recrutam jucatori

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

tribul nostru recruteaza jucatori, trebuie sa fie , anti master, gtc, nova, bla bla, deci........astept oferte, daca va incadrati in acest tipar nu ezitati sa aplicati, inca ceva, sa aveti minim 2 3 mil puncte, hai ca merge si cu 1 mil, da e minimul, nu de alta dar nu stiu cat o sa faceti fata impotriva acestor razboinici ai luminilor de felinar{master, gtc }, o adevarata masina de tesut ata si de spus povesti
 

DeletedUser

e, acum daca sunt doritori pe urma discutam de ce trib e vorba, pana una alta, mafia11chat a fost scos de pe l4 de admini, asa ca , nu sunteti voi in stare sa ma scoateti, asta, daca vroiam sa raman , ramaneam, cu mafia11chat, dar, deja am inceput sa invat acest joc si ce inseamna sa joci, mai bine zis, m a educat masterul
 

DeletedUser

se pare ca tribul pentru care vroiam sa recrutez jucatori e un mare las, bai astia din def, e greu cand dai de greu a? se vede caracterul, dar, sper sa fim dusmani, va asteapta tata
 

DeletedUser

da nici nu ma mira, cand sunteti numai scursuri acolo si numai innobilati intern , se vede , dar aveti grija ca aici nu i ca la innobilare interna, pac, i dai si iei satul, aici se si riposteaza, iar master si gtc e joaca pe langa ce o sa fie pe capul vostru
 

DeletedUser7708

Mafia dă o nouă reprezentaţie de amatorism, incultură şi lipsă de orizont. Felicitări circarule, că dacă nu erai tu, nu avea de cine să râdă forumul :)
 

DeletedUser4257

Mafia dă o nouă reprezentaţie de amatorism, incultură şi lipsă de orizont. Felicitări circarule, că dacă nu erai tu, nu avea de cine să râdă forumul :)

f bine zis dfa1...fiindca acest mascarici nu a innobilat de la =gtc= de fff mult timp...de master nici nu mai tre sa vorbim...iar cand il vezi ca acum aduce astfel de acuze unui alt trib aflat in pna in acest moment cu armada...nu pot sa cred cum armada tolereaza asa ceva!!!
nu ai demonstrat nimic de unul singur ca jucator...cand ai fost singur ai fost innobilat...acum are glas caci e sprijint de tribul de pe locul 1..dar tot un noob esti la toate capitolele.
 

DeletedUser

ha haaaaaaaaa sa mori tu, ia da te un pic cu capatana seaca de pereti si vezi ce iese, nu te baga in seama, aici recrutam doar jucatori amatori, aaaa, am vrut sa zic valori, alea alea , de la master si gtc ca acolo se gasesc, nici nu trebuie sa innobilez sate ca eu nu mai joc, da, mafia11chat nu mai joaca :D:D:D

Mai usor cu atacurile la persoana daca nu doresti si sanctiune in viitor!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dfa tu parca jucai, ce ai patit? cu toate relatiunile tale si te au innobilat? :D:D
 

DeletedUser

Ajutor

Va rog sa ma ajutati.Trimiteti trupe in satul lui anonim5.Si va rog nu-l atacati.
 

DeletedUser

ha ha ha.......in ce trib esti anonimule? cam ce trupe ai vrea? tu ce trupe ai? dfa.....tin contul la cine vreau, deci, nu erai tu ala mare si tare? acu te ai facut micut?:D:D
 

DeletedUser7708

ha ha ha.......in ce trib esti anonimule? cam ce trupe ai vrea? tu ce trupe ai? dfa.....tin contul la cine vreau, deci, nu erai tu ala mare si tare? acu te ai facut micut?:D:D

Eu eram mare şi tare pe hartă, tu eşti mare şi tare ... din gură. Din moment ce s-au lăsat majoritatea colegilor, ce rost avea să continui?
 

DeletedUser

hai ca mi a expirat banu...........cica, deocamdata :))) eu nu mai joc pe contul ala ce nu ai inteles? l am lasat la un copil de 15 ani si asta e
 

DeletedUser31059

chiar imi pare rau pentru tine, mafia ... ai ajuns sa vorbesti singur ? :(

hai sa iti vand un pont: cand vezi ca nu iti raspunde nimeni la o intrebare incearca sa te reorientezi catre alt topic ... degeaba postezi de 10 ori consecutiv ( apropo, parca asta se sanctiona in trecut :confused:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus