RP vs Black

  • Autor subiect DeletedUser37151
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40826

RP-nu mai jucati murdar

Nu toata lumea sta la tara ca tine sa se spele in valea satului, noi mai lansam atacuri si murdari pe maine.

***

1.7. Puteţi folosi diferite metode pentru a vă provoca "duşmanii" din joc în secţiunile "Lumi de joc" dar nu numai, atâta timp cât toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoană nu sunt tolerate nicăieri, atât pe forum cât şi prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser37151

tocmai aia e ca nici eu,dar eu nu imi permit sa zic ca RPul e praf ca as fi prea aerian...dar prea iti permiti tu sa comentezi asa peste tot daca vorbea masterone hager wakizashi buriza care chiar au tot respectul meu ca au skill oamenii mai ziceam astia stiu ce vorbesc dar tu ce faci halesti interne si mai arunci si tu atacuri sa nu te injure lumea ca nu participi...scuteste-ma frate

chiar ca esti aerian...n-ai nicio tangenta cu ce se intampla pe harta pe l21. deschizi gura doar ca sa te auzi vorbind...
 

DeletedUser37151

bai ***,tu cam multe comentezi avand in vedere ca pe harta esti 0.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

usor nu te enerva ca faci riduri :))

mai vedem noi pe viitor cat de zero sunt...tine cont cat am lipsit,de aia iti permiti tu sa imi spui mie ca sunt zero dar mai vedem.deocamdata inchei discutia cu tine te las sa te concentrezi poate prinzi iar locul 1 dupa ce se mai lasa 2-3colegi:)

by3
 

DeletedUser37151

vai de capu tau :))

mi-ajunge cat am stat pe locu 1...mai las acu si pe altii ,nu sunt egoist :p

ca daca vroiam sa raman pe locu 1,nu-mi mai demolam satele...inteligentule :eek:
 

DeletedUser41161

Buna seara
ce mai faceti?
alex(oktavian)-alex(zammo/unguru) hai ca va potriviti:))
 

DeletedUser26763

Parte 1:
Triburi: RP
Parte 2:
Triburi: Black

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35
Tabăra 2: 4
Diferență: 31

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 363,323
Tabăra 2: 39,259
Diferență: 324,064

chart


plictiseala....
 

DeletedUser26763

serios? ca daca aveam noroc nu luam doar 20 de sate poate luam 30 vreo 5 trenuri imi lasa adeziunea 1-7...si ala e noroc??? sau faptul ca majoritatea rapoartelor vin cu -25 ghionion ...da ala e noroc nicule ...
 

DeletedUser26763

nicule am o intrebare tu CAT de repede poti sa ceri sprijin?:))
ziceam asa ca fapt divers ca atunci cand te-a atacat blood ai cerut repede si ti-au venit vreo 200 de ferme dar cam tot degeaba :)))
 

DeletedUser

de unde ma 200 de ferme ?
Maine zici ca am avut 500 de ferme
Hai ma ce naiba daca aveam 200 de ferme nu pierdeam 50 si ceva de sate
 

DeletedUser

Nici nu am primit nici nu aveam
Dar oricum nu mai conteaza trecutul

Prezentul conteaza :)))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus