Resurse Ilegale

  • Autor subiect DeletedUser1105
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eu spre ex tre sa primesc de la cineva cate 100k din fiecare resursa pt ca am ajutat la un atac si am pierdut trupe .e posibil sa fiu banat?
 

DeletedUser1105

voi incerca sa iti explic cam in ce consta tot ce ai supus atentiei noastre:


Da se considera cont de sustinere pentru ca ei sunt creati doar pentru a te dezovlta pe tine


Aceasi problema ca cea de mai sus adica se considera conturi de sustinere daca te "sponsorizeaza" zilnic sau regulat



pentru a nu se considera conturi de sustinere acele persoana trebuiesc sa fie unele foarte active.nu stiu ce numesti tu prin "constant", dar daca trimiteti zilnic sa zicem, cred ca se vor lua cateva masuri...
La acest ultim caz nu am idee ce sa iti explic...daca cumva stie altcineva sa raspunda..sper ca nu te-am incurcat cu explicatia mea, dar asta stiu din ce am citit pe forum ca s-a mai discutat din cate tin eu minte

Te contrazic la mine a fost o situatie identica contul a are 6000 puncte singur contul b are 6200 la fel si desi a fost declarata legatura de internet desi nu au facut schimb de resurse am fost acuzat ca am beneficiat de resurse ilegale cand am cerut explicatii nu mi au fost date si mi s a impus pedeapsa!...in fine nu sunt in masura sa judec eu!
este ciudat doar ca logic daka discuti poti sa clarifici exact situatia insa daka se actioneaza asupra ta in urma "unei sesiari " si nu se fac verificari riguroase foarte usor poti fi numit "trisor"!!!Desi nu esti sau pur si simplu ai o idee cum sa mergi pe limita legii!!!!
 
Ultima editare de un moderator:

algernon

member
Scor reacție
0
Algernon sa clarificam un lucru simplu.Scrie clar in reguli ca orice transfer primit fara motiv trebuie raportat.Ca urmare te rog sa-ti pui toti oamenii sa-mi trimita ii voi raporta pe toti si vom termina povestea ok?

Deci trebuie raportate,deci da, sunt conturi de sustinere.Cred ca poate fi inchis subiectul.

valiusha.pai,sunt:
cadori se sfanta paraschiva
cadouri de sfantul io
cadouri de sfantul mitica blajinul
si tot asa
:)
ce inseamna "fara motiv " si ce inseamna "cu motiv"
revin
eu,ca trib,pot sa iau decizia ca anumiti jucatori sa fie spijiniti constant,zi de zi,de un numar de oameni,ca sa se dezvolte.e politica de trib.si nu vad unde este ilegalitatea aici..,
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus