retragerea!

  • Autor subiect DeletedUser5168
  • Data de început

DeletedUser3366

..si mie imi place speed..dar serios vorbind...
GET A LIFE..lasati-o mai moale cu speed ca va afecteaza sanatatea..lasati orgoliile deoparte si ganditi-va l sanatatea voastra..
 

DeletedUser

Pot sa intru si eu in Rvansa ?? Sunt mai nou pe Speed si nu prea stiu sa joc bine + ca nu prea am nici timp:(:mad:
 

DeletedUser

text original NobunagaOda

Pot sa intru si eu in Rvansa ?? Sunt mai nou pe Speed si nu prea stiu sa joc bine + ca nu prea am nici timp
__________________
poti desigur joi la ora 4 sa fi prezent te vom invata noi cum sa te dezvolti repede dar ai grija ca daca nu esti de incredere nu avem nevoie de asa ceva cand se cere ajutor in cel mai scurt timp sa ajuti pentru ca vei fi si tu ajutat cand ai probleme
 

DeletedUser

text original :pentru ca din calculator face bani hunt324ever

voia sa zica:munca mea este la computer,si nu ma afecteaza ca stau pe triburile,atata vreme cat imi pot vedea si de lucru.insa pe speed,nu prea mai e timp si de altceva...si te poti alege chiar cu insomnii,caci se deregleaza ceasul biologic.nu recomand celor fara experientza prelungirea timpului in fatza computerului,de fapt,organismul se apara singur,vei adormi pe tastatura.

p.s. mai indicat este folosirea unui cont alternativ de 2-3 jucatori care se inteleg bine si atunci se poate asigura continuitate.
 
Sus