revin la subiectul paladin

  • Autor subiect DeletedUser299
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser299

Acuma are 21.... deci e imposibil - baiatul asta are cont cu cateva ore innaintea mea si are deja 200 si ceva pct peste minesi cei care va intrebati de unde stiu (am trimis spioni)....Admini faceti ceva

Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)

6.2%
Moral: 100%

Agresor: Arsene
Sat: Wolf`s Village (386|466) K43

Număr: 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Apărător: silvicone
Sat: K 1 (386|468) K43

Număr: 0 0 0 16 0 0 0 0 0 0 21 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0




Spionaj
Resurse spionate: 4.636 8.001 8.582
Clădiri: Clădirea principală (nivelul 16)
Cazarmă (nivelul 5)
Grajd (nivelul 3)
Fierărie (nivelul 5)
Piaţa centrală (nivelul 1)
Statuie (nivelul 1)
Târg (nivelul 5)
Tăietori de lemne (nivelul 14)
Mina de argilă (nivelul 15)
Mina de fier (nivelul 14)
Fermă (nivelul 6)
Magazie (nivelul 12)
Ascunzătoare (nivelul 4)
Zid (nivelul 5)

Unităţile în deplasare:

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 

DeletedUser

acest subiect a mai fost discutat si explicat. daca ai imresia ca acel jucator triseaza poti sa il raportezi din joc. detalii aici
 

DeletedUser299

ok hades o sa iau seama la ce ai zis tu....am vrut doar sa ajut comunicand ce am observat ....sti unde ma doare de ala? oricum il las fara paladini in cateva zile da nu e frumos ce face! bafta....si celorlalti care va bate gandu sa trisati spor la trb ;) nu intereseaza pe nimeni pe aici
 

DeletedUser

am observat si eu evolutia cam prea rapida a lui silvicone ... ciudat rau de rapida .

adica .. totusi .. a sarit de la 400 de puncte la peste 900 in 2-3 zile

P.S. mersi de raportul de spionaj :D .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

deci CARE PANA MEA IMI STERGE POSTURILE CA-MI BAG CEVA AKUM>?
:mad:
ori vrajitoru ori sego va reclam pe amandoi oricum in momentul ASTA
 

DeletedUser

Hades daca tu ai impresia ca "arsene tata,daca nu rezisti jocului,du-te frumos la firul de net,si folosind un cutit taie-l si gata" este on topic atunci te rog sa mai postezi de vreo 3-4-5 ori si la rand daca se poate.chiar vrei sa stau sa numar cate off topicuri ai postat ? faptul ca ai atatea sute de posturi nu inseamna nimic si nu te scuteste de o infractiune sau de un ban
 

DeletedUser

auzi tati,dumneata stii ce inseamna "abuz in serviciu"?(akum fara caterinca deloc)
:D
adica toti care fac offtopicuri sunt lasati in pace dar Hades bineinteles tre sa fie penalizat sau cum?
Cand o sa fii corect si o sa stergi offtopicurile la TOTI mai vorbim
pana atunci...
:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser299

hades omule tu chiar nu ai alta trb?eu nu pot sa imi explic cum ai tu 609 posturi.....adik poate fi o explicatie ca peste jumatate din ele sunt off topic....te rog eu frumos(spre binele tau) gaseste-ti o ocupatie mai interesanta :))) nu de alta dar s-ar putea sa te afecteze in viata dependentza asta de pc.:cool:
 

DeletedUser

hades omule tu chiar nu ai alta trb?eu nu pot sa imi explic cum ai tu 609 posturi.....adik poate fi o explicatie ca peste jumatate din ele sunt off topic....te rog eu frumos(spre binele tau) gaseste-ti o ocupatie mai interesanta :))) nu de alta dar s-ar putea sa te afecteze in viata dependentza asta de pc.:cool:

1.pana acum trebuia sa am cel putin 800 posturi
:D
2.citeste-le pe toate si dupa comenteaza cate sunt off-topic,cate sunt spam si cate contin intr-adevar informatii UTILE
;)
3.am multe ocupatii,mult mai interesante,dar acestea tot nu imi ocupa tot timpul liber.

Revenind la topic,din moment ce a fost dat un raspuns la intrebarea omului,nu ar fi bine sa se inchida topicul?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus