Remember me?

DeletedUser6

Buna dimineata oameni buni ce mai faceti? Dormiti la ora asta...?rusinica ,rusinica... Imi e dor de jocul asta care imi acapara fiecare minut si sper sa revin la vara de preferabil pe o lume noua:p I miss you all and have a lot of fun
 

DeletedUser

Iar tu... E clar ... Ce ai mai pus la cale de apari iar? Ai fost din nou reactivat ?:D
 

DeletedUser6

am vb cu niste colegi care inca mai joaca si mi s-a facut o poftaaa...
 

DeletedUser

Buna dimineata oameni buni ce mai faceti? Dormiti la ora asta...?rusinica ,rusinica... Imi e dor de jocul asta care imi acapara fiecare minut si sper sa revin la vara de preferabil pe o lume noua:p I miss you all and have a lot of fun

oooo:D salut:D ce faci talibane?:D forte proaspete , ceva?:D
 

DeletedUser

sa termin sesiune si ma bag si eu poate apare o lume noua ceva daca nu fie l1 fie clasica

dude...sesiune si la ora asta inca treaz? eh...eu vbesc...licenta asta

deci? un welcome back e bine? atunci...wb!!

bafta la restul examenelor
 

DeletedUser6553

talibanule...dar vad ca inca mai esti in TLB ... si mai ai sate cat sa te distrezi cu cateva atacuri stresante;)))
so ..care-i faza? :d
 

DeletedUser6

talibanule...dar vad ca inca mai esti in TLB ... si mai ai sate cat sa te distrezi cu cateva atacuri stresante;)))
so ..care-i faza? :d

am acelasi numar de sate de hahahahhaa cateva luni am niste colegi din trib care au grija de cont poate ma intorc dupa sesiune cine stie:))
 

DeletedUser

ditzu, tu treci la treaba pe W21 ca trebuie sa zdrobim niste capete in vreo 4 zile!! :(:(:(
 

DeletedUser

talibaneeeeeeeeeeeee...hai pe clasica in omerta...sud vest e locul tau :D
 
Sus