RoYaL si academiile +~NO.1~ si academiile vs. -NW- si acdemiile

  • Autor subiect gabytzu fasted
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

gresesti mon ami...daca erati langa mine vorbeati din genunchi....nici nu apucati voi sa va dezvoltai ca trib ca dadeati inchidere cont...daca te uiti mai bine pe harta vei observa ca...eu nu prea am vecini...doar barbari.....deci..in genunchi!!!!
 

Deleted User - 556077

pai iesi si tu la granita :)))

nu te poti misca de langa barbari esti indragostit de satele de barbari?:)))
 

DeletedUser

mda....discutia duce intr-o directie in care ajung sa te injur deci prefer sa fiu gentil....dar daca tot suntem prieteni...zi-mi si mie te rog ce s-a intamplat cu italianu de a parasit tribul? A simtit ceva? ca asa fac sobolanii cand simt ceva rau; parasesc corabia :)
Deasemenea ai putea sa te prezinti cu nu numele de pe triburi cand intri intr-o discutie...nu sa te ascunzi dupa deget.....Eu personal ma ascund in fata ta dupa un singur deget: DEGETUL MIJLOCIU :)

Prea subtil? mai treci pe la scoala :)
 

DeletedUser

Marele sef de trib si jucator de triburi din NW,a iesit la atacuri verbale pe extern.Mare pacat ca nu stie sa-si conduca ostile si pe harta cu atata iscusinta.Am fi avut si noi niste adversari cu care sa ne putem masura cu adevarat puterile.Asa ne luptam cu donatori de sate.Astia sunt baietii din NW: Subtilitatea ii defineste.Pana la extrem!
Mai stelica,daca erai tu un bun conducator si jucator de triburi,ai fi reusit sa-ti dirijezi tribul si din spatele granitei si sa-ti conduci baietii spre victorie.Asa dai vina pe cei din No,ca stiu sa atace organizat,ca stiu sa se apere,ca sunt uniti,ca au niste conducatori buni...In mare,niste jucatori buni de triburi.Cu atat mai mare umilinta pentru voi,cat timp v-o luati pe coaja de la niste "copii" cum ii numesti tu.
Rusinica,mai stelica!Si uite c-a iesit rima si uite ca mai pierde Korp niste sate,si uite cum se scufunda NW-ul si asa mai departe :)))
Cum ziceam,No1 rules!
 

DeletedUser

Marele sef de trib si jucator de triburi din NW,a iesit la atacuri verbale pe extern.Mare pacat ca nu stie sa-si conduca ostile si pe harta cu atata iscusinta.Am fi avut si noi niste adversari cu care sa ne putem masura cu adevarat puterile.Asa ne luptam cu donatori de sate.Astia sunt baietii din NW: Subtilitatea ii defineste.Pana la extrem!
Mai stelica,daca erai tu un bun conducator si jucator de triburi,ai fi reusit sa-ti dirijezi tribul si din spatele granitei si sa-ti conduci baietii spre victorie.Asa dai vina pe cei din No,ca stiu sa atace organizat,ca stiu sa se apere,ca sunt uniti,ca au niste conducatori buni...In mare,niste jucatori buni de triburi.Cu atat mai mare umilinta pentru voi,cat timp v-o luati pe coaja de la niste "copii" cum ii numesti tu.
Rusinica,mai stelica!Si uite c-a iesit rima si uite ca mai pierde Korp niste sate,si uite cum se scufunda NW-ul si asa mai departe :)))
Cum ziceam,No1 rules!
ai uitat sa mai adaugi ceva la cei din NO1 ca tare bine joaca cu multicont ,un exemplu este rexxus care are cel putin 3 conturi de pe care joaca ,italianu la fel
 

Deleted User - 556077

ai uitat sa mai adaugi ceva la cei din NO1 ca tare bine joaca cu multicont ,un exemplu este rexxus care are cel putin 3 conturi de pe care joaca ,italianu la fel

si de ce nu sunt incuiati de admini?:))

hai lasati acuzatiile aiurea .
 

Deleted User - 556077

mda....discutia duce intr-o directie in care ajung sa te injur deci prefer sa fiu gentil....dar daca tot suntem prieteni...zi-mi si mie te rog ce s-a intamplat cu italianu de a parasit tribul? A simtit ceva? ca asa fac sobolanii cand simt ceva rau; parasesc corabia :)
Deasemenea ai putea sa te prezinti cu nu numele de pe triburi cand intri intr-o discutie...nu sa te ascunzi dupa deget.....Eu personal ma ascund in fata ta dupa un singur deget: DEGETUL MIJLOCIU :)

Prea subtil? mai treci pe la scoala :)

uite nu vreau sa ma prezint te las pe tine sa descoperi :)):rolleyes:

ps.ti-as sugera si niste ochelari de vedere,bafta
 

DeletedUser

Cred ca NO si Royal sunt cele mai bune triburi pe lumea 18 ,ar vrea patriot sa fie divin macar cum sunt NO sau Royal .
 

DeletedUser

ai uitat sa mai adaugi ceva la cei din NO1 ca tare bine joaca cu multicont ,un exemplu este rexxus care are cel putin 3 conturi de pe care joaca ,italianu la fel

Acuzatii nefondate!reclamati-ne la admini,daca sunteti siguri de ceea ce ziceti.Pana atunci,continuati sa inghititi in gol!
 

DeletedUser33276

da eu ;)

tu iti permiti sa vorbesti ca esti la continente distanta ca daca erai aproape erai "mata blanda".

hai bafta!

bai vezi cum ** poate uh ai noroc ca nu esti langa mn sau nu sti cum am desfintat pe liv tit si acm in prezent nik77 al vostru se ducede rapa rau de tot...la punctele mele va dau peste nas la oricaredin no tine minte asta.
aa si mai usor de mama *** nai uitat mister betmen ii doar un joc asta.
 

DeletedUser

Din ce am urmarit de cateva luni incoace sunt masacrati rau familia NW de Royal si de NO ,ce-i drept sunt si mai multi si mai multe puncte(sate ) au dublu in puncte decat familia NW ,si nu mai este nimeni care sa balanseze situatia sa nu fie asa de dezechilibrata ,H.A si SAS nu au putere ca sa-i tina in loc , in mod normal ar fi trebuit Divin sa va ajute pe amandoua triburile SAS si H.A pt ca sunt prinsi la mijloc si nu au dusmani dar au un razboi in care se fac de cacao , am zis ca mi se par bune triburile pt ca au cam defilat cu dusmanii pe care i-au avut mai sunt si alte triburi bune RIP ,OLO, SMIR .
 

DeletedUser

stelian27, te vaitai ca nu ai granitza cu inamicul
de azi ai ;)):))

nu ca nu stiti sa jucati dar nici la diplomatie nu va pricepeti
 

DeletedUser

337663629d.png
92d8869283.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca italianu e multicont, eu sunt popa
la cat de lenes e italianu, nici sitter nu tine ;)
 

DeletedUser

bai vezi cum ** poate uh ai noroc ca nu esti langa mn sau nu sti cum am desfintat pe liv tit si acm in prezent nik77 al vostru se ducede rapa rau de tot...la punctele mele va dau peste nas la oricaredin no tine minte asta.
aa si mai usor de mama *** nai uitat mister betmen ii doar un joc asta.


Liv Tit era inactiv :))))) si v-a luat 2 luni sa-l scoateti de pe harta.Si stai linistit ca nik nu se duce de rapa.a pierdut niste sate,dar le recuperam.fiti fara grija!
 

DeletedUser36192

Esti praf, liv tit nu era inactiv, vorbeam cu el prin mesaje =))
 

DeletedUser

Esti praf, liv tit nu era inactiv, vorbeam cu el prin mesaje =))

Stii tu mai bine decat noi,sau cum?:))) Praf esti tu,daca crezi ca ai vorbit cu el :))) Sau ai vorbit sa-ti doneze satele?:))) Ca altfel nu erai in stare sa i le iei.Tipic pentru cei din NW,care nu stiu decat sa innobileze intern!
Cum iti explici altfel ca nimeni altcineva de la noi n-a pierdut sate la voi in perioada aceea?Desi i-ati mai atacat si pe altii...
Dar stiindu-te cat de praf esti,nu ma mai mira nimic.N-ai prea inteles nimic din jocul acesta,si presimt c-o sa ramai iar cu buza umflata.Oricum n-ar fi ceva nou pentru tine :D
 

DeletedUser

Bravo pt cuceriri dar totusi ati fost dubli ca si puncte si ca sate decat familia NW ,daca NW ar fi reusit in conditiile astea sa nu piarda sate la voi sau sa aiba pierderi foarte mici mi s-ar fi parut ceva incredibil si NW ar fi fost un super trib sa reuseasca asa ceva dar fiind dubli decat ei mi se par normale cuceririle voastre impotriva lor ,nu este ceva surprinzator ,asta nu inseamna ca va scade din merit cu ceva a pt ca trupele cu care ati atacat nu s-au recrutat singure si nici atacurile nu s-au dat singure .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus