Recuperare Mesaje

  • Autor subiect DeletedUser46049
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser46049

Va salut,

Am si eu o problema cu un jucator care refuza sa-mi trimita pp-urile dupa ce am pus mai multi baieti bani. Numele lui e "miti3", dar dupa cum am vazut si-a sters contul. Doresc sa recuperez mesajele vechii prin care am vorbit cu el despre pp-uri pentru ai face plangere la politie.

Va multumesc!
 

DeletedUser

Salut,poi de ce ai incredere in toti si in toate?
Tu nu erai capabil sa cumperi pp?
Nu este prima data cand se intampla :)
 

DeletedUser

De la a putea,pana la a lua,e mare diferenta :)
In schimb nu ati luat nmk :)
Nu mai crede in oricine
 

DeletedUser46049

Ma rog. Eu am intrebat cu totul altceva, nu inteleg persoanele care se baga aiurea in seama numai ca sa isi dea cu parerea...genu tu. Te rog sa imi raspunzi la intrebare, daca nu stii te rog sa nu te mai intercalezi in discutii.
 

DeletedUser

Ti-am rasp dej,dar nu te-ai prins
Nu ai ce sa faci
Considera banii pierduti ;)
Daca ai pus o intrebare ti-am rasp,ar trb sa multumesti,nu sa sari cu gura ca ma bag in seama ;)
 

DeletedUser

Oricum nu poti sa ii faci reclamatie lui ""miti3" decat in eventualitatea in care ai numele lui real.
 

DeletedUser46049

Oricum nu poti sa ii faci reclamatie lui ""miti3" decat in eventualitatea in care ai numele lui real.

Am numele pe care am trimis banii. In fine, am fost naiv pentru ca am crezut ca au mai crescut copii care jucau triburi. HF.
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Daca ai numele pe care ai trimis banii ce mai astepti sau vrei si dovezi ? N-ai cum sa dovedesti ca el este cu adevarat proprietarul contului.
De exemplu : Eu port pica pe cineva si ca sa "i-o fac" ii trimit niste bani pentru a presta diferite servicii.El vazandu-se cu banii nu mai doreste sa presteze acele servicii.Eu ce as putea sa fac ? N-am dovezi ca el ar fi acceptat initial.N-am semnat nimic cu el ci am mers pe cuvant.Deci in concluzie nu poti sa faci nimic.Daca este o suma de bani considerabila poti apela la camatari,dar iti bag numai prostii in cap. :D

Daca semnai un act la notar cu el era alta mancare de peste. :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus