Rp vs Viespile

  • Autor subiect DeletedUser29671
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

acelasi pitter ca si pe 13 primul la spam printre ultimi la influenta pe mapa asta e adevaru piter eu niciodata nu te-am ** de rau eu sa ma amagesc de ce?? ca am facut 15-0 cu sangre in 3 zile? si fara sa-mi dau silinta prea tare ** de statistica rp e un trib foarte mare care mai are si inactivi si exista alte interese decat aceste 2 triburi sangre si pdb, s-au facut recrutari din alte triburi dupa ce se integreaza bine cativa membri presupun ca o sa aibe un razboi mai greu , e o criza la nivel de trib de nobili care cu timpul sper sa se rezolve odata, si dupa ce se rezolva partial problemele de mai sus nu ma indoiesc nici o clipa ca vom domina tribul sangre si pdb si in statistica

=))de 1luna de zile aud de la RP numai scuze:)) nu s-au integrat membrii...nu sunt gata nobilii nu avem aia nu avem asta...nu ne-au ajuns jucatorii de top in granita:))...deja m-am plictisit altceva nou nu gasiti si voi?:))
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Va vor bate, sunt sigur. Au trupa buna, si inca au pofta de joc:).

Multa bafta ambelor tabere.
 

DeletedUser32912

Cenzurat TT

,statistica arata cam asa:

http://img822.imageshack.us/i/sangreu.png/

imi cer scuze da n-am cont pe imageshack.

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ungureeeeeeeeeeeeeeeee la voi cenzurat TT frate, ne-am luat si mustratre din cauza asta ca se simteau prea multi:)

numai fi asa suparat , chiar nu ai de ce ... lasa frustrarile, poate iesim la o bere? ce zici?:p


1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1.5. Membrilor forumului le este interzis sa provoace moderatorii sau adminii in mod deliberat. Topicurile sau mesajele care au ca scop crearea de conflicte intre jucatori si moderatori vor fi sterse, iar autorii vor fi pedepsiti aspru.

va rog sa reveniti on topic
 

DeletedUser17979

avertismente, ban-uri, injurii, multa ura, multa ingamfare, dar e frumos dom'le.
 

DeletedUser

de frate daca frustrarile la voi sunt atat de mari ... mai ales unguru' pe care chiar nu-l inteleg , dar in fine ... voi stiti:)
 

DeletedUser17979

voi ati provocat in mare chestia asta prin intepaturile din mesaje si aici pe extern, prin chestiile astea cel putin tu ti-ai atras antipatia alor mei, desi eu stiu ca esti baiat bun dar periculos :p.

Avem gasca buna aici catalin, o sa fie un razboi inversunat.
 

DeletedUser

:)
1. exclus ... unguru a inceput postand numai ce a vrut el dintr-o discutie de-a mea cu cine era pe cont la domi, nicidecum faptul ca eu il felicitam si el a fost prost crescut!
2. aia cu antipatia nu prea are importanta dar io zic sa-ti aduci aminte cum m-am purtat io cu voi pe 17, unde tot asa erati lei si cum va comportati voi aicea unde tot lei sunteti ( daca poti sa faci asta) si iti mai reamintesc ca vine vara ... :) daca intelegi
unde bat:)
 

DeletedUser17979

Da vine vara, dar nu vine doar pentru tribul nostru. Nu poti sa compari situatia de pe 17 cu asta de aici, de nici o culoare. Tu cu unguru oricum nu prea ati avut momente "fericite" asa ca e singurul lucru care il putem compara.

Nu cred ca suntem lei, am reactionat doar la entuziasmul orb si anumite intepaturi, plus ca statisticile nu au nici o relevanta, nu cred ca am afirmat ca suntem peste toti sau ca va rupem sau alte chestii, cartile is pe masa, vom trai si vom vedea, momentan avem destula treaba pe frontul aliatilor vostri.
 

DeletedUser26763

Parte 1:
Triburi: RP
Parte 2:
Triburi: SANGRE

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 28
Tabăra 2: 4
Diferență: 24

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 270,179
Tabăra 2: 44,991
Diferență: 225,188

chart
 

DeletedUser30628

ma make,tu nu vezi ca esti singuru ce mai postezi pe forum aici la 21??????iti dai cu pumnii in piept ca faci ca dregi....stai cuminte ca incepi sa devii prea penibil si vei incepe sa te certi cu tine insuti aici pe extern ca nimeni nu te mai baga in seama :))))))))
 

DeletedUser

:))))))))
MakeYourMidas- tu ca sa inchizi gura cuiva tre sa ai si cu ce...tu ai????:))))))))
ti-e frica de jumatatile de masura ale lui peacekeeper....tare....ala ataca la misto si tu crezi ca o sa regrete...
Eu cred ca tu te uiti pe alta harta nu pe 21....;)
 

DeletedUser

MakeYourMidas ar trebui sa stii si tu ca nimeni nu are de regretat mai ales peacekeeper si tine minte ca vom ajunge si langa tine , atunci vei vedea cui o sa ii para rau :)))


cat despre inchisul guri tu ar trebui mai putina vorba si mai mult joc de glezne ca stii tu vorba aia "faptele nu vorbele te fac sa fii mare":D
 

DeletedUser26763

ma make,tu nu vezi ca esti singuru ce mai postezi pe forum aici la 21??????iti dai cu pumnii in piept ca faci ca dregi....stai cuminte ca incepi sa devii prea penibil si vei incepe sa te certi cu tine insuti aici pe extern ca nimeni nu te mai baga in seama :))))))))
1. fara pandev ai fi 0, aceasi gura mare ca si pe l13 o ai unde mihai(doggy) si-a facut un cont de 500k pct si te-a spart
2. daca tot insiti pe aici ai macar tupeul sa ne prezinti nou tau cont :)
:))))))))
MakeYourMidas- tu ca sa inchizi gura cuiva tre sa ai si cu ce...tu ai????:))))))))
ti-e frica de jumatatile de masura ale lui peacekeeper....tare....ala ataca la misto si tu crezi ca o sa regrete...
Eu cred ca tu te uiti pe alta harta nu pe 21....;)
nu mie frica de jumatatile de lui da am obs cat e de slab playeru( mai slab ca viespea in orice caz) si nu as vrea sa-si faca rau singur,


MakeYourMidas ar trebui sa stii si tu ca nimeni nu are de regretat mai ales peacekeeper si tine minte ca vom ajunge si langa tine , atunci vei vedea cui o sa ii para rau :)))




cat despre inchisul guri tu ar trebui mai putina vorba si mai mult joc de glezne ca stii tu vorba aia "faptele nu vorbele te fac sa fii mare":D

1. daca nu puteti trece de cateva artificii simple de un cont mai prostut pregatit ce va face sa credeti ca puteti trece de mine?:( desi toti aveti un glich sa puneti acelasi nume la sate si sa dati nobili la 100 ms daca va dau dodge cu trupe natale si va omor nobili ... sa stii ca amenintarile tale ma fac sa rad numai
2. despre fapte vrei print cu 10k spionaje anihilate sau cu 8k armat dusmane distruse?:( sau cu 700 de nobili omorati ?:( la agresor vrei print cu trupe omorate cu cat face sangre intr-o saptamana ?:(
 

DeletedUser30628

1. fara pandev ai fi 0, aceasi gura mare ca si pe l13 o ai unde mihai(doggy) si-a facut un cont de 500k pct si te-a spart
2. daca tot insiti pe aici ai macar tupeul sa ne prezinti nou tau cont :)

pustiu,asculta la mn....pandev aici nu intra nimic,deci eu unu fara pandev pot juca lejer si nu pandev ma ridica la 1 daca ar fii pana acolo asa ca flexy

daca vrei sa stii cum a stat treaba pe 13 cand am revenit,m-am distrat cu astia din DMC cat am avut timp si chef....am luat sate in mijlocu lor si ma distram cu ei,au dat vreo 500 de reale pe mine din ce mi-a zis doggy ca chivulet a dat de pe sittere asa ca nu mai vorbi fara tine
o zi buna sa ai batmanule
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus