Recunoasteti trupa

DeletedUser

ok...jocul merge ca Recunoasteti filmul doar ca in loc de filme avem formatii,cantareti...(orice gen rock,house,trance etc)

incep eu cu ceva usor:D

vbvbviv3.jpg
 

DeletedUser

Mah, ala din mijloc e Ville Laihiala parca. Sentenced nu mai e, traiasca Poisonblack!

le: totusi, e sau nu e? sunt ffff curioasa!

lle: mah, dar ala micu' parca e totusi Dani Filth fara machiaj! :eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu e Poisonblack...hai ca mai pun o poza

vvcfe6.jpg


acum nu ai cum sa nu stii:D
 

DeletedUser

guess2jz5.jpg


LE: Uite, spedi, iti dau un indiciu...este o trupa de gothic metal:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

scze de off topic,da de ce nu puneti si voi trupe mai cunoscute putin?
 

DeletedUser17276

Mister dieratte, pe langa aprecierea mea eterna :D , are si o problema cu upload-atul pozelor. Nimeni nu contesta abilitatile dumnealui de a recunoaste diferite filme, diferiti actori sau artisti.... dar de unde placerea asta sadica de a ne lasa cu ochii in soare atunci cand ne e topicu' mai drag, n-am sa inteleg :)

Revenind la tema... nu mi se pare o idee prea buna. Trupele astea exista pentru a fi ascultate, nu vizionate. Par egzample: eu mi-s fan Chemical Brothers, dar habar n-am cum arata. Da-mi o poza de-a lor si nu-i recunosc nici sa ma pici cu ceara. Daca fiecare am fi putut uploada cate un fragment de melodie...asa da, topicul ar fi avut sens.

Ehhhh... but, when in Rome :D .....

ah.jpg
 

DeletedUser

Mister dieratte, pe langa aprecierea mea eterna :D , are si o problema cu upload-atul pozelor. Nimeni nu contesta abilitatile dumnealui de a recunoaste diferite filme, diferiti actori sau artisti.... dar de unde placerea asta sadica de a ne lasa cu ochii in soare atunci cand ne e topicu' mai drag, n-am sa inteleg :)

Revenind la tema... nu mi se pare o idee prea buna. Trupele astea exista pentru a fi ascultate, nu vizionate. Par egzample: eu mi-s fan Chemical Brothers, dar habar n-am cum arata. Da-mi o poza de-a lor si nu-i recunosc nici sa ma pici cu ceara. Daca fiecare am fi putut uploada cate un fragment de melodie...asa da, topicul ar fi avut sens.

Ehhhh... but, when in Rome :D .....


multumesc pt aprecierea ta dar nu stau tot timpul la calculator ....il las sa mearga si atat



casa revin la topic cine e fata din club A nustiu dar fragmentul acela e dintr-o melodie de a lui billy joel :D si acum sanuma injuri :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17276

este ca, odata iesiti din sfera rockului, nu mai e asa de simplu? In afara de Iggy Pop, n-am auzit de ceilalti in viata mea.

hint: tipa are acelasi oras-natal ca si mine... instabilul si carcotasul Chisinau :)
 

DeletedUser17276

din pacate, nici nu e...desi ar fi trebuit sa fie. As da 10000 de "hit"-uri Morandi pe o singura melodie a ei. Aaaaa...si Ada Milea se afla in aceeasi situatie, la capitolul popularitate. Multi habar n-au de adevaratele talente :(

alt hint: tipa canta in romana, rusa si franceza ( asta ultima, fiind preferata ei )
 
Sus