RP vs PDB

DeletedUser33394

ups...pică pdb-ul :(

vecine nu e problema asta este pica PDB dar se ridica alti si tot asa . Vom fi in continua miscare
Si cu aceasta schimbare se mai reduc inactivi putin. ca aseara cand am fost sitter pe alma am stat 5 min. si am recuperat 2 sate fara sa ma chinui .( nu abuzati nu ma laud!este doar un exemplu..)acest find un exemplu de nepasare:( cand ii este luat un sat si ii este greu sa dea la recuperare..cand stie ca are 99.999 sanse sa-l recupereze se uita la el cum il pierde( imi pare rau de asta dar nu avem ce face ). Inca suntem in picioare nu am dat coltu chiar daca ne luati sate nu vi le dam pe tava!


Multumesc si un joc placut in continuare.!
 

DeletedUser4133

sa inteleg ca aceasta tema se poate inchide si ca razboiul acesta va continua la "RP vs Black" ?
 

DeletedUser26763

pai pdb-ul e mai mare ca blackul...inca pdb e un adversar...poate ramane tema
 

DeletedUser4133

catalin, nu am cum sa am legatura cu aceasta lume decat prin ceea ce imi spuneti voi, iar daca doresc sa aflu ceva atunci va intreb. :)
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: RP
Parte 2:
Triburi: PDB, Black

Timeframe: Săptămâna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 701
Tabăra 2: 45
Diferență: 656
 

DeletedUser26763

nu stiu nervosule ce bagi blackul in aceasi oala cu pdb??? is doar aliati...oricum octaviane pdb-ul ramane pe mapa ca abia avem nobili dar sa batem putin niste taleri sa vezi cum zboara...
p.s. cu cat avansam mai mult cu atat ne va fi mai usor cand ajungem prin k25, k26 e gata deja pdb-ul o sa culegem barbare sau o sa fugiti in burn cea ce nu o sa faca nicio diferenta.
 

DeletedUser40826

da ma, pana acuma nici nu ai avut actiune saracu de tine.....:(
 

DeletedUser

qqq.jpg
 

DeletedUser37151

sa stii ca pe contul meu chiar nu am avut :)

asa fragmente cand va rupeam/rup voua trupe ca sitter

Parte 1:
Triburi: RP
Parte 2:
Triburi: PDB, PDB .A

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,861
Tabăra 2: 2,630
Diferență: 4,231

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 66,581,315
Tabăra 2: 25,441,429
Diferență: 41,139,886

chart


Tu sigur vorbesti despre l21? :eek:
 

DeletedUser26763

lasa stii cum rupea cere sprijin pe zid 0 si inchidea pc-ul :)) emy ajungem si la tine si prietenul meu oda cat fac eu in 14 zile ajungem si la tine tot asa o sa procedezi garantez :)
 
Sus