Regula noua

DeletedUser

Am o nemultumire mai veche in legatura cu o "regula nescrisa" a acestui forum,defapt am mai multe ... insa toate la timpul lor.
As vrea sa stii care este motivul exact pentru care sunt inchise topicuri care nu incalca in niciun fel vreuna din regulile forumului.Doar pentru ca cineva cere inchiderea topicului ,nu trebuie ca acest lucru sa devina realitate.
Din punctul meu de vedere nu exista decat doua solutii viabile :
1)Este introdusa o noua regula prin care un topic poate fii inchis daca cel care l-a deschis cere acest lucru.
sau
2)Ne este respectat dreptul la replica si topicurile nu vor mai fii inchise decat atunci cand incalca regulile.

Acum si motivele ... in primul rand acesta fapt nu face decat sa omoare lent ,dar sigur propaganda.
In al doilea rand, ne obliga pe noi sa deschidem un topic nou(s-a intamplat de foarte multe ori acest lucru) in care noi "discutam" in legatura cu subiectul scris in topicul proaspat inchis.

Cam atat deocamdata.


Multumesc,
Gabi23, un simplu jucator
 

DeletedUser

Am o nemultumire mai veche in legatura cu o "regula nescrisa" a acestui forum,defapt am mai multe ... insa toate la timpul lor.
As vrea sa stii care este motivul exact pentru care sunt inchise topicuri care nu incalca in niciun fel vreuna din regulile forumului.Doar pentru ca cineva cere inchiderea topicului ,nu trebuie ca acest lucru sa devina realitate.
Din punctul meu de vedere nu exista decat doua solutii viabile :

2)Ne este respectat dreptul la replica si topicurile nu vor mai fii inchise decat atunci cand incalca regulile.

Acum si motivele ... in primul rand acesta fapt nu face decat sa omoare lent ,dar sigur propaganda.
In al doilea rand, ne obliga pe noi sa deschidem un topic nou(s-a intamplat de foarte multe ori acest lucru) in care noi "discutam" in legatura cu subiectul scris in topicul proaspat inchis.

Cam atat deocamdata.


Multumesc,
Gabi23, un simplu jucator

Cam cu asta as fi eu de acord:)
 

DeletedUser

Au trecut deja 5 zile.As dori sa stiu daca a citit cine trebuie acest mesaj.
Un simplu "multumim,propunerea ta va fi luata in considerare" era suficient.
Doar asa....sa stiu daca pe viitor mai are rost sa fac propuneri de genul asta sau nu fac decat sa irosesc spatiu pe forum.

Multumesc.

Gabi23,un simplu jucator.
 

DeletedUser

Te pot asigura ca eu personal, citesc tot ceea ce se scrie aici. Doar ca intervin numai cand e strict necesar.
Aparitia acestui thread include si multumirile pentru ideile voastre, dar pentru a nu creea disensiuni, voi incerca sa raspund fiecaruia de acuma.
Si, Gabi, propunerile sunt interesante, si iti multumesc personal ca incerci ceva constructiv.
Daca vreuna din propunerile aparute aici se va materializa, va veti da seama :)
 
Sus