Regele dealului (game)

DeletedUser42638

V-am tot lasat sa va jucati ca poate,poate va dati seama....va amagiti singuri

Dealul este sub mine si a fost in tot acest timp :D
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
S-a intors REGELE BAD I ! Nu a fost omorat cu sustine o postare mai sus,doar si-a pierdut cunostinta si a fost tinut de maicute intr-un templu din varfu' muntelui.

BAD is back,the land it's mine.

Rege din nou si pentru totdeauna,bad.
 

DeletedUser44842

imi chem echipa de pe fifa ultimate team 2015 :D
ii imbrac in conchita wurst (cred si sper ca asa se scrie)si ii trimit pe deal sa iti distraga atentia ,dupa care iau ramasitele primului rege al dealului (melcul) si cu ajutorul unui savant il transform pe melc intr-un melc turbat care sa te atace .In timp ce tu razi de melc prin spatele tau va aparea adevarata conchita cu un bulldog (arma) si te va lasa lat :D
 

DeletedUser

Stiu ca am fost plecat ceva timp supusii mei dar am avut multa treaba. Dupa o lunga pauza revin la tronul meu si pe voi va extermin.. Lapusneanu Style Biatch :D
 

DeletedUser41075

Multumesc ca mi-ai tinut tronul cald spawn.Acum da-te jos si dute in camera ta si lasa-ma sa domnesc peste dealul meu. :D
 

DeletedUser

Dupa ani si ani de domnie, regele Damian scoate dealul la licitatie. Un taran din popor, Ion pe numele sau de la ma-sa, vinde toate vitele nevestei si face rost de galbenii necesari. Regele Damian face contract de vanzare-cumparare si astfel, Ion devine primul proprietar cu acte in regula. Inca din prima zi, acesta ara pamantul, face gropi si pune vita de vie. Imprejmuieste dealul, isi face o fantana, construieste o surla si-si ia un ciobanesc mioritic sa-i aline dorul de nevasta. Astazi, 29.09.2015, dealul este faimos pentru vinul de o calitate nemaintalnita, cat si pentru multe din soiurile de strguri ce isi au geneza pe dealul lui Ion.
 
Sus