Recrutare 4 jucatori !

  • Autor subiect DeletedUser16370
  • Data de început

DeletedUser16370

Caut 4-5 jucatori pentru a ii aduce alaturi de noi pe lumea 16 pe niste conturi care avem parola la ele de la jucatori care nu mai pot juca pe aceasta lume.Cei interesati ii rog sa posteze un reply aici sau sa imi dea un mesaj privat aici pe forum.

Tin sa precizez ca sunt conturi de granita bine intretinute,au cont premium.

Pe curand !
 

DeletedUser39150

E cam greu sa ii gasesti daca nu le oferi si o relatie/cunostiinta.. E greu sa aduci niste necunoscuti si sa ii mai si determini sa serveasca scopului tau acolo ..
Acum vreo 2 ani, se dadeau conturile pe bani .. Acum sa dai tu bani si tot nu le gasesti titulari ..

Noroc! :D
 

DeletedUser

Aici are dreptate rhadookoo ! Oricum vezi ca te-am contactat si pe skype si prin pm !
 

DeletedUser16370

E cam greu sa ii gasesti daca nu le oferi si o relatie/cunostiinta.. E greu sa aduci niste necunoscuti si sa ii mai si determini sa serveasca scopului tau acolo ..
Acum vreo 2 ani, se dadeau conturile pe bani .. Acum sa dai tu bani si tot nu le gasesti titulari ..

Noroc! :D

Asa este.Mi-am incercat norocul...acum sa vedem ce iese din asta
Apropo,salut :)
 

DeletedUser6843

bau bau stranutzel :D
ce faci ?

astept SA VINA ziua cand o sa ma las de extern :))
tu ce mai faci?

peseu : eu zic ca este imposibil sa mai faci rost de playeri in ziua de astazi sau poate faci rost de jucatori pe conturile respective care vor face numai "rau" pe conturi , teoretic trebe sa ai si vechii jucatori in lista de mess sau prin telefon , ca sa fii sigur ca nu pierzi conturile daca schimba aia parola bla bla
 

DeletedUser16370

pai nu prea vad cum sa pierd conturile...parola poate sa o schimbe
mailul nu...
deci este ca si contul lui fara sa schimbe mail...atat
 

DeletedUser6843

daca ai si parola la e-mail-uri nu ai cum...dar ti-au dat aia si parolele la e-mail sau e vorba cum am spus eu telefon/messenger?
pana mea eu doar zisai sa iti dau un pont....bla bla

succesuri boss!
 

DeletedUser16370

boss...eu fac totul ca la carte :))
te astept la restaurant sa iti fac cinste cu o masa frumoasa :D
 

DeletedUser6843

boss...eu fac totul ca la carte :))
te astept la restaurant sa iti fac cinste cu o masa frumoasa :D

Boss....multam fain , dar nu mai sunt in capitala de mult...vezi ce faci cu / conturile (sa lasam spam-ul ca apoi poate nu se mai ofera lumea)

Sa nu ii dai furculita .. :D Ca i-am dat eu niste idei :p


duma cu furculita , duma cu innobilat impreuna sau separat , duma cu "nu am cunoscut oamenii care sa poata sa ma doboare" , duma cu 80 de cupe la nemti au fost printre cele mai tampite din joc :))
 

DeletedUser32877

Caut 4-5 jucatori pentru a ii aduce alaturi de noi pe lumea 16 pe niste conturi care avem parola la ele de la jucatori care nu mai pot juca pe aceasta lume.Cei interesati ii rog sa posteze un reply aici sau sa imi dea un mesaj privat aici pe forum.

Tin sa precizez ca sunt conturi de granita bine intretinute,au cont premium.

Pe curand !

ce oferi la schimb


duma cu 80 de cupe la nemti :))


eu cred ca a mintit si are mai multe ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16370

bey :))) nu te vreau ca ai zis ca nu ai timp de joc pe alte lumi decat pe 23...stai acolo daca nu vrei sa joci cu elita :D
 
Sus