Regele dealului (game)

baD rullz

member
Scor reacție
98
Daca citesti posturile anterioare ai vedea ca Mall-ul se afla sub deal ;)
Deci dealul se afla pe proprietatea Mall-ului meu si nu ma face sa incep iar :D
 

DeletedUser41075

ok hai ca am revenit
toti cei care ati atentat la dealu meu sa faceti un pas in fata si 6 pasi la dreapta
hai fuga repejor acasa ca dealu asta e al meu:D
 

DeletedUser43170

In ajutorul meu il chem pe bad :)
El va va face o cronica atat de frumoasa incat incepi sa plangeti la final :) . Atunci scot sabia si tio infing in inima . Ca totul sa fie complet iti tai ploapele si iti cos gura :)

Eu sunt regele dealului :p

P.S Demolez mall si in locul lui fac o academie de studi tribale . Asta e cireasa de pe tort :p
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Fiind singurul care mai bantuie pe aici EU SUNT REGELE DEALULUI.Tot tinutul este al meu si va bag pe toti in academie !
 

DeletedUser

ATENTIUNE!!! DREPT! PE LOC REPAUS!
Liber la program!
Asta inseamna ca poti sa te cari regentule...a venit The King mwhahaha
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Va multumesc ca mi-ati lustruit tronul cu popourile voastre dar este timpul ca regele bad sa isi ia tronul inapoi :D

k8le.jpg
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
AAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! E in romania? Acum te intreb : LE-AI CUMPARAT LA NEGRU?! Sau le-ai facut din vanzari de resurse?!!! Sunt prEa multe pt o tara atat de saraca?! :D
Am gasit un posibil cumparator pt resursele mele. Sa ma cauti pe urmatoarea lume cu vanzare de pp-uri.Apropo: Vand si armata, nu doar resurse. La americani am un client : PT 1000 DE PP-URI II TRIMIT CATE 300 DE LANCII SI 300 DE SPADE .Asta se cheama MERCENAR si nu este ilegal sa tranzactionezi armata pt pp-uri daca se pot tranzactiona resurse . Nu se incalca niciun amendament din CONSTITUTIA TRIBALA :D

Eu mi-am luato pe o lume ca i-am trimis la unu la margine 100 catapulte cu flama si ma platea ala cu 100 pp la 3 zile :D
Si multe alte tranzactii pentru pp , resurse , am scos jucatori "rai" si am fost premiat :D Am mai si cumparat :D
Si sa nu uitam de speed :D Acolo faci ppuri :D
 

DeletedUser41075

mda....ce sa mai zic dupa tentativele voastre de fotoshop?
cum nu mai e loc de cuvinte arunc putin C4 si va arunc in aer pe toti:D
The king is here bi*ch!!!
 

DeletedUser41075

Sa va spun o poveste:

A fost odata un rege pe nume "baD rullz".Intr-o zi regele a mancat prea multa fasole si a fost blocat pe WC trei zile si trei nopti.Dupa o lupta apriga cu constipatia regele a reusit sa iasa invingator(sau asa credea el), insa toaleta lu bad s-a infundat si a inundat palatul si bad a murit inecat in propriile rahaturi si Damian a trait fericit pe deal.

Sfarsit.
 
Sus