RP vs PDB

DeletedUser29671

E clar :))) sunteti ca un cantec cu 2 versuri care se repeta mereu.. ceva materie cenusie nu s-o gasi pe la voi? nu le aveti la vorbe nici macar cum el aveti la triburile din pacate :(
 

DeletedUser

e clar pt toata lumea ca fiecare din noi are infinit mai multa materie cenusie decat vei avea tu vreodata.

din categoria gandire profunda (dar vai de mama noastra):


VrMx
Senior Member

Adaugă data: 15.04.2009 #106 31.03.2011, 23:24:34 Sus
si cu toate astea,andrei,aici e topicul vostru cu pdb...nu vad cu ce te-au suparat aia asa tare)
__________________


Light rider
Member

Adaugă data: 23.10.2009 #107 31.03.2011, 23:32:01 Sus
ia stai tu sitter o saptamana la domi si dupa aia mai vorbim )
Astia isi cultiva talentul de frecatori de menta pe un joc prapadit ca asta

Light rider
Member

Adaugă data: 23.10.2009
ma viespe, in primul rand notatul atacurilor, oricate mii ati baga, imi ia 5 minute si eu am facut mai multe saptamana asta decat vei face tu intr-un an pierdut pe triburi asa ca relaxeaza-te eu sunt responsabil doar pentru ce s-a intamplat cat timp am fost on, in rest laudati-va in alta parte cu reusitele. daca eram cu contul langa voi va faceam solo


:))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser

le avem si la vorbe dar poate ar fi mai bine sa invatam un pic de "Limba Romana" pentru ca eu nu prea am prins tot din ce ai spus tu



E clar :))) sunteti ca un cantec cu 2 versuri care se repeta mereu.. ceva materie cenusie nu s-o gasi pe la voi? nu le aveti la vorbe nici macar cum el aveti la triburile din pacate :(
 

DeletedUser

Nu cred ca e greu sa va limitati la remarci legate strict de joc :).

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 

DeletedUser26763

uitete gasca din sangre )) cred ca versurile sunt baga un fake roagate ca e off la 6 dimineatza sa mai iei 1 sat )) oricum nu cred ca ajung locul 2 la ODD doar din fake )
 

DeletedUser29671

ma viespe, eu imi asum responsabilitatea celor spuse de mine , si daca mie imi ia 5 min sa notez atacurile ar trebui sa iti dea de gandit ca poate m-ati subestimat. acum sa vedem cat iti ia tie sa le notezi...
daca nu intelegeti ce scriu eu, inseamna ca voi aveti o problema cu limba romana, nu eu... si faptul ca am tastat un e inainte de l din greseala, nu cred ca facea scurta mea remarca de mai sus imposibil de descrifrat, pentru majoritatea cititorilor acestui forum cel putin
 

DeletedUser

pai ba nene la anii tai ar trebui sa stii sa scrii nu sa faci greseli ca doar ai facut si tu scoala (primara desigur) sau poate la tine nu s-a inventat abecedarul
 

DeletedUser32912

bai da tie chiar iti place sa faci pe desteptu...mare chestie ca din neatentie a scris "el" in loc de "le" . asta inseamna ca e analfabet? mai vezi-ti si tu de treaba ta ca prea iti dai importanta pe aici...ba nene.
 

DeletedUser

sa nu iti spun eu cu cine sa vorbesti asa pentru ca nu suntem de aceeasi varsta si nu ne-am legat sireturile in acelasi timp asa ca "Bai inteligentule" controleaza-te ca nu esti tu ceva pui de senator si atata timp cat nu jignesc pe nimeni ma astept la acelasi tratament din partea tuturor "Bai inteligentule"
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Chipesuule si destetpule ai grija ca varsta nu-ti ofera niciun avantaj, din contra te duci dracu mai repede ca mine. Nu sunt senator, voi fi. Tu nu ai de unde sa stii de un anumit nivel :D.
Ceaules...

On topic: Vedem si noi o statistica? :D
 

DeletedUser26763

943157dc2cc2927f552d8b5b31923eed.jpg

ceva greu de egalat :D
 

DeletedUser26763

in 2 saptamanai zic eu ca e mare branza sau sa dau la nobili sa vezi 700 ?))) sau la macelar 6000 de armate ?)))) tu cate ai 30 de zici ca nu e mare branza?:)))
 

DeletedUser

Ok copii, imi dau seama ca sunt lupte serioase pe aceasta lume dar va rog sa dati dovada de putina maturitate.

Atacurile la persoana, jignirile si provocarile la adresa TT, se vor pedepsi. Spammul va fi sters.


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.

1.5. Membrilor forumului le este interzis sa provoace moderatorii sau adminii in mod deliberat. Topicurile sau mesajele care au ca scop crearea de conflicte intre jucatori si moderatori vor fi sterse, iar autorii vor fi pedepsiti aspru.

1.6. Jucatorii care vor actiona in mod deliberat impotriva crearii unei comunitati pe acest forum vor fi banati definitiv.

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Sus