Respectul...

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu as vrea sa dau nume de jucatori sau de trib deoarece as vrea sa discutam fara a fii trimisi "in vacanta" despre atitidunea unor jucatori de pe aceasta lume.

Am ramas surprins de faptul urmator: Cand atacam unele persoane dupa ce sunt sparte si trebuie luate satele sunt banate si pierd cate-un sat maxim,banarea tine vreo saptamana in timpul in acre merg cazarmele si apoi e deblocat.In acest fel in care razboiul nu mai e razboi cinsitit si unii isi folosesc "pilele" mai are rost sa jucam?

Acesta intamplare nu sa intamplat daor odata,mereu cand atacam un trib tintele noastre si oameni bazati din acel trib sunt banati si pierd daor un sat!

As dori sa discutam pe tema aceasta si sa aud parerile voastre..credeti ca e daor o simpla intamplare ori unele persoane chair nu joaca corect.

Suntem oameni si cred ca sar putea sa discutam de pe acest subiect fara a fii pedepsiti sau topicul sa fie inchis.

Multumesc frumos.
 

DeletedUser8140

daca e ceva putred la mijloc le urez celor implicati betesig cu carul :D parerea mea, ne furam pentru orice
 

DeletedUser3627

daca pentru niste sate virtuale care nu ne ajuta cu nimik in viata furam esenat jocului adica razboiul...

ce chestie , incepe sa te deranjeze imixtiunea adminilor in joc ? nu mai esti fan FB ? nu mai esti fan Iris ? nu mai e uri , uri ?
Acum ceri respect ? cand te ploconesti la un admin , ca poate iti zambeste si tie cam pierzi dreptul la asa ceva. Mai baga un uri uri pentru FB ca au invins , nu au pierdut decat 300 si ceva de sate in plus pe teren si au castigat destul la masa verde . Sau poate ,mai perii putin poate te ung si pe tine admin , ca ai demonstrat ca te poti apleca destul de mult , suficient cat sa fii luat de capra .
 

DeletedUser

"apa trece.....pietrele raman!"


asa se intampla si aici , acum...
acest razboi face/v-a face trierea intre Pro si Newbs. chiar daca "banarea" nu are nicio legatura cu asta oricum razboiul continua.

si bineinteles ca noi nu puteam revoca decizia adminului de a o fi banat pe draca...
"Jocurile de culise vor domina incepand de azi acest joc, nimic nu va mai fi de incredere . poate doar satele de barbari...alea bat cum canta vantul! pace. ultima circulara. Va salut"
->vorbe de la un player de pe L1. poate unul dintre cei mai buni...
 

DeletedUser

ce chestie , incepe sa te deranjeze imixtiunea adminilor in joc ? nu mai esti fan FB ? nu mai esti fan Iris ? nu mai e uri , uri ?
Acum ceri respect ? cand te ploconesti la un admin , ca poate iti zambeste si tie cam pierzi dreptul la asa ceva. Mai baga un uri uri pentru FB ca au invins , nu au pierdut decat 300 si ceva de sate in plus pe teren si au castigat destul la masa verde . Sau poate ,mai perii putin poate te ung si pe tine admin , ca ai demonstrat ca te poti apleca destul de mult , suficient cat sa fii luat de capra .

eu am facut topic pentru niste oameni ca tine sa vad ce argumente aduc..eu am zis ca iris joaca corect eu fata de iris13 sau mondenu o sa am un deosebti resptec tot timpul.
 

DeletedUser3627

eu am facut topic pentru niste oameni ca tine sa vad ce argumente aduc..eu am zis ca iris joaca corect eu fata de iris13 sau mondenu o sa am un deosebti resptec tot timpul.

july1007 si maryana au fost blocati pentru multicont , sau cum vor sa-i zica , atac de la acelasi calculator de pe ambele conturi simultan fara sa fie sitter.
July1007 , pentru ca jurase credinta FB a fost penalizat cu 10 sate din 135 . La 3 zile dupa deblocare contul july1007 a fost cedat catre valipepe din FB , au fost blocati iar pentru multicont , apoi deblocati fara penalizari , ca erau baieti de casa ai FB si nea iris risca sa piarda aceasta pozitie . Blocarile sunt inregistrate in baza de date , ori se face o acctiune de adminare dupa cum se striga mai tare , ori e un mare blat in care se blocheaza si deblocheaza cum au unii chef , rezultatul e acelasi , o mocirla .
Iris , spre deosebire de tine am dat un logout si am incheiat cu acctiunile din joc , oare tu ai aceasta putere ? nu , ca atunci ai pierde tot , cum ai mai demonstra tu capacitatile tale de conducator .
Eu m-am recunoscut invins de sistem , tu poti face asta sau esti dependent ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

respect? in RL e cam rar si doar intre prieteni foarte buni. pe un joc nu astept sa primesc asa ceva de la oameni pe care abia i-am cunoscut asa ca asta e...mizerii in RL...mizerii si aici...oameni frate:)) eu zic sa va obisnuiti cu ideea ca doar de schimbat nu puteti sa schimbati nimic
 

DeletedUser9858

numai scrieti pe aici ca o sa vi se intample accidente de ban si alte chestii si voua ca si la altii, cine are prieteni unde trebuie poate sa bea bergambeer linistit si ajunge la 1 milion mai repede;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus