Reclame

DeletedUser

Am o propunere cu privire la reclamele ce sunt afişate în joc.

Apar bannere în dreapta paginii, apar bannere mai nou şi în header în plus apar reclame şi pe forumul intern al tribului.

Propunerea mea este ca cei care au cont premium, că şi aşa dăm bani pe el, să avem posibilitatea de a 'da disable' la aceste bannere pentru că şi aşa se încasează bani pe CP, deci am putea fi scutiţi de aceste reclame (pe care sunt sigur că se iau bani şi foarte bine, nu e problema mea ).
Nu vin cu această propunere pentru că nu am propus până acu nimic sau că vreau să ajung la un anumit nr de posturi pe forum ci din simplu fapt că dispun de un de display de 15'' şi aceste reclame mă zgârie pe retina întrucât nici harta nu încape pe display, trebuie să dau de scroll. Şi dacă tot s.ar elimina aceste bannere (deşi nu prea cred, fiecare click e un ban în plus) să putem facem conţinutul să fie pe toată pagina (nuştiu cum să explic aici ... ).

Mulţumesc anticipat, aştept un răspuns!
Cu stimă,
fallen-angel
 

DeletedUser

dar exista o optiune de a scapa de cont premium.cea de reclama libere care costa 1 puncte preimium pe luna
 

DeletedUser

mulţumesc mult :) n.am ştiut, partea proastă e că mi.am activat toate punctele premium :mad:
 

DeletedUser

Ma da' destepti mai sunteti... dati bani pe o chestie care se poate face cu un add-on... Am spus destule, dupa aia se supara team-ul ca pierd bani din cauza mea :p

PM me daca vreti detalii ;)
 
Sus