser8140

dar ca asta nu se compara :))
http://ro9x.triburile.ro/public_repo...ff71cdb134136a
fiti fericiti ca ne mai scapam de trupe nefolositoare in satele voastre sa va creasca inima

florinel mare vorba ai zis, felicitari

nu ** prea mult sa apuc sa citesc si eu ca am plecat sa platesc olingiu ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

stii ce ai dovedit prin postarea asta ca esti un n00b,acum iti dau si o diploma daca tu la nivelul acesta al jocului nu stii ce inseamna sa omori niste trupe intentionat ca sa faci satul dintrun sat defensiv un sat ofensiv nu stii ce mnai cauti pe aici.

Daca la acest nivel al jocului te crezi cine te crezi si ataci cu 100 de spade si 1 nobil cum am vazut in rapoartele de dinainte,inseamna ca si acolo vroiai sa-ti faci satul ofensiv,aici cred ca a-ti uitat sa bagati nobili, si in cazul in care bagati va laudati cum luati voi satele altora , LA VOI E GURA MULTA SI ACTIUNE PUTINA , si aceea diploma care o ai pentru mine o poti lasa la tine in trib sa-ti aduci aminte de ea in momentele mai grele :D,
 

DeletedUser8140

LA VOI E GURA MULTA SI ACTIUNE PUTINA
dar satele se pare ca vin de gura noastra...tu niciodata cand ai 1 nobil aiurea pe un sat nu il omori sa faci in alta parte? hai ca esti hilar

gata, lasati cuceririle sa vorbeasca
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pt amicii nostri din cir:
Side 1:
Tribes: ~RDT~
Players:

Side 2:
Tribes: C.I.R.
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 359
Tabăra 2: 321
Diferență: 38

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 32
Tabăra 2: 2
Diferență: 30

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,321,117
Tabăra 2: 3,049,244
Diferență: 271,873

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 302,058
Tabăra 2: 19,347
Diferență: 282,711

image.php
 

DeletedUser8140

4 pe zi ;)) plus cateva bonus...oricum ramane Numai una sti u dragos despre ce vorbesc :)
pfoai ce profi, asta e nobil+curatare

Agresor: spidery
Sat: 003. micidiale (364|514) K53

Număr: 333 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 333 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Apărător: mrs01
Sat: ..!.. CiRcarii (371|516) K53

voi sunteti si mai buni, sau cred ca vroia sa scape de nobil. sa il faca in alta parte
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23756

mai...uite...de exemplu eu cand vreau sa scap de un nobil ...il trimit tot pe satele mele...
in fine...incepeti sa ma obositi cu afirmatiile astea...iar in momentul in care nu mai exista placere in joc...acela nu mai e joc...eu zic ca e cel mai bine sa incheiem cu intriga asta si sa ne respectam adversarul :) asa e cel mai bine :)
daca mai glumesc cate o data nu e cu rautate :p
 

DeletedUser

Daca la acest nivel al jocului te crezi cine te crezi si ataci cu 100 de spade si 1 nobil cum am vazut in rapoartele de dinainte,inseamna ca si acolo vroiai sa-ti faci satul ofensiv,aici cred ca a-ti uitat sa bagati nobili, si in cazul in care bagati va laudati cum luati voi satele altora , LA VOI E GURA MULTA SI ACTIUNE PUTINA , si aceea diploma care o ai pentru mine o poti lasa la tine in trib sa-ti aduci aminte de ea in momentele mai grele :D,

mah coprane esti amuzant;)

Noi cei din RDT avem mai multi nobili si noi ne batem pe mai multe fronturi mai omoram intro parte si ii facem in alta parte dar in fine te lasam in visele tale.
Da noi nu am organizat ceva orgabnizat oe voi insa luam satre pe banda rulanta,asta spune totul de valaore pe care o aveti:)
 

DeletedUser8140

Florine lasa jignirile la persoane, s-au cam aprins spiritele se pare si se uita de joc. Jucam ne distram si ...aaa....tot ne distram, deci parerea mea ar fi sa terminam cu insultele de ambele tabere, nu stiu care a inceput prima data dar haidati sa dam dovada de maturitate si sa incetam cu copilarismele (ma adresez ambelor tabere). Si noi am fost provocati de voi si voi de noi poate. Statistica nu este un act de jignire, dar inainte de a face afirmatii eronate mai bine s-ar arunca un ochi si acolo...cu astea fiind zise ma duc sa mai manc o felie de pizza si niste pepene...vrea careva? :D :))
 

DeletedUser

mai...uite...de exemplu eu cand vreau sa scap de un nobil ...il trimit tot pe satele mele...
in fine...incepeti sa ma obositi cu afirmatiile astea...iar in momentul in care nu mai exista placere in joc...acela nu mai e joc...eu zic ca e cel mai bine sa incheiem cu intriga asta si sa ne respectam adversarul :) asa e cel mai bine :)
daca mai glumesc cate o data nu e cu rautate :p

Tu ai inceput cu jignirile. Si colegii tai continua cu ele. De obicei nu ma bag in polemici din astea, dar incercati sa jucati si lasa-ti gura mai mica. In momentul cand veti fi pe plus in fata noastra, atunci puteti sa ridicati vocea. Pana atunci, ciocu' mic si joc de glezne.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus