Roma vs GluGlu

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Frustrare maxima ! Cum e,va simtiti bine ca luati sate de la mine prin manarii??? corupeti conturi sa imi scoateti trupele din sat,iar trupele proprii le trimiteti la 40ore.Bravo !!! Macar asa sa castigati si voi un razboi,contra un trib micut !! Vai si amar ce a ajuns .ro
 

DeletedUser39475

Am pățit ceva asemănător pe o lume specială. Noroc că am avut caii la farm când au trimis trupele de pe cont la vreo 20 de ore. S-a rezistat eroic. :)
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Sunt mandru totusi,cu toate cardurile lor si n-au reusit mare lucru,a trebuit sa apeleze la manarii d-astea infecte,am aflat ca au scos trupele si la natasha...cata ipocrizie
Astia nici macar nu merita sa le mai acord atentie,daca ma las acum poate vor spune unii ca sunt las si fug bla bla,da sincer frate nici nu merita astia un asemenea privilegiu
 

DeletedUser39475

Ba din contră, acum ar trebui să te ambiționezi și să arăți că indiferent de metodele murdare pe care le folosesc, tu le dai peste nas, prin fapte, pe joc.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Grea decizie:)vara + plaja la 5km distanta:) daca erau mari jucatori.....astia nici macar jucatori nu pot sa-i numesc
 

DeletedUser47803

roma niciun raspuns...se pare ca nu sunt prea mandri de ce au facut.....
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Ma simt nasol acum,sunt prins intre o stare de amaraciune si supare,amestecate cu o stare de implinire si satisfactie
 

ShawnCarter1

member
Scor reacție
2
2peu, nu mai vorbi prostii si joaca acolo, m-am saturat sa te tot aud cum ca bagam zeci de mii de pp-uri. Inteleg ca suferi, dar mai tine si in tine, nu veni aici, ca nu vrea nimeni sa te asculte. Ia de aici dovada ca nu am bagat 1 leu in triburile de cand a inceput lumea 51 si iti arat si cu cate pp-uri am inceput. Daca exista 1 jucator sau 2 nu ii baga pe toti in aceiasi oala, asemenea jucatori aveti si voi, au si W.W, au si WOC, United, Angels, etc, etc.


Iar cu ce sa intamplat in dimineata aceasta, inteleg , viata e crunta, mai dai si cu fundu de pamant, dar daca esti baiat destept te ridici, nu mergi sa te plangi la toata lumea. Tine-ti gura inchisa si nu mai suferi, sau esti suparat ca nu ai primit si tu mesaj de recrutare ?

Daca asta te face sa te simti mai bine, o sa iti dam si tie unul
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Cum adica sa tac cand singura voastra modalitate de a lua sate de la noi a fost sa faceti manarii...Voi mari jucatori atotputernici care aspirati la primul loc,v-ati poticnit in tribul nostru mic si slab,nu v-ar fi putin rusine !!! Csf,n-ai csf...n-ai cum sa cumperi inteligenta si onoare cu cardul ;)
 

ShawnCarter1

member
Scor reacție
2
xxxxxxxx astăzi la ora 22:35
Buna seara la toata harta.

Cica mare trib de roma nu poate castiga un razboi corect si armat asa ca v-ati hotarat sa aplicati metode jalnice ! scris de Natasha Romanoff.

Pai daca este asa, hai sa dam niste mesaje la toate triburile de aici informatii :

1) R.S sprijina glu glu impotriva razboiului Roma.
2) GLU GLU da informatii lui woc despre jucatorii lui R.S (spioni)

3) DUPA CE R.S ajuta cu def, il mai si jigneste pe la spate pe intemeietorul tribului R.s.

Acum spune mi tu mie cine joaca corect? Te folosesti doar de niste jucatori cu bunatate si tu iti bati joc de ei. Si mai sunt si altii care nu vreau sa ii bag in discutie. Tot ce se intampla acum este egal cu 0.

Cand triburile o sa se aseze atunci o sa vede ti mutari majore peste tot.
Asa ca Natasha Romanofff nu te mai da mare victima, nu esti ce pari.

As punea pune multe mesaje si despre alte triburi ce vorbesc intre ei,mutari. Toti sunteti mari jucatori peste noapte . Dar vreau sa dau aceasta circulara ca nu este chiar asa cum zice lumea.


Am dat aceasta circulara sa mai vada si lumea ce se mai intampla, ca vai multa lume comenteaza ! Ce sa intamplat !


Felicitari "ingerasilor". Va mancati aliatii pe la spate si fostii jucatori cu care ati castigat o lume si mai spuneti de noi.
 
Ultima editare de un moderator:

Alex2peu

member
Scor reacție
9
xxxxxxxx astăzi la ora 22:35
Buna seara la toata harta.

Cica mare trib de roma nu poate castiga un razboi corect si armat asa ca v-ati hotarat sa aplicati metode jalnice ! scris de Natasha Romanoff.

Pai daca este asa, hai sa dam niste mesaje la toate triburile de aici informatii :

1) R.S sprijina glu glu impotriva razboiului Roma.
2) GLU GLU da informatii lui woc despre jucatorii lui R.S (spioni)

3) DUPA CE R.S ajuta cu def, il mai si jigneste pe la spate pe intemeietorul tribului R.s.

Acum spune mi tu mie cine joaca corect? Te folosesti doar de niste jucatori cu bunatate si tu iti bati joc de ei. Si mai sunt si altii care nu vreau sa ii bag in discutie. Tot ce se intampla acum este egal cu 0.

Cand triburile o sa se aseze atunci o sa vede ti mutari majore peste tot.
Asa ca Natasha Romanofff nu te mai da mare victima, nu esti ce pari.

As punea pune multe mesaje si despre alte triburi ce vorbesc intre ei,mutari. Toti sunteti mari jucatori peste noapte . Dar vreau sa dau aceasta circulara ca nu este chiar asa cum zice lumea.

Am dat aceasta circulara sa mai vada si lumea ce se mai intampla, ca vai multa lume comenteaza ! Ce sa intamplat !


Felicitari "ingerasilor". Va mancati aliatii pe la spate si fostii jucatori cu care ati castigat o lume si mai spuneti de noi.
Multa lume comenteaza ce s-a intamplat,ati facut abuz de sitter si asta e, nu incerca sa deviezi de la subiect
#penibilitate
mai devreme ai bagat-o p-aia cu pp-urile si n-a mers,calmeaza-te
Ca sa vezi ca nu te duce capul,ai folosit poze facute de pe contul Natashei,DE CARE ATI FACUT ABUZ CAT A FOST IN SITTER ,IPOCRIZIE MAXIMA SA FIE????
UN MODERATOR CEVA? sa respectam regulile totusi,zic ! Probabil ca tu nu-ti vei da seama ce regula ai incalcat,nu toti poate :) te inteleg
 
Ultima editare de un moderator:

ShawnCarter1

member
Scor reacție
2
Tu nu ai incalcat nu ? :)) Ca ai postat acel mesaj si ai lasat linkul de referinta spre contul lui enyx. Nu mai e nevoie sa iti zic nimic, iti arat dovada ca nu am bagat 1 leu si tu zici ca umblu la card, iti arat dovada ca va tradati aliatii si vechii prieteni dupa ce va ajuta in razboiul cu noi si tot noi suntem aia josnici.
 
Ultima editare de un moderator:

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Dar, vai!
Ce onoare!!
Ne cuvanteaza alex2zmeu in aceasta seara !!

Amice, nu au observat curcaneii ca nu esti de al lor ?? Ai penele colorate altfel, cum de ai trecut neobservat ? :))

Ai terminat pledoaria pe seara asta ?? Statistic vorbind, arata-ne ce poti .. nu te opri acum..
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Dar, vai!
Ce onoare!!
Ne cuvanteaza alex2zmeu in aceasta seara !!

Amice, nu au observat curcaneii ca nu esti de al lor ?? Ai penele colorate altfel, cum de ai trecut neobservat ? :))

Ai terminat pledoaria pe seara asta ?? Statistic vorbind, arata-ne ce poti .. nu te opri acum..
Nu te-ai saturat sa latri pe fiecare lume,sa te crezi superior,si sa ti-o iei de fiecare data? Parca esti LeulAlbastru
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
:))))))))))))))))))))

De cand te-ai camuflat in curcanel, ai avansat. Nu mai dai inceput nou de cate 3 ori, in triburi diferite, ca sa ajungi sa joci tot in marginea hartii .

Dar, tare imi esti simpatic, cum dai tu din taste aici pe forum si te vede lumea, te aproba .. la presedentie nu candidezi ? :))

Si daca tot ai mentionat de Leul Albastru, vezi ca formeaza echipa de profesionisti , ca tine, pe 52 .. inca mai ai timp sa prinzi un loc disponibil :))
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Ma devil ma,invata sa joci apoi cauta-ma ....poate ii ignor pe romani si cobor spre tine,sa te vad pe unde scoti camasa,avem destui clowni in roma,nu mai facem angajari,incearca pe L52
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Ma devil ma,invata sa joci apoi cauta-ma ....poate ii ignor pe romani si cobor spre tine,sa te vad pe unde scoti camasa,avem destui clowni in roma,nu mai facem angajari,incearca pe L52

De cand ameninti ca maturi harta cu mine... iar ai inceput sa pierzi sate si o fi vreun complot..

Nu mai ameninta prin conferinte, ca te saboteaza Doamne Doamne .. o sa ajunga sa te innobileze barbarele pe tine ... nu mai innobilezi tu la ele, asa cu spor :))
 
Sus