rugaminte

DeletedUser

va rog frumos sa ma atacati si pe mine, am zid lvl 2, nu am trupe , am ridicat minele la 26 am magazia mare dar da pe afara. se ofera cineva?:eek:
sa vad si eu cum functioneaza jocul asta
 

DeletedUser

Atac la baionetă

Pai te atac eu daca nu postezi unde trebuie. Am rugamintea să postezi in forumul corespunzător.

Merci.
 

DeletedUser

poti trimite niste resurse? ce rost mai are sa obosesc trupele pana acolo?:p
 

DeletedUser

together, nu-i trimite lui Tudor ca el are de unde, fii gentleman si trimite-mi mie, ca-s incepatoare si am nevoie, faci o fapta buna :eek:



(serios acum, daca ai asa mult surplus de ce nu construiesti?)
 

DeletedUser

mah , nu fiti lenesi , drumul merita , va stept la bodega din sat cu masa pusa:D
 

DeletedUser

together, nu-i trimite lui Tudor ca el are de unde, fii gentleman si trimite-mi mie, ca-s incepatoare si am nevoie, faci o fapta buna :eek:



(serios acum, daca ai asa mult surplus de ce nu construiesti?)



da` cred ca togheter va trage clapa... are zidul de nivelul 3 de fapt :D
 

DeletedUser

da' de ce nu faci matale niste donatii, iar noi promitem ca trimitem un soldatel prost sa dea cu capu' in zidu' matale lvl 3 :p
 

DeletedUser

si daca-i nivelul trei e mai greu de sarit? :D pentru ca eu oricum nu-mi permit sa trimit trupe, de-aia incerc prin persuasiune :D :D

together, iti fac onoarea de a primi o donatie, nu ma dezamagi, te rog! :p
 

DeletedUser

Pai si daca ar fi lvl20 ce ai face, cred ca i-ai antrena la sarituri cu prajina :D , asta cel putin sau la excaladari?

oricum merita sa incerci ca cine stie unde se ajunge cu persuasivitatea, oricum sper ca amadoi aveti peste 18 ani nu de alta dar ...... :cool:
 

DeletedUser

scumpa d-soara, atat de mult mi-a placut tonul d-voastra incat imi calc principiile si va trimit un speculant;)
 

DeletedUser

Speculant? Aoleu, cum suna, e cumva de rau? E tot una cu refugiat? Nu de alta dar am auzit ca de astia trebuie sa ne ferim ca de raie!!! :D


Together, stiam eu ca esti un domn, si ca sub muntii tai de resurse nefolosite se ascunde o inima de aur! (shut, nu exista emoticon cu pupic, se vede ca asta-i forum de razboinici vanjosi. la demoazelele care lupta cu arme mai subtile nu v-ati gandit! :D )
 

DeletedUser

Pai si daca ar fi lvl20 ce ai face, cred ca i-ai antrena la sarituri cu prajina :D , asta cel putin sau la excaladari?

oricum merita sa incerci ca cine stie unde se ajunge cu persuasivitatea, oricum sper ca amadoi aveti peste 18 ani nu de alta dar ...... :cool:

Nu rade de mine, Sir, am auzit si eu de catapulte (sau era cataplasme?:confused: ) si de berbeci :D
 

DeletedUser

beatrixx
. la demoazelele care lupta cu arme mai subtile nu v-ati gandit! :D )[/QUOTE]

ba ne gandim cum sa nu ne gandim......... intre 2 razboaie........:p
 

DeletedUser

:D :D :D

ghinionul vostru e ca "razboaiele" demoazelelor nu se sfarsesc niciodata, deci nu exista "intre" :cool:
 

DeletedUser

de data asta istoria e de partea ta. razboaiele se poarta in culise de catre doamne.....
 

DeletedUser

Păi ai grijă cu fraza aia că cine ştie unde se ajunge şi cei idei inoculezi perosnelor de sex feminin care joacă acest joc. :p
 

DeletedUser

:)

prevad un moderator infuriat care sa ne spuna ca asta nu-i forum de chat, nici de rencontre, si ca suntem ingrocitor de offtopici :D
 
Sus