Roşu - Ne place roşu aprins

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ziuă bună, forumiştilor!


Timpul liber şi plictiseala, dar mai ales experienţa şi amintirile plăcute pe care le-am avut pe lumile anterioare alături de oameni cu caracter m-au făcut să intru pe lumea 23[defapt, -o să intru-:D].
Am decis să creez un trib, datorită calitaţii jocului care scade din ce în ce mai mult, lumea uită că e doar un joc şi din cel mai mic act de agresiune se recurge la înjurături şi ameninţări.
Prin formarea acestui trib vreau să retrăiesc alaturi de viitori colegi macar 50% din experienţele pe care toţi le-am avut la început şi pe care toţi le simţim lipsa.
Pe primul loc, sună ciudat, este distracţia şi să ne amintim cu plăcere de perioada asta, pe plan secund realizările personale.
Dacă vrea cineva să intre, trebuie sa indeplinească 2 condiţii:
-să vorbească româneşte.
-să aibă un simţ al umorului dezvoltat.

Restul sunt detalii minore pe care o să le stabilim mai târziu ;)
Rog spamerii să se abţina de la comentarii inutile şi să chatuiască pe Y!Messenger, nu aici.
Îmi cer scuze pentru eventualele greşeli gramaticale.




Numai bine, pace şi măsline,
Stig.
 

DeletedUser

Oh, îmi place atitudinea ta, puţin agresivă. Îmi permiţi sa te întreb dacă eşti bănăţean/ardelean?
 

DeletedUser

Dacă nu te superi, "oh" de la început exprimă ironie sau dispreţ?

Oh interj. 1. Exclamație (emfatică) folosită în invocații și în apostrofe. 2. Exclamație care exprimă diverse stări emotive: mirare, admirație, mulțumire, dorință, mâhnire etc. 3. Exclamație care precedă și întărește o afirmație, o constatare.


Nu exprimă nici una, nici alta. Deşi sunt des ironică nu lua totul ca un atac la persoană, mai ales cand primesti o apreciere.

Să ai baftă cu tribul tău şi încearcă să fi mai maleabil... O calitate a unui întemeietor e de a fi un manager si mentor bun...
 

DeletedUser


Oh interj. 1. Exclamație (emfatică) folosită în invocații și în apostrofe. 2. Exclamație care exprimă diverse stări emotive: mirare, admirație, mulțumire, dorință, mâhnire etc. 3. Exclamație care precedă și întărește o afirmație, o constatare.


Nu exprimă nici una, nici alta. Deşi sunt des ironică nu lua totul ca un atac la persoană, mai ales cand primesti o apreciere.

Să ai baftă cu tribul tău şi încearcă să fi mai maleabil... O calitate a unui întemeietor e de a fi un manager si mentor bun...

eu deseori il folosesc si cand am orgasm... se incadreaza?

on: bafta multa cu tribul
 

DeletedUser35298

Oh, îmi place atitudinea ta, puţin agresivă. Îmi permiţi sa te întreb dacă eşti bănăţean/ardelean?

Dar ce doar ardelenii sau banatanii is agresivi sa stiu si eu,deci ma incadrez si eu in categoria agresiv at sa inteleg?
 

DeletedUser

io mi's moldovean..tre' sa ma trec la banatzeni sa par mai agresiv?:D ioi
 

DeletedUser

dude... te bat..

Debitati? nu vad legatura dintre agresiv si banatean/ardelean... cand am pus intrebarea, ma gandeam ca in acea parte a tarii se foloseste mai mereu "o să" în loc de "voi" :)
Pf... trebuie sa faceti analiza textului mai coerent si fara subiectivism data viitoatere

mine iubita, tu exprimi admiratie, dorinta, placere :))
 

DeletedUser36873

daca promiti ca prima diplomatie e cea cu roshu, daca depozitul de pampersi si batistute il epuizezi sa faci loc pt beri, ne mai gandim :) (sa intram pe 23:))

zona? sper sa nu fie SW sau NE
 

DeletedUser

"Oh"! Ce frumos!
Imi plac si conditiile - de profesor de romana.
Serios - arata bine, dar sunt curios cati agramati fara simtul umorului veti avea...
A, si... "defapt" se scrie "de fapt" :p

Cred ca intru si eu si-mi fac trib. Va anunt cand va trec cu rosu, sa faceti la fel... :)

Pana atunci - "succesuri" cu tribelurile! :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus