reguli nescrise..

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

satul revine persoanei care la spart. nu conteaza adeziunea.

Macar pe un joc sa fim "oameni""

nu e vorba de omenie, dar daca in PNA satul revine persoanei "care l-a spart" intre aliati ce regula se aplica? PNA e pact de neatacare si atat... nu exista ajutor cu sprijin, nu se fac schimb de rezervari ... e doar pact de neatacare... de ce trebuie sa se complice jocul, cand nu e cazul:eek:
 

DeletedUser

eu in locul vostru..as iesi din triburile cu diplomatie..pt aceasta problema personala...m-as razboi cu cel in cauza si cand ne-am incheia socotelile am reintra amandoi in triburile de care am apartinut

De ce sa tarasti 2 triburi care au o diplomatie pt o problema atat de mica cum e 1 sat? PNA= Pact de neatacare... nimic altceva, problemele se rezovla individual...nu ca la alianta unde ai anumite principii de respectat..etc

that`s my humbble opinion
 

DeletedUser4920

Problemele de genu se rezolva in game , asa ca vor ramane in game , nu vad ce aport la forumul lumii 22 are acest topic in afara de niste certuri inutile , asa ca o sa il inchid.
 

DeletedUser

nu m-a deranjat chestia asta..m-a deranjat ca m-a atacat fara sa intrebe daca e satul gol sau sa imi zica sa il golesc.a trimis direct atacul pe mine.eu daca nu intram pierdeam aproape tot atacul meu,pentru ca el a dat atac pe mine dupa ce eu am luat satul.asta ti se pare normal?

Sunt deacord ca nu a fost just modul in care a reactionat. Trebuia intai sa stea de ** si o rezolvam omeneste.. ca doar n`am crescut toti in grota.. sau.. :D
Totul trebuia rezolvat in urma unei discutii ori a voastra ori a reprezentatilor celor 2 triburi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus