S-a mai propus pentru alte lumi, si a fost aprobat.

DeletedUser

Timpul maxim de calatorie a nobililor, as propune sa se mareasca cu cateva ore... pe L3 daca nu ma insel s-a marit cu 100 de unitati. Se poate si pe L9?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4349

s-a marit pe L3 distanta? asta nu stiam...stiam ca pe L1 s-a marit distanta...si sti de ce? pt ca cei din mijlocu' hartii nu mai aveau unde sa se dezvolte asa ca au marit distanta pt ca cei din mijloc sa ajunga si ei la cateva sate si sa inceapa acolo un alt nucleu...
 

DeletedUser

Am precizat, ca din cate stiu eu pe L3... dar nu sunt sigura. Asa mi s-a spus mai demult, cand nu ma interesa lucrul acesta, si nu am bagat de seama.

E doar propunerea mea... Vreau sa ajung undeva pe harta si imi trebuie cam 3 sate de tranzit. Daca se poate face ceva, bine. Daca nu, imi cer scuze pentru propunere.
 

DeletedUser5151

pe l1 s-a marit acum 9-10 luni la 100 de patratele. Nu cred ca l9 a ajuns in stadiul in care era l1 acu 9 luni. ;) na in nici un caz.. pe atunci pe l1, cel mai mare avea macar 3 milioane..

l1 a fost si deja inchis
 

DeletedUser

Daca se poate mari si pe L7 :D ca vreau sa iau si eu ceva sate langa inamici :D ?
 

DeletedUser5151

Mai intai pe l4, si pe l5.. pe l6.. pe rand.. nu deodata..conteaza de cand e deschisa lumea..
 

DeletedUser

m-am uitat la anunturi...dar nimic. daca tu vezi ceva, arata-mi si mie.
 

DeletedUser

da, dar doar pentru 2 si 3. Cum am mai zis.. cred ca pentru L9 - no way!
 

DeletedUser

abia acum vreo o saptamana sau doua sa marit pe L2...deja vreti pe L9 ?:))
 
Sus