Respect Pt. Cei Care Raman In Sanct

DeletedUser

Se pare ca unii juucatori ce mai ieri se bateau cu bumnu in piept ca ei nu sunt niste refugiati si ca vor lupta acum au fugit care cum au putut pe la aliatii ELITE.

Prin aceasta anunt ca orice jucator ce a fost in SANCT si acum e in alt trib, a atacat sau a fost atacat in timpul razboiului de ELITE vor fi vanati in continuare fara drept de apel. Cineva va avea ceva de comentat va primi rapoartele drept dovezi.

LASILOR.:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ma faci sa rad

tu vorbesti , v`ati jucat cu pna`ul ala cu noi cum ati vrut voi ba ca ati uitat ba ca n`ati vrut , ceea ce am facut noi se numeste tactica , ce ati facut voi este lipsa de moralitate (aviz triburilor aliate HELITELOR) rusine sa va fie !!!
 

DeletedUser

offf

Se pare ca unii juucatori ce mai ieri se bateau cu bumnu in piept ca ei nu sunt niste refugiati si ca vor lupta acum au fugit care cum au putut pe la aliatii ELITE.

Prin aceasta anunt ca orice jucator ce a fost in SANCT si acum e in alt trib, a atacat sau a fost atacat in timpul razboiului de ELITE vor fi vanati in continuare fara drept de apel. Cineva va avea ceva de comentat va primi rapoartele drept dovezi.

LASILOR.:D

deabea dupa 6-7 citiri ale acestui mesaj am inteles ce ai vrut sa spui....

nu era mai simplu sa spui ca toti ce'i care au fugit din sanct si v'au atacat vor fi considerati refugiati ?
si oricare ar fi tribul care ii adaposteste ,cei din Elite vor continua sa'i atace ....:confused:
 

DeletedUser

:)

un om trib fara perspectiva cere expulzarea a 30 membrii ... d`le diplomat elita iti acord oricand vrei tu un duel 1 versus 1 ... nu fiti penibili ca n`am postat atacurile voastre de mari strategi nici eu si nici colegii mei, iar cine este curios de ce am facut se poate uita pe tw`tools despre soarta razboiului .... sunteti penibili cu claimurile voastre ... la ripostele voastre s`au speriat intradevar lasii .. iar in sanct asea ceva garantez ca nu gaseai !!!
 

DeletedUser

un om trib fara perspectiva cere expulzarea a 30 membrii ... d`le diplomat elita iti acord oricand vrei tu un duel 1 versus 1 ... nu fiti penibili ca n`am postat atacurile voastre de mari strategi nici eu si nici colegii mei, iar cine este curios de ce am facut se poate uita pe tw`tools despre soarta razboiului .... sunteti penibili cu claimurile voastre ... la ripostele voastre s`au speriat intradevar lasii .. iar in sanct asea ceva garantez ca nu gaseai !!!

LeULE LAS, REFUGIATULE, TRADATORULE STAI SI LUPTA MARET LEU DE CE FUGI IN ALT TRIB DE CE AI PLECAT IN tld.?
daca esti asa tare stai si lupta pana cuceresti tot din elite sau lupta pana la ultimul sat. Nu da scuze penibile ca sa vezi ce ater eram eu ca aiai si aia. Totul valoreaza cu 0 atunci cand dai cu pumnu pe la spate si apoi fugi, ca un las si te lauzi cat de tare ai fost tu.

ESTI UN ZERO. SI DACA AI CUCERIT SATE DIN ELITE CREDE-MA CA NICI MAMA TLD-ULUI NU TE VA PUTEA ASCUNDE CA NOI SA NE LUAM SATELE INAPOI. AI ATACAT ELITE AI RAZBOI PANA IESI DE PE HARTA CU ELITE. CEI CARE AU PIERDUT SATE LE-AU PIERDUT LUPTAND PANA LA ULTIMUL SOLDAT NU AU FUGIT REPEDE IN ALTA PARTE CA SA NU MAI FIE ATACATI.
 

DeletedUser

e foarte greu pt tine wassaby sa intelegi si sa faci diferenta intre a fugi si a fuziona, dar in fine in momentul in care nu cunosti culorile hartii si ataci un membru aflat in pna ... sau daca nu am fost la pna trecuti am fost mintiti de liderii vostrii, cu fuga hai sa ne amintim cand erai la circarii simplii ... ai atacat Sanctul ca apoi sa intrii la elite cu care in momentul acela eram la pna .... asta da frate ... de partea ta e strategie ... de a noastra fuga ... hai pls ciocu mic si veziti de joc ... aici jignesti pe toti cei 33 membrii pe care i`a avut Sanctuar
 

DeletedUser

ia uitati ce scriau marii luptatori SANCT in urma ceva timp in urma:
tic2000
Member

Adaugã data: 20.06.2007
Discuþii: 81

Standard
dar cine a zis ca avem pretentii? am acceptat razboiul, nu am zis nimic.
nu inteleg de ce ar fi trebuit sa declaram razboi inainte sa atacam?
noi nu am vrut razboi, dar daca voi il vreti, va fi razboi.

acum pot doar sa zic doar fie ca Sanct sa castige . sau poate facem remiza .
sau poate asa cum ne-ati declarat razboi va si razganditi si ramenem doar cu EGD la dusmani. sau poate... neah asta nu se poate :p

"Acu se bucura in TLD. Dar nu uita ca m-ai atacat. Daca ma ataci lupti pana la moarte. asa ca sa nu plangi la TLD cand te atac. Am rapoartele dovezi.

Urmatorul:

tic2000
Member

Adaugã data: 20.06.2007
Discuþii: 81

Standard
Deja ai scapat de faza cu refugiatii. E un pas.
Eu consider ca tradatorii trebuie innobilati, nu farmati.
Noi nu am tradat pe nimeni. Bineinteles ca altii pot avea alte pareri, pentru ca asa cum demonstrezi si tu acum, e "normal" sa iti desconsideri adversarii si sa le raspunzi acestora cu acuzatii si jigniri.
Astept sa propui si liderilor tai ca ELITE sa farmeze fostii membri GD sau EGD, indiferent in ce trib se afla acum. Ca doar ELITE e un trib "puternic (daca nu cel mai puternic)" ca sa-l citez pe un lider al vostru si este pe langa asta si un trib consecvent propriilor principii.

Iar celorlalti le zic ca daca au probleme cu ELITE, sa riposteze. Vor avea parte de o surpriza placuta.

urmatorul:


TIC CEL MIC ASTEA SUNT VORBELE TALE. ACU NU MAI ESTI ASA CURAJOS?:D :D :D :D :D :D
 

DeletedUser

baiatu .. ai probleme grave dar grave de tot , auzi la el ce mandrie pai dupa tine nu ar trebuii sa te atace nimeni .. iti scriu cu majuscule poate intelegi IN PERIOADA CAND AI FOST ATACAT TRIBURILE DIN CARE FACEAM PARTE ERAU IN RAZBOI , e chestie de diplomatia iar tu ca si un diplomat ce te tii ar trebuii sa intelegi asta, sau pentru voi se aplica alte reguli ca doar suntei MARILE HELITE
 

DeletedUser

sa nu uitam

wassaby tu nu tot comenta k tu esti mic in elite!!lasa sa vorbeasca oamenii care macar au habar,si nu uita k mai atacat si dupa ai fugit in elite!!cum se numeste?lasitate si din partea ta cat cuprinde!






IT DOESN'T MATTER WHAT YOU WANT!
 

DeletedUser

eu nu va inteleg...daca ati fost atacati in timp ce erati aliati/PNA de ce nu ati raportat cuiva din ELITE?:confused:
 

DeletedUser

:))

pt k acolo nu aveai cu cine!!!te puneau in asteptare si pe cand iti venea cazu la slotionat tu nu mai aveai sate!!:)))







IT DOESN'T MATTER WHAT YOU WANT
 

DeletedUser

leulgreu
Member

Adaugã data: 20.06.2007
Discuþii: 32
Trimite un mesaj prin Yahoo cãtre leulgreu

Standard
baiatu .. ai probleme grave dar grave de tot , auzi la el ce mandrie pai dupa tine nu ar trebuii sa te atace nimeni .. iti scriu cu majuscule poate intelegi IN PERIOADA CAND AI FOST ATACAT TRIBURILE DIN CARE FACEAM PARTE ERAU IN RAZBOI , e chestie de diplomatia iar tu ca si un diplomat ce te tii ar trebuii sa intelegi asta, sau pentru voi se aplica alte reguli ca doar suntei MARILE HELITE
__________________
Cine-i harnic si munceste are tot ce vrea, cine-i puturos si hot, are tot asa.
leulgreu este online acum Report Post Reply With Quote Multi-Quote This Message
leulgreu
View Public Profile
Trimite un mesaj privat lui leulgreu
Find More Posts by leulgreu
adaugã leulgreu la lista de prieteni
Vechi Astãzi, 20:07:23 #10
rares123
Junior Member

Adaugã data: 05.10.2007
Discuþii: 1

Standard sa nu uitam
wassaby tu nu tot comenta k tu esti mic in elite!!lasa sa vorbeasca oamenii care macar au habar,si nu uita k mai atacat si dupa ai fugit in elite!!cum se numeste?lasitate si din partea ta cat cuprinde!






IT DOESN'T MATTER WHAT YOU WANT!
rares123 este online acum Report Post Reply With Quote



Mai baieti eu nu am atacat tot tribul SANCT si nici nu am fost atacat de tot tribul SANCT. Eu sunt in razboi cu persoanele ce le atac si cu cei ce ma ataca. Rares123 ti-am luat un sat am venit din CTL in ELITE( e cam acelasi lucru) si dupa cateva zile am intrat din nou in razboi. Ai tot timpul sa iti iei satul inapoi.
 

DeletedUser

Si inca ceva nu stiu cine te-a zis tie ca sunt diplomat. Te anunt ca nu am nici o functie in ELITE.
 

DeletedUser

:))

pai tu sa fii sigur k o sa il iau inapoi!!!nu te preocupa tu de aia!!si nu mai vb de membrii sanct k sunt mult mai buni decat tine,chiar si cei mai slabi,onoarea conteaza ceea ce la tine .......







IT DOESN'T MATTER WHAT YOU WANT
 

DeletedUser

pt k acolo nu aveai cu cine!!!te puneau in asteptare si pe cand iti venea cazu la slotionat tu nu mai aveai sate!!:)))







IT DOESN'T MATTER WHAT YOU WANT

Vrei sa zici ca ai vorbit cu AdiMutu si nu ti-a raspuns?
Sau cu cine ai vorbit tu?
 

DeletedUser

pai si situatia ta din circ si apoi elite cu ce e diferita fata de a noastra , iti spun eu cu ce anume, noi am fuzionat , adika toti membrii au fost invitati in TLD si asteptam sa intre peste 90% din ei, cand tu ai fugit sau in fine te`ai mutat , pls nu lansa vorbe aiurea ca ai sa ataci tot timpul si nimeni nu scapa, toate astea se pot intoarce impotriva ta !!!





PS : gata ca am palavragit prea mult, devin un forumist in stilul asta si nu`mi place, ceea ce am avut de spus am spuso , bafta la razboi tuturor participantilor!!!
 

DeletedUser

:))

nu am trimis lui adimutu,am trimis la mirceaberzovan mesaj,si au mai trimis si altii nu numa eu,nu eu ma ocupam in sanct de treaba aia!!!insa mirceaberzovan dupa cum am vazut ii cam plecat de acasa...si nea trimis pe mine,pe ZUPER si PETZY la opera ,dupa care te insulta de mama focului,direct ignore iam dat si nu am mai trimis nici un mesaj!!!oare sa fie asa toti?puteti raspunde dak va simtiti...numa nu mai dati SLABE k wassaby
 

DeletedUser

ok. sa nu aud ca va plange-ti ca sunte-ti atacati incontinuare. .. A man ce zici cand i-am luat lui silas in 24 de oare 6 sate.:))) Cred ca de asta v-ati speriat ca stiati f bine ca voi urmati.

A-ti ajuns din GD la dusmanii vostri TLD. Daca si eu am facut la fel.. dau toate satele moca. Mai bine dau restart decat sa ajung sa fug dintr-un trib in altul numai sa imi pierd satucul.
Da na unii nu stiu sa isi asume responsabilitatea pana la capat cand se apuca de atacat.
 
Sus